Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   İstanbul Buluşmaları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/istanbul-bulusmalari/)
-   -   Veeeee Sürpriiiiizzzz İstanbul Buluşması. :) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/istanbul-bulusmalari/613243-veeeee-surpriiiiizzzz-istanbul-bulusmasi.html)

Belgin ∞ 14-06-2010 07:47 PM

Veeeee Sürpriiiiizzzz İstanbul Buluşması. :)

20 Haziran Pazar günü İstanbul'da site üyelerimiz için buluşma yapılacaktır 956k

Buluşma Avrupa Yakası'nda henüz belirlenmeyen cafe tarzı bir yerde olacaktır, konu hakkında fikirlerinize açığız. Hoş sohbetli, güzel bir Pazar günü geçirmek isteyen tüm dostlarımızla buluşmaktır niyetimiz. (Buluşma yerine çikolata getiren kişi benim için baş tacıdır girlhaha baş köşeye oturtulur :) tarafımdan torpillidir.)

Toplantıya katılım için hiçbir ön koşul aranmamaktadır. Kişinin eğlenceli, içten ve sohbeti seven bir kişi olması yeterlidir. Toplantı gününe en geç 1 gün kala yerimiz tarafımdan tekrar bu konuya yazılacaktır.

Haydin elleri görelim :)

maviinci 14-06-2010 07:51 PM

Cevap: Veeeee Sürpriiiiizzzz :)

Şansa bak yaaaaaaa ::::(((((((((( Ben o zaman ankarada olacaaaammm :(:(:(

ntemmuz 15-06-2010 09:59 AM

kesinlikle katılmak istiyorum,umarım avrupa yakasında olur.

ntemmuz 15-06-2010 10:02 AM

aaa zaten avrupa yakasıymış heyecanlanıp dikkat etmemişim.bir teklif ataköyde kavaklı park vardır açık hava,otopark sorunu yok merkezi bir nokta.

Parlayan 15-06-2010 10:03 AM

Tühh bende ayın 26 sında geliyorum İstanbulaaa..Çok keyifli olacaktır eminim...sad456

MuminOKAN 15-06-2010 05:32 PM

Bu kadar kişi mi katılacak arkadaşlar? Bende hayatım değiştinin 60.000 üyenin 1.000 tanesinin istanbul yada civarında olduğunu tahmin ediyordum, demek yanılmışım.

Belgin ∞ 15-06-2010 05:40 PM

Konuya yazamayıp katılacaklarını telefonla bildirenler:

1. Atakan
2. Metin06
3. Duru79
4. Melih Ertan (duru nun dayısı)

Telefon etmeyip organize edenler wave44
5. Mumin.Okan
6. Belgin (ben)

ntemmuz'la birlikte 7 kişi, 2 kişi sürpriz yapabileceğini ama söz vermediğini bildirdi. O yüzden onların adını yazmadım.

Kapımız herkese açık. İster 1000 kişi olsun ister 10 kişi :) Ama 1000 kişi olursa 2 ye bölerim ve düğün salonu tutmak zorunda kalırız y789

tanyeri 15-06-2010 06:11 PM

bir sosyal fobik olarak bu benım ıcın buyuk bi şans olabılırdı aslında...ama sanki daha çok kişi olsaydı daha iyi olcaktı gibi...fzla dıkkat cekmezdım o zmn... herkes benımle ılgilenecekmiş gibi geliyorda :( ...takıp edıyorum konuyu...eğer daha kalabalık olup bana yakın bıyerde olursa gelebilrim.gündüz olursa eşimle bile gelirim.bide acık hava da olsa nede guzel olrdu... cok mu sey istedim ne ...

metin06 15-06-2010 06:16 PM

mumincim konu başlığı nı sürpriz görüpte buluşma olduğun anlamayanlar olabilirimi ..başlığımı değiştirseniz belginmi açtı başlığı belki ondan olabilir..
hadi bakalım vatana millete hayırlı olsun :)

Belgin ∞ 15-06-2010 06:20 PM

Evet Metin'cim ben açtım sevincli Benimde olduğumu bile bile gelsin gelecek olan herkes diye y789

İstanbul buluşmaları kısmına açtığım için konu gayet iyi anlaşılır bence. İstanbul'da uzun zamandır toplantı isteyen üyelerimize sürpriz olur diye düşünerek başlığı uygun gördüm ve uygundur.

yelda_k 15-06-2010 07:04 PM

ya neden hıcc tarıhlerı yada yerıı uymuyorr cok uzuluyorm bu durumaa

metin06 15-06-2010 10:55 PM

Alıntı:

Belgin ∞ Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 752296)
Evet Metin'cim ben açtım sevincli Benimde olduğumu bile bile gelsin gelecek olan herkes diye y789

İstanbul buluşmaları kısmına açtığım için konu gayet iyi anlaşılır bence. İstanbul'da uzun zamandır toplantı isteyen üyelerimize sürpriz olur diye düşünerek başlığı uygun gördüm ve uygundur.

Tamam stres yapma khkh56 o manada demedim aceleyle yazdım çıktım..yani başlığı sen mi açtın müminmi açtı bilmiyorum o manada söyledim: )
Geçen akşam atakan ,mümin ben otururken konuştuk toplantı yapalım diye..müminde ondan sonra sana söylemiştir dolayısıyla başlığı o açtı sandım v.s.

:D

ataköy de bi yer daha vardı orasımı bu geniş bi park

MuminOKAN 15-06-2010 11:40 PM

yok arkadaşlar kırklareli ye doğru uzanalım, ataköy falan yakın :))) ne olacak ki biz anadolu yakasında oturuyoruz, alttarafı bostancı heryere çok yakın, kırklareliye de :)) sorun değil :)))

MuminOKAN 16-06-2010 09:08 PM

Cevap: Veeeee Sürpriiiiizzzz İstanbul Buluşması. :)

eveeet arkadaşlar bir yer bulduk gibi. ancak bize katılım sayısı gerekmekte. haydi bakalım elleri görelim. gelecekler parmak kaldırsın, sonra buraya yazsın "parmak kaldırdım" diye :) .

duru79 16-06-2010 11:14 PM

Metin06 ya katılıyorum ataköy mis gibi yer..Hem mümin sizde oraları öğrenmiş olursunuz y789

duru79 16-06-2010 11:18 PM

Serpil abla,ecemmm,sanemce,tr-ance,suzzy,pisimbat,wampirella,evren de gelsin istanbul buluşmasına sitedeki herkes gelsin 956k y789

sanemce 16-06-2010 11:57 PM

Tekrar bir arada olmak çok güzel olacak Duru'cum..Serpil, Ecem, Evren,Wampirella,Yeni Bir Hayat,Pisimbat,Suzzy ve diğer tüm arkadaşlarla bir arada olmak güzel olur elbette..Şu an bişey diyemiyorum ama inşallah herhangi bir engelim çıkmaz.. kiss3

Zafer34 17-06-2010 01:26 AM

Herkesin kandili mubarek olsun , İstanbul bulusmasında görüşmek üzere

suzzy 17-06-2010 11:53 AM

orada sizlerle birlikte olabilmeyi ne kadar isterdim...ağla2hepinizi çok özledim...eminim harika bir toplantı olucaktır...

ama daha önceki toplantıda olduğu gibi günübirlik gelip dönmek şu an macera olur benim için...y789izin alabilmek gibi bir durumda söz konusu değil ofiste yalnızım...rt67 ben orada olamasamda kulaklarım epey çınlıyacak bundan eminim...

harika keyif dolu bir toplantı olmasını ve içinize sinmesini diliyorum...hepinize sevgiler...actionsmile (ama hayatta her an her şey olabilir..değilmi?)smil56

duru79 17-06-2010 01:07 PM

Suzzy'cim dediğin gibi her an herşey olabilir y789

Herkese hayırlı kandiller diliyorum

20 Haziran buluşması için bir fikir önericem.Herkes lütfen fikrini söylesin ki ona göre yer ayırtabileyim.

Yer ataköy 9.kısım da..ESKİ DOSTLAR CAFESİ.Burayı seçmemizin nedeni metrobüs ve metroyla gelicekler için kolaylık olsun diye...Mekanda sigara içiliyor,wireless var.Metro ile yenibosna durağında indiğinizde 50 adım yürüyüp mekana varabiliyorsunuz.
hem kapalı güzel bi cafeden, hemde ağaçlarla kaplı yerleri arnavut kaldırımı olan çok hoş bir mekan.istayenler nargile içebilir, tavla oynayabilirsiniz.

http://www.panoramio.com/photos/original/20616686.jpg

Ben bir kaç fiyat da aldım.

çay 2 tl

türk kahvesi 4 tl

nescafe 4,5 tl

soğuk meşrubatlar 3,5 tl

su 1 tl

hamburger 6 tl

patates kızartması 3,5 tl

yanlız şöyle bir durum daha var saat 10.30-13.30 arası brunch varmış eğer bruncha katılırsak yanlış hatırlamıyorsam 40-50 çeşit yiyecek varmış 21 tl ama grup gideceğimiz ve babalar günü vesilesi ile 17,5 tl olmuş.

Arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum.Katılacak arkadaşlar isimlerini yazarlarsa ona göre yer ayırtabilirim.

duru79 17-06-2010 01:17 PM

Son durumda kesin katılacaklar
1-redflowers
2-zafer34
3-müminokan
4-şahin
5-atakan bey
6-metin06
7-duru79
8-ntemmuz
9-Freegirl

Belgin ∞ 17-06-2010 02:44 PM

Tamam canım onayla harika, ulaşabildiklerimle konuştum çoğunluk tamam dedi sevincli muhteşem bir yer bulmuşsun.. çok teşekkür ederiz cümleten :) Seni organizatör ilan ediyorum girlhaha

minimum 10 kişi oluruz dersin, sayımız artabilir, fakat dışarıda su kenarında bir masa ayarlasınlar.. şırıl şırıl su eşliğinde keyifli bir sohbet ederiz, sen bana fal bakarsın girlhaha

duru79 17-06-2010 02:50 PM

Teşekkür ederim belgin'cim yanlız su kenarında oturmayacaz ağla2 su var ama su kenarına masa koymamışlar maalesef tatlım.yarın ararım yer ayırtırım.Bu arada ne için yer ayırtacam onada karar verelim brunch için mi?Brunch için yer ayırtıcaksam daha erken saatte orda olmamız gerekiyor.

Alıntı:

Belgin ∞ Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 752706)
Tamam canım onayla harika, ulaşabildiklerimle konuştum çoğunluk tamam dedi sevincli muhteşem bir yer bulmuşsun.. çok teşekkür ederiz cümleten :) Seni organizatör ilan ediyorum girlhaha

minimum 10 kişi oluruz dersin, sayımız artabilir, fakat dışarıda su kenarında bir masa ayarlasınlar.. şırıl şırıl su eşliğinde keyifli bir sohbet ederiz, sen bana fal bakarsın girlhaha

Belgin ∞ 17-06-2010 03:15 PM

Tamam canım bruncha katılan sizinle beraber 7 kişiyiz tekrar konuştum bizimkilerle. Diğer katılacak arkadaşlar bruncha gelmek isterler mi bilemiyorum. Ntemmuz beni Cumartesi günü arayacak bir sorarım. Sen 7 kişilik bruncha ok ver.. Nasıl olsa akşama kadar orada olacağız, sadece çay kahve içmeye gelmek isteyen de olabilir.

Işıldayan Safir 17-06-2010 04:15 PM

Harika plan.

Katılacak herkese şimdiden iyi eğlenceler, hoş sohbetler diliyorum.

Sevgiyle kalın, sağlıkla nefes alın.

http://img220.imageshack.us/img220/1989/kelebek8tf7.gif

metin06 17-06-2010 05:32 PM

heh tammadır benim dediğim yerde burası iyi bulmuşun Duru eline sağlık.Yalnızca gelicekler yaklaşık olarak hangi saat kendilerine uygun onu yazarlarsa daha rahat olur ,erken gelirlerse brunch a geç gelirlerse normal tarife devam ederler.
Maksat muhabbet ,hadi bakalım

MuminOKAN 17-06-2010 07:52 PM

Alıntı:

metin06 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 752731)
heh tammadır benim dediğim yerde burası iyi bulmuşun Duru eline sağlık.Yalnızca gelicekler yaklaşık olarak hangi saat kendilerine uygun onu yazarlarsa daha rahat olur ,erken gelirlerse brunch a geç gelirlerse normal tarife devam ederler.
Maksat muhabbet ,hadi bakalım

metincim :) biz (prof19, redflowers ve ben) yaklaşık 9,30 civarında ordayız. malum taaaaaa anadolu yakasından gelecez :)

comte 17-06-2010 08:07 PM

Hadi bakalım iyi eğlenceler, bol neşeli sohbetler size ;)

O tarihte, bizim hemşo Nadide Sultan ile Latif Doğanı bir müşterinin düzenlediği şenliğe getiriyoruz.

Bi ara gelecem ben de İstanbul'a. O zaman orada olan olursa görüşürüz.

Herkese benden selam..

prof19 17-06-2010 10:29 PM

Sayın organizatör arkadaşlar beni saydınız mı ?
Bir de bu ilan forumun en tepesinde sürekli dursa daha iyi olur.

duru79 17-06-2010 11:04 PM

saydık.... mehmet senide bekleriz sen geldiğinde de güzel bir organizasyon yaparız merak etme.. actionsmile

Alıntı:

prof19 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 752792)
Sayın organizatör arkadaşlar beni saydınız mı ?
Bir de bu ilan forumun en tepesinde sürekli dursa daha iyi olur.

shamanic 18-06-2010 01:16 AM

ben geldiğimde de yapın bari y789

iyi eğlenceler herkese, eminim harikulade olacaktırsevincli

sevgiler..
actionsmile

Zafer34 18-06-2010 01:52 AM

Toplam 2 Eklenti bulunuyor.
Buluşacağımız yerin broşürü

MuminOKAN 18-06-2010 12:48 PM

evet arkadaşlar kimler geliyor elleri bir görelim.

MuminOKAN 18-06-2010 02:10 PM

Son durumda kesin katılacaklar
1-redflowers
2-zafer34
3-Mumin Okan
4-şahin
5-atakan bey
6-metin06
7-duru79
8-ntemmuz
9-Freegirl
10- sedefli
11- sedefli' nin annesi :)

duru79 18-06-2010 03:00 PM

Tatlım bu gideceğimiz yer tam senlik zaten sen müsait zamanını bildir ben seni toplantı olmasada götürürüm biliyorsun...sana kocaman fincan kahve alıcam k8908

Alıntı:

shamanic Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 752824)

sevgiler..
actionsmile

shamanic 18-06-2010 03:24 PM

ağla2 kandıramazsınız artık bir fincan kahveyle 44a

pisimbat a söylicem sizi tırmalasın cat56

duru79 18-06-2010 03:32 PM

kandırmıyorum gerçekleri söylüyorum ..hem sen beni ne ile kandıracaksın bakalım anladın sen nedemek istediğimi değil mi? ağla2ağla2

Alıntı:

shamanic Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 752952)

pisimbat 18-06-2010 09:08 PM

Alıntı:

shamanic Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 752824)

sevgiler.. actionsmile

şamanım çatal karam bize bir telefonu çok görüp melike abla biz buluşma yapıcaz sende şamanda gelsenize demek lütfunda bulunmayan başta atakan sonra metin 06 mı o9 mu bilemem ve belgin hnm teesüüüffff ediyorumyu89ahanda ettim değil kırmızı halı feriştahını serseler gitmem blooksize PİSİMBATSIZ bir toplaşma blookküstüm okadar!!yu89
not:yahu tüm telefonların bedavası var bi aranmadık yahu şamancım tüh bee dunk56

pisimbat 18-06-2010 09:10 PM

Alıntı:

shamanic Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 752952)

shamanıc cim ben akrep burcuyum sende bilirsin ki bizim kinimiz intikam duygumuz pistir tırmalamak opkşamak gibi kalacak sanırsam yu89

ayrıca şaman biz senle altarnatif buluşma yapalım usulca ne dersin sen ben sevincli aman başkası olmasın khkh56

hayatimdegisti 19-06-2010 12:26 PM

En azından 3-4 günde birde olsa forum takip ediliyor diye biliyordum.
Konu 4-5 gündür forumun en tepesinde yaziyor.
Demek ki forumu takip etmeyenler varmış..y789
Bende size sitem ediyorum asıl...
smileydance

Alıntı:

pisimbat Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 752992)
şamanım çatal karam bize bir telefonu çok görüp melike abla biz buluşma yapıcaz sende şamanda gelsenize demek lütfunda bulunmayan başta atakan sonra metin 06 mı o9 mu bilemem ve belgin hnm teesüüüffff ediyorumyu89ahanda ettim değil kırmızı halı feriştahını serseler gitmem blooksize PİSİMBATSIZ bir toplaşma blookküstüm okadar!!yu89
not:yahu tüm telefonların bedavası var bi aranmadık yahu şamancım tüh bee dunk56

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:39 PM.