Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz > İstanbul Buluşmaları

Uyarılar

istanbuldayim...

Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz ve İstanbul Buluşmaları istanbuldayim... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız pisii geziyo... sokak kedisi oldu iyice.. arkadaşı geldi yurt dışından bizi unuttu.. yiyip içip gezip eğleniyolar.. (mış) şimdi aradım bu gün kemo terapi almış.. yeni çıkmış hastaneden akşama evinde oluncak inşallah.. <ben yokken dağıtmadınız inşallah forumu.. hepinizi tırmalarım yoksa >dedi.....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İstanbul Buluşmaları telkin cd indir izle İstanbul İstanbul Buluşmaları nerededir kimdir İstanbul Buluşmaları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İstanbul Buluşmaları hipnoz İstanbul Buluşmaları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İstanbul Buluşmaları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İstanbul Buluşmaları kuantum düşünce kitap haberi

istanbuldayim...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-04-2008, 01:12 PM   #41 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: istanbuldayim...

pisii geziyo... sokak kedisi oldu iyice..

arkadaşı geldi yurt dışından bizi unuttu..

yiyip içip gezip eğleniyolar.. (mış)

şimdi aradım bu gün kemo terapi almış..
yeni çıkmış hastaneden akşama evinde oluncak inşallah..

<ben yokken dağıtmadınız inşallah forumu..
hepinizi tırmalarım yoksa >dedi..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 02-04-2008, 01:19 PM   #42 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
88 Mesajinıza toplam 212 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ZEYNEPAYY is an unknown quantity at this point

Gezsin bakalım sokak kedisi irma:))
ya onu haketen çok seviyorum yaaa beni manyak güldürmüştü pis kedi:)))
Allah ona en yakın zamanda sağlık versin..:)
Selam söle forum sessiz sakin öle kendi halinde titanic gemisi gibi gidiyo onsuz gelmezse dümene geçmezse buz dağlarına çarpıcaz aha bunu söle:))
Alt 02-04-2008, 02:45 PM   #43 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 31
58 Mesajinıza toplam 318 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
defduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to behold

Alıntı:
Zeynep AY Nickli Üyeden Alıntı
defduru sende gül gül son gülen ben olucam :))
yok yaw ben gülmüyom dermişim

Ama nabeyim çok şekersiniz
Alt 02-04-2008, 04:13 PM   #44 (permalink)
Üsteğmen

88 Mesajinıza toplam 212 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

O senin şekerliğin şekerim baksana yandaki akide şekerlerine nasılda şekerler..:))
Alt 02-04-2008, 09:21 PM   #45 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

Alıntı:
**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı
pisii geziyo... sokak kedisi oldu iyice..

arkadaşı geldi yurt dışından bizi unuttu..

yiyip içip gezip eğleniyolar.. (mış)

şimdi aradım bu gün kemo terapi almış..
yeni çıkmış hastaneden akşama evinde oluncak inşallah..

<ben yokken dağıtmadınız inşallah forumu..
hepinizi tırmalarım yoksa >dedi..
Alıntı:
Gezsin bakalım sokak kedisi irma:))
ya onu haketen çok seviyorum yaaa beni manyak güldürmüştü pis kedi:)))
Allah ona en yakın zamanda sağlık versin..:)
Selam söle forum sessiz sakin öle kendi halinde titanic gemisi gibi gidiyo onsuz gelmezse dümene geçmezse buz dağlarına çarpıcaz aha bunu söle:))
hhhheyyyyyyyyyttttttttttttttttttttttttt açılın yahu geldi tırnaklarımı yeni biledim rkamdan iş çeviren kıskanç ismi lazım olmayan ispiyoncu arkadaşlarım varmışta haberim yokmuş
evettttttttttttttttttttt bensiz toplantı planları haaaaaaaaaaaa yok öle yağma
zeynepcim vallaa bende seni özledim şövalye 06 metin www oktay atakan şaman çiçek fatale ayyyy herkesi işte yahu yormayın kemolandımda geldim

olayı kesinleştirelim derim ben ben 21 nisanda istanbula gelicem ben derimi
23 nisanda kedili istanbul buluşmayı yapalım ayy durun ben başlık açayımda burayı sabote ettmim
Alt 02-04-2008, 09:48 PM   #46 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

kıskanç şaman kadar taş düşsün dicem kafana benim kütlem senin kafaya hafif gelir..

bide senin kafa benim için değerli ona kıyamıyorum pisicim benim...

tekrar hoşgeldin..
Alt 02-04-2008, 10:13 PM   #47 (permalink)
Paşa Site Kedisi

976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

eyvallahhhhh bacım kardeşim
Alt 03-04-2008, 12:55 PM   #48 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
blue jaloon Nickli Üyeden Alıntı
01.06.2008 24.06.2008 arasi istanbuldayim nasip olursa
lütfen ayarlarmisiniz bi toplanti yakindan tanisma firsatimiz olurdu
hem bisi isteyen varsa almanyadan getiririmde yaaa
Heytttt stenin harbi kedisi şükür gelebildi:))

Jelibon hemşerim kardeşim haziran ayında burda pisipisim hazirandada buluşalım..:))
hem bize ne istersek getirceni söledi sende iste pisim he sana pire tozu getrsin dimi?:)))
Çümki bu ara çok gezdin pirelenmişindir iyice :))

mümkünse 15 günde bir buluşalım:)))
nasıl olsa yaz geliyor havalar güzelleşiyor dimi:))
Alt 03-04-2008, 02:53 PM   #49 (permalink)
blue jaloon
Guest

tabiki bas üstüne zeynep kardes istek olursa pire tozu bakmam lazim dusun
Alt 03-04-2008, 07:56 PM   #50 (permalink)
Paşa Site Kedisi

Alıntı:
Alıntı:
blue jaloon Nickli Üyeden Alıntı
01.06.2008 24.06.2008 arasi istanbuldayim nasip olursa
lütfen ayarlarmisiniz bi toplanti yakindan tanisma firsatimiz olurdu
hem bisi isteyen varsa almanyadan getiririmde yaaa
Heytttt stenin harbi kedisi şükür gelebildi:))

Jelibon hemşerim kardeşim haziran ayında burda pisipisim hazirandada buluşalım..:))
hem bize ne istersek getirceni söledi sende iste pisim he sana pire tozu getrsin dimi?:)))
Çümki bu ara çok gezdin pirelenmişindir iyice :))

mümkünse 15 günde bir buluşalım:)))
nasıl olsa yaz geliyor havalar güzelleşiyor dimi:))

ahh zeynep ahhhh yaktın beni ben pirelerimi saklıyordum herkesten yahu sen paranı harcama pire tozu için blue jaloon kardeşim bana vız gelir tırıs gider o toz ben ne kemolar atlattım yahu

Bookmarks