Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   İstanbul Buluşmaları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/istanbul-bulusmalari/)
-   -   Veeeee Sürpriiiiizzzz İstanbul Buluşması. :) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/istanbul-bulusmalari/613243-veeeee-surpriiiiizzzz-istanbul-bulusmasi.html)

yelda_k 15-06-2010 07:04 PM

Cevap: Veeeee Sürpriiiiizzzz :)

ya neden hıcc tarıhlerı yada yerıı uymuyorr cok uzuluyorm bu durumaa

metin06 15-06-2010 10:55 PM

Alıntı:

Belgin ∞ Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 752296)
Evet Metin'cim ben açtım sevincli Benimde olduğumu bile bile gelsin gelecek olan herkes diye y789

İstanbul buluşmaları kısmına açtığım için konu gayet iyi anlaşılır bence. İstanbul'da uzun zamandır toplantı isteyen üyelerimize sürpriz olur diye düşünerek başlığı uygun gördüm ve uygundur.

Tamam stres yapma khkh56 o manada demedim aceleyle yazdım çıktım..yani başlığı sen mi açtın müminmi açtı bilmiyorum o manada söyledim: )
Geçen akşam atakan ,mümin ben otururken konuştuk toplantı yapalım diye..müminde ondan sonra sana söylemiştir dolayısıyla başlığı o açtı sandım v.s.

:D

ataköy de bi yer daha vardı orasımı bu geniş bi park

MuminOKAN 15-06-2010 11:40 PM

yok arkadaşlar kırklareli ye doğru uzanalım, ataköy falan yakın :))) ne olacak ki biz anadolu yakasında oturuyoruz, alttarafı bostancı heryere çok yakın, kırklareliye de :)) sorun değil :)))

MuminOKAN 16-06-2010 09:08 PM

Cevap: Veeeee Sürpriiiiizzzz İstanbul Buluşması. :)

eveeet arkadaşlar bir yer bulduk gibi. ancak bize katılım sayısı gerekmekte. haydi bakalım elleri görelim. gelecekler parmak kaldırsın, sonra buraya yazsın "parmak kaldırdım" diye :) .

duru79 16-06-2010 11:14 PM

Metin06 ya katılıyorum ataköy mis gibi yer..Hem mümin sizde oraları öğrenmiş olursunuz y789

duru79 16-06-2010 11:18 PM

Serpil abla,ecemmm,sanemce,tr-ance,suzzy,pisimbat,wampirella,evren de gelsin istanbul buluşmasına sitedeki herkes gelsin 956k y789

sanemce 16-06-2010 11:57 PM

Tekrar bir arada olmak çok güzel olacak Duru'cum..Serpil, Ecem, Evren,Wampirella,Yeni Bir Hayat,Pisimbat,Suzzy ve diğer tüm arkadaşlarla bir arada olmak güzel olur elbette..Şu an bişey diyemiyorum ama inşallah herhangi bir engelim çıkmaz.. kiss3

Zafer34 17-06-2010 01:26 AM

Herkesin kandili mubarek olsun , İstanbul bulusmasında görüşmek üzere

suzzy 17-06-2010 11:53 AM

orada sizlerle birlikte olabilmeyi ne kadar isterdim...ağla2hepinizi çok özledim...eminim harika bir toplantı olucaktır...

ama daha önceki toplantıda olduğu gibi günübirlik gelip dönmek şu an macera olur benim için...y789izin alabilmek gibi bir durumda söz konusu değil ofiste yalnızım...rt67 ben orada olamasamda kulaklarım epey çınlıyacak bundan eminim...

harika keyif dolu bir toplantı olmasını ve içinize sinmesini diliyorum...hepinize sevgiler...actionsmile (ama hayatta her an her şey olabilir..değilmi?)smil56

duru79 17-06-2010 01:07 PM

Suzzy'cim dediğin gibi her an herşey olabilir y789

Herkese hayırlı kandiller diliyorum

20 Haziran buluşması için bir fikir önericem.Herkes lütfen fikrini söylesin ki ona göre yer ayırtabileyim.

Yer ataköy 9.kısım da..ESKİ DOSTLAR CAFESİ.Burayı seçmemizin nedeni metrobüs ve metroyla gelicekler için kolaylık olsun diye...Mekanda sigara içiliyor,wireless var.Metro ile yenibosna durağında indiğinizde 50 adım yürüyüp mekana varabiliyorsunuz.
hem kapalı güzel bi cafeden, hemde ağaçlarla kaplı yerleri arnavut kaldırımı olan çok hoş bir mekan.istayenler nargile içebilir, tavla oynayabilirsiniz.

http://www.panoramio.com/photos/original/20616686.jpg

Ben bir kaç fiyat da aldım.

çay 2 tl

türk kahvesi 4 tl

nescafe 4,5 tl

soğuk meşrubatlar 3,5 tl

su 1 tl

hamburger 6 tl

patates kızartması 3,5 tl

yanlız şöyle bir durum daha var saat 10.30-13.30 arası brunch varmış eğer bruncha katılırsak yanlış hatırlamıyorsam 40-50 çeşit yiyecek varmış 21 tl ama grup gideceğimiz ve babalar günü vesilesi ile 17,5 tl olmuş.

Arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum.Katılacak arkadaşlar isimlerini yazarlarsa ona göre yer ayırtabilirim.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:04 AM.