Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Eğitim Öğretim Sınavlar Klubü > Yabancı Dil Klubü ve Ritmotrans(Öğreni Fark Yaratın) > İngilizce Odası

Uyarılar

İngilizce Odası İngilzce Odası

İngilizce Hakkında ki Sorularınız:)!!!!!!!

Yabancı Dil Klubü ve Ritmotrans(Öğreni Fark Yaratın) ve İngilizce Odası İngilizce Hakkında ki Sorularınız:)!!!!!!! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: Cem_ Nickli Üyeden Alıntı Merhaba arkadaşlar, benim yakın çevrem olsun,üyesi olduğum diğer forumlar olsun.arkadaşlarım olsun vs. birçok kişi bana ingilizce öğrenmek için nereye gitmeliyim diye bi soru soruyor ben de herkes için bir öneri yapayım;benim edindiğim tecübe,hocalarımın söyledikleri ve ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İngilizce Odası telkin cd indir izle İstanbul İngilizce Odası nerededir kimdir İngilizce Odası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İngilizce Odası hipnoz İngilizce Odası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İngilizce Odası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İngilizce Odası kuantum düşünce kitap haberi

İngilizce Hakkında ki Sorularınız:)!!!!!!!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-09-2008, 02:17 PM   #31 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 3
37 Mesajinıza toplam 107 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cananderen is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: İngilizce Hakkında ki Sorularınız:)!!!!!!!

Alıntı:
Cem_ Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba arkadaşlar, benim yakın çevrem olsun,üyesi olduğum diğer forumlar olsun.arkadaşlarım olsun vs. birçok kişi bana ingilizce öğrenmek için nereye gitmeliyim diye bi soru soruyor ben de herkes için bir öneri yapayım;benim edindiğim tecübe,hocalarımın söyledikleri ve orada yaşayan insanlarla yaptığım görüşmeler sonucu özellikle ingilizceye yeni başlaıp ve yurtdışında geliştirmek istiyen arkaaşlara önerebileceğim bir yer var orasıda İngiltere'nin Brighton şehri...
Neden diye soracak olursanız dediğim gibi bür çok yerden edindiğim referanslar doğrultusunda ve öz ingilizcenin(anlaşılabilir İngilizce)konuşulduğu tek yer diye biliyorum....Şöyle bir yanılgı vardır;metropol şehirlerde daha iyi İngilizce öğrenirim diye fakat bu ingilizcesi belli bir düzeye ulaşmış(benim önerimce daha önceden yurtdışında bulunmuş)kişilerin tüm aksanları öğrenmesi açısından daha da iyi olacaktır....tabii ki hiç ingilizce bilmiyenler de Londra,New york,Los angeles,Sydney gibi metropol şehirler de de rahatlıkla öğrenebilir ama önemli nokta şudur;böyle büyük şehirlere Dünya'nın herbir yanından göçler gerçeklerşiyor Afrikalısından,Latinine,Uzak doğulusuna kadar birçok dil yapısına sahip insan geliyor ve çok karışık resmen gramer kurallarının katledildiği bir ortamda çok farklı bir şive ile öğrenmiş oluyorsunuz bu da ilerde sorun yaratabiliyor...Fakat ilk öğrendiğiniz ingilizce düzgün bir şekilde bilinçaltınıza oturmuşsa,yani siz doğrusunu öğrenmişseniz daha sonra ister istemez zaten tüm şiveleri ve aralarında ki farklılıkları çok rahat görebiliyosunuz çünkü asıl İngilizce'yi siz bilmiş oluyosunuz buna bağlı olarak arkadaşlar benim önerim ingilizce ile yeni tanışıyorsanız(konuşma dinleme anlamında)metropol şehirlerden çok daha kırsal alanları tercih etmeniz, ki az önce de dediğim gibi en çok ismini duyduğum(önerilen)yer İngiltere'nin Brighton şehri gitmedim oraya ama benim fikirlerini ve kişiliğine çok saygı duyduğum ve gerçekten kafası çalışan bi ingilizce öğretmenim vardı ilk ondan duymuştum daha sonra brighton da yaşayan bir kaç Türk öğrenciden bu önerileri duydum biraz da araştırma yaptım,yani bence şehir çok iyi super
ewet ama ingiltere kendi dilleri olduğu için çok hızlı ve yuvarlayarak konuşuyormuş ingilizceyi.o yüzden ingiltere de öğrenilmez diye birşey duymuştum ben.amerika daha uygunmuş dil öğrenmek için.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 07-09-2008, 04:19 PM   #32 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about

Aslında pek farketmiyo ingilizler amerikanlardan daha temiz konuşular fakat uygunluk açısından(maddi anlamda) Amerika daha uygun

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-09-2008, 04:36 PM   #33 (permalink)
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point

[b] selam cem kardeşim affına sıgınarak senden bir şey rica etsem daha doğrusu ufak bir tercüme istesem senden bunu yaparmısın yaparsan beni çok bahtiyar edersin benim için çokk önemli bi tercume olacak hayat nemak meselesi

işte bunun ing tercumesini istiyorum

selam yetkili kişi size bir şikayette bulunmak istiyorum ;

bu günlerde neler oldugunu biliyorsunuz demi siz buna görevmmi diyorsunuz lütfen yetkilileri göreve çagırıyorum

Naim Rüştü, Vali görevinden istifa etmesini açıkladıkdan sonra neden pat diye Bulut Civelek, Vali için adaylığını açıkladı.

lütfen Sizden tek İstegim var Şu an Cinayetten 4 şehirde Aranan Ayse aydini'nın adelete teslim edilmesini istiyorum izmir valisi tarafından görevlendilmiş bir dedektifdim taki istanbul valisinin ki kendisi suçla savaşdıgını idda ediyor. bu suçluyu evinde sakladıgını ögrenene kadar . lütfen sizden istirham ediyorum naim rüştüye bir uyarı gönderek şu an evinde saklamakda oldugu ayşe aydini evinden kovsun ve adalete teslim etsin. ! ayse aydinin o evde oldugunu size ıspatlaya bilirim bu oyunda herkez birbirinin sırtını sıvazlıyo bu durumdan bıkıp izmir valiliginde özel ajan olarak çalışdıgım görevimden istifa ettim bu gidişde vodo tozu içip karakterimi öldürcem lütfen !

popomundoyla ilgili bi şey :P dedeklifdim oyunda ve 4 sehirde aranan bi suöluyu yakaladım kanıtlarımı kabul etmiyolar valii olacam yakında bu kişiyi yakalarsam

sana saçma gelicek biliyorum ama :d aynısını bana tercume edermisin developerler ing :d turkceleri yok ben yarım yamalak ing cemle bi şeyler söyledim ama anlamadılar ama ugrasamam dersen canın sagolsun tabiki ama bu iyiligi yaparsan cok sevinirim

Alt 07-09-2008, 06:03 PM   #34 (permalink)
CeM
Çevirmen

421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about

Al bakalım...

Hello authorized person I would like to complain about something
You know what are being in these days dont you?do you say duty for this?Please,I call authorized persons for the duty

Why did Bulut Civelek get in for a constituency after Naim Rüştü left his duty?
Please I only want something from you and it's that to surrendered Ayşe Aydın to the court who is wanted because of 4 murders.I was a dedective who was tasked by governor of İzmir.Governor of İstanbul's adduced that he was waring for the crim until known that he hides the criminal in his house.Please I beseech you, I would like you to send a warning to Naim Rüştü not to hide Ayşe aydın in his house and he shall make ayşe aydın serrender to the court.I can show you Ayşe aydın that house is.everyone in this game has been caressing each other.I palled and left my duty of special agent in Izmir governorship if it keeps on like this I may kill my character by taking vodo pawder.

Alt 07-09-2008, 06:07 PM   #35 (permalink)
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point

[b] çook teşekkur ederimm degerli vaktini çaldıgım için özür dilerim cinnet geçirtecekler bana o eski valiyide yeni valiyide dogratıcaklar dedektifken benide katil yapacaklar olan bu olacak ne ise yetişdiriyim su şikayeti
Alt 07-09-2008, 06:09 PM   #36 (permalink)
CeM
Çevirmen

Önemli değil acele yaptım %100 olmasada aynısını çevirmeye çalıştım

Alt 19-01-2009, 12:15 PM   #37 (permalink)
Teğmen

AZARRATH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 15
81 Mesajinıza toplam 344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
AZARRATH will become famous soon enoughAZARRATH will become famous soon enough

Alıntı:
CeM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba mavifirka "to get" fiili aslında İngilizce'de joker fiil olarak adlandırılıyor ve özellikle yapıları unuttuğumuz zaman get i kullanabilirz örneğin get an axam(take an exam yerine),get home(arrive at home yerine) gibi örnekler çoğaltılabilir....seninde dediğin gibi çok farklı yerlerde çok farklı biçimlerde karşımıza çıkmasının nedeni az önce söylediğim gibi joker fiil olmasından dolayıdır,mesela benim lise öğretmenim eğer sınavda sıkışırsanız yapıyı unutrsanız get kullanın demişti super ve zannediyorumki get'in 30 tane anlamı var otalma olarak 44 yani son olarak ta şunu belirteyim get in kullanımı için püf bi nokta bulunmamakta dır,zannediyotum ki anladın ama bir iki örnek vereyim daha iyi anlarsın super

get:elde etmek anlamındadır(temel anlamı)fakat almak anlamına da gelebilir(take gibi)

ama şimdiki örnekte göreceğin gibi tamamen bu anlamlardan bağısız olarak ta kullanabiliryoruz
to go for a walk(yürüyüşe çıkmak) mesela go yu unuttun diyelim o zaman şöyle kullanabilirsin I want to get a walk super
I got an actor for the movie(film için bi oyuncu ayarladım)
I got some food(biraz yiyecek aldım)I buy some food yerine geti kullandık
I have got abroad(yurt dışına çıktım)I have been to abroad yerine
mesela wet ıslak demek fakat ıslanmak nedemek bilmiyosun o zaman get wet şeklinde kullanabilirsin :)
ya da dry kuru demek I got dry(kurulandım)

Gördüğün gibi kullanımı çok geniş ama en temel madde get fillinin joker niteliğinde olmasıdır,yani anlam olarak çok farklı yerlerde görmüş olman seni şaşırtmasın super umarım doğru anlamışım sorunu(eğer başka bişey sorduysan lütfen söyle)ve biraz olsun anlatabildiysem ne mutlu son son bi örnek daha aklıma geldi onda da vereyim
recover iyileşmek fakat ben sürekli şunu kullanırım (recover yerine) get well

sorularınızı bekliyorum arkadaşlar...............
Çook teşekkürler Cem,çok güzel anlatıyorsun

get benim de takıldığım bir konuiher yerde kullanılıyor

Birde sanırım pratik,kısa olduu için kullanıyorlarr,mesela adama diyorum "İ am from Turkey" o da bana "oo i got it" diyor

Ben "anladım" olarak algıladım,yani "i understand" yada "i know" yerine kestirmeden "i got it" dedi(Sokak dili bu olsa gerek :))

Filmleri falan izlerken hemen her yerde "get" kullanıyorlar

Anlamaya çalışıyorum
Alt 19-01-2009, 03:22 PM   #38 (permalink)
Üsteğmen

perilice58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 488
259 Mesajinıza toplam 1,226 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
perilice58 will become famous soon enoughperilice58 will become famous soon enough

ya ben bu konuyu daha önce nasıl görmedim neyse nerden başlasak kardık cem inşallah ingilizce derslerine devam ediyorsundur
Alt 19-01-2009, 07:34 PM   #39 (permalink)
CeM
Çevirmen

Slm,evet devam edeceğim ama zor konuları internet ortamında anlatınca pek anlaşılmıyor mümkün olduğunca sade olmalı yakında bişeyler anlatmaya başlarım (sorular varsa herzaman bu başlık altında paylaşabilirsiniz)

Alt 05-03-2009, 01:24 PM   #40 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 12 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serikan1989 is an unknown quantity at this point
Standart if clause lerin kullanımı

merhaba cem. ben kısaca kafama takılan soruyu soruyu sorayım ben bu if clause lerin kullanımında sorun yaşıyorum.kısaca anlamsal olarak nasıl oluyor anlatırsan sevinirim. lise de hoca yazdığımızın tersini söylemiş oluyoruz filan demişti ama ben unutmuşum. şimdiden saol....
serikan1989 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks