Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   İstanbul Buluşmaları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/istanbul-bulusmalari/)
-   -   Veeeee Sürpriiiiizzzz İstanbul Buluşması. :) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/istanbul-bulusmalari/613243-veeeee-surpriiiiizzzz-istanbul-bulusmasi.html)

Belgin ∞ 14-06-2010 07:47 PM

Veeeee Sürpriiiiizzzz İstanbul Buluşması. :)

20 Haziran Pazar günü İstanbul'da site üyelerimiz için buluşma yapılacaktır 956k

Buluşma Avrupa Yakası'nda henüz belirlenmeyen cafe tarzı bir yerde olacaktır, konu hakkında fikirlerinize açığız. Hoş sohbetli, güzel bir Pazar günü geçirmek isteyen tüm dostlarımızla buluşmaktır niyetimiz. (Buluşma yerine çikolata getiren kişi benim için baş tacıdır girlhaha baş köşeye oturtulur :) tarafımdan torpillidir.)

Toplantıya katılım için hiçbir ön koşul aranmamaktadır. Kişinin eğlenceli, içten ve sohbeti seven bir kişi olması yeterlidir. Toplantı gününe en geç 1 gün kala yerimiz tarafımdan tekrar bu konuya yazılacaktır.

Haydin elleri görelim :)

maviinci 14-06-2010 07:51 PM

Cevap: Veeeee Sürpriiiiizzzz :)

Şansa bak yaaaaaaa ::::(((((((((( Ben o zaman ankarada olacaaaammm :(:(:(

ntemmuz 15-06-2010 09:59 AM

kesinlikle katılmak istiyorum,umarım avrupa yakasında olur.

ntemmuz 15-06-2010 10:02 AM

aaa zaten avrupa yakasıymış heyecanlanıp dikkat etmemişim.bir teklif ataköyde kavaklı park vardır açık hava,otopark sorunu yok merkezi bir nokta.

Parlayan 15-06-2010 10:03 AM

Tühh bende ayın 26 sında geliyorum İstanbulaaa..Çok keyifli olacaktır eminim...sad456

MuminOKAN 15-06-2010 05:32 PM

Bu kadar kişi mi katılacak arkadaşlar? Bende hayatım değiştinin 60.000 üyenin 1.000 tanesinin istanbul yada civarında olduğunu tahmin ediyordum, demek yanılmışım.

Belgin ∞ 15-06-2010 05:40 PM

Konuya yazamayıp katılacaklarını telefonla bildirenler:

1. Atakan
2. Metin06
3. Duru79
4. Melih Ertan (duru nun dayısı)

Telefon etmeyip organize edenler wave44
5. Mumin.Okan
6. Belgin (ben)

ntemmuz'la birlikte 7 kişi, 2 kişi sürpriz yapabileceğini ama söz vermediğini bildirdi. O yüzden onların adını yazmadım.

Kapımız herkese açık. İster 1000 kişi olsun ister 10 kişi :) Ama 1000 kişi olursa 2 ye bölerim ve düğün salonu tutmak zorunda kalırız y789

tanyeri 15-06-2010 06:11 PM

bir sosyal fobik olarak bu benım ıcın buyuk bi şans olabılırdı aslında...ama sanki daha çok kişi olsaydı daha iyi olcaktı gibi...fzla dıkkat cekmezdım o zmn... herkes benımle ılgilenecekmiş gibi geliyorda :( ...takıp edıyorum konuyu...eğer daha kalabalık olup bana yakın bıyerde olursa gelebilrim.gündüz olursa eşimle bile gelirim.bide acık hava da olsa nede guzel olrdu... cok mu sey istedim ne ...

metin06 15-06-2010 06:16 PM

mumincim konu başlığı nı sürpriz görüpte buluşma olduğun anlamayanlar olabilirimi ..başlığımı değiştirseniz belginmi açtı başlığı belki ondan olabilir..
hadi bakalım vatana millete hayırlı olsun :)

Belgin ∞ 15-06-2010 06:20 PM

Evet Metin'cim ben açtım sevincli Benimde olduğumu bile bile gelsin gelecek olan herkes diye y789

İstanbul buluşmaları kısmına açtığım için konu gayet iyi anlaşılır bence. İstanbul'da uzun zamandır toplantı isteyen üyelerimize sürpriz olur diye düşünerek başlığı uygun gördüm ve uygundur.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:14 AM.