Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-04-2008, 09:21 PM   #45 (permalink)
pisimbat
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Ynt: istanbuldayim...

Alıntı:
**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı
pisii geziyo... sokak kedisi oldu iyice..

arkadaşı geldi yurt dışından bizi unuttu..

yiyip içip gezip eğleniyolar.. (mış)

şimdi aradım bu gün kemo terapi almış..
yeni çıkmış hastaneden akşama evinde oluncak inşallah..

<ben yokken dağıtmadınız inşallah forumu..
hepinizi tırmalarım yoksa >dedi..
Alıntı:
Zeynep AY Nickli Üyeden Alıntı
Gezsin bakalım sokak kedisi irma:))
ya onu haketen çok seviyorum yaaa beni manyak güldürmüştü pis kedi:)))
Allah ona en yakın zamanda sağlık versin..:)
Selam söle forum sessiz sakin öle kendi halinde titanic gemisi gibi gidiyo onsuz gelmezse dümene geçmezse buz dağlarına çarpıcaz aha bunu söle:))
hhhheyyyyyyyyyttttttttttttttttttttttttt açılın yahu geldi tırnaklarımı yeni biledim rkamdan iş çeviren kıskanç ismi lazım olmayan ispiyoncu arkadaşlarım varmışta haberim yokmuş
evettttttttttttttttttttt bensiz toplantı planları haaaaaaaaaaaa yok öle yağma
zeynepcim vallaa bende seni özledim şövalye 06 metin www oktay atakan şaman çiçek fatale ayyyy herkesi işte yahu yormayın kemolandımda geldim

olayı kesinleştirelim derim ben ben 21 nisanda istanbula gelicem ben derimi
23 nisanda kedili istanbul buluşmayı yapalım ayy durun ben başlık açayımda burayı sabote ettmim