Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Eğitim Öğretim Sınavlar Klubü > Yabancı Dil Klubü ve Ritmotrans(Öğreni Fark Yaratın) > İngilizce Odası

Uyarılar

İngilizce Odası İngilzce Odası

İngilizce Hakkında ki Sorularınız:)!!!!!!!

Yabancı Dil Klubü ve Ritmotrans(Öğreni Fark Yaratın) ve İngilizce Odası İngilizce Hakkında ki Sorularınız:)!!!!!!! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba arkadaşlar, benim yakın çevrem olsun,üyesi olduğum diğer forumlar olsun.arkadaşlarım olsun vs. birçok kişi bana ingilizce öğrenmek için nereye gitmeliyim diye bi soru soruyor ben de herkes için bir öneri yapayım;benim edindiğim tecübe,hocalarımın söyledikleri ve orada yaşayan insanlarla yaptığım görüşmeler ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İngilizce Odası telkin cd indir izle İstanbul İngilizce Odası nerededir kimdir İngilizce Odası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İngilizce Odası hipnoz İngilizce Odası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İngilizce Odası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İngilizce Odası kuantum düşünce kitap haberi

İngilizce Hakkında ki Sorularınız:)!!!!!!!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-07-2008, 02:55 AM   #21 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about
Standart Ynt: İngilizce Hakkında ki Sorularınız:)!!!!!!!

Merhaba arkadaşlar, benim yakın çevrem olsun,üyesi olduğum diğer forumlar olsun.arkadaşlarım olsun vs. birçok kişi bana ingilizce öğrenmek için nereye gitmeliyim diye bi soru soruyor ben de herkes için bir öneri yapayım;benim edindiğim tecübe,hocalarımın söyledikleri ve orada yaşayan insanlarla yaptığım görüşmeler sonucu özellikle ingilizceye yeni başlaıp ve yurtdışında geliştirmek istiyen arkaaşlara önerebileceğim bir yer var orasıda İngiltere'nin Brighton şehri...
Neden diye soracak olursanız dediğim gibi bür çok yerden edindiğim referanslar doğrultusunda ve öz ingilizcenin(anlaşılabilir İngilizce)konuşulduğu tek yer diye biliyorum....Şöyle bir yanılgı vardır;metropol şehirlerde daha iyi İngilizce öğrenirim diye fakat bu ingilizcesi belli bir düzeye ulaşmış(benim önerimce daha önceden yurtdışında bulunmuş)kişilerin tüm aksanları öğrenmesi açısından daha da iyi olacaktır....tabii ki hiç ingilizce bilmiyenler de Londra,New york,Los angeles,Sydney gibi metropol şehirler de de rahatlıkla öğrenebilir ama önemli nokta şudur;böyle büyük şehirlere Dünya'nın herbir yanından göçler gerçeklerşiyor Afrikalısından,Latinine,Uzak doğulusuna kadar birçok dil yapısına sahip insan geliyor ve çok karışık resmen gramer kurallarının katledildiği bir ortamda çok farklı bir şive ile öğrenmiş oluyorsunuz bu da ilerde sorun yaratabiliyor...Fakat ilk öğrendiğiniz ingilizce düzgün bir şekilde bilinçaltınıza oturmuşsa,yani siz doğrusunu öğrenmişseniz daha sonra ister istemez zaten tüm şiveleri ve aralarında ki farklılıkları çok rahat görebiliyosunuz çünkü asıl İngilizce'yi siz bilmiş oluyosunuz buna bağlı olarak arkadaşlar benim önerim ingilizce ile yeni tanışıyorsanız(konuşma dinleme anlamında)metropol şehirlerden çok daha kırsal alanları tercih etmeniz, ki az önce de dediğim gibi en çok ismini duyduğum(önerilen)yer İngiltere'nin Brighton şehri gitmedim oraya ama benim fikirlerini ve kişiliğine çok saygı duyduğum ve gerçekten kafası çalışan bi ingilizce öğretmenim vardı ilk ondan duymuştum daha sonra brighton da yaşayan bir kaç Türk öğrenciden bu önerileri duydum biraz da araştırma yaptım,yani bence şehir çok iyi super

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-08-2008, 01:51 PM   #22 (permalink)
CeM
Çevirmen

421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about

Basit bir parça ve sorular,cevapları burada paylaşabilirsiniz super

ELVIS PRESLEY
ELvis Presley was born on Januray 8th,1935,in East Tupelo,Mississippi,
His twin brother died at birth.Elvis grew up in a poor home,but his parents, Veron and Gladys were kind an loving.
After he left school,Elvis worked in diffirent jobs.He worked in cinemas,and supermarkets,and he he worked as a lorry driver,this was the jop he liked most.

Two people helped Elvisin hs career.One was Sam Phillips.Sam had a recprd company called Sun Records.He was first person to realise that Elvis was a good singer.The second person to help Elvis was Tom parker,Tom became Elvis's manager in 1955 and he made him into a famuos rock and roll star wave

Elvis won a lot of gold discs in his life.He died on August 16,1977.
Manypeople say that he died because he took too many drugs and pills.

Mark the statements as True(T),False(F)or no imformation(NI)

Elvis' parents were not good people _____
Elvis was the youngest child in the family______
Elvis worked in diffirent jobs because he wanted to earn money_____
Elvis enjoyed working as a lorry driver_____
Sam phillips played an important role in Elvis' career_____
Tom Parker was the manager of a record company called Sun records____
Elvis died on a winter day at the age of 42_____

Alt 26-08-2008, 10:50 AM   #23 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
17 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sancarg is an unknown quantity at this point

Merhaba öncelikle get fiilinin bu joker kullanımı daha önce gördüğüm fakat farkında değildim ama unuttuğum bir yapıymış hatırlattığınız için teşekkür ederim .

Ben de KPDS ye hazırlanıyorum.Soruyu ve cavapları yazarak yardım isteyeceğim.

One oil company in particular claims____________its best to balance economic progress with environmental care and social responsibility.

a)to be done
b)having done
c)being done
d)having been done
e)to have done

şimdi bu soruda claim fiili to+infinitive alır bu nedenle b,c,d şıklarını eldim ama ben cevaba a şıkkı demiştim oysa cevap anahtarında e şıkkı diyor bu durumda ben perfect infinitive konusunda eksikliklerim var olduğunu düşünüyorum.

perfect infinitive için de get kullanımı gibi bilmemiz gereken püf noktası var mıdır?
Alt 26-08-2008, 12:47 PM   #24 (permalink)
CeM
Çevirmen

Merhaba sancarg
"Perfect Infinitive" denilen yapı şu şelikle oluşturulur: "to have + V3"
veya "passive + to have + V3" ve to have been +v3 de kullanılabilir fakat Eğer sorduğun soru Perfect Infinitive ise mutlaka "have"olmak zorundadır daha doğrusu to have olmalıdır çünkü adı üstünde "perfcet"bir zaman olduğu için have olmazsa olmaz...
Püf noktasına gelince,yukarıda belirttiğim gibi ya to have+v3 ya passive +to have+v3 yada to have been+v3
Örneğin I would like to have finished my homework = ödevimi bitirmiş olmak isterdim...
Kısaca bu tensin temelinde to have+v3 kuralı yatar super anlamadıysan tekrar sor lütfen

Alt 28-08-2008, 07:11 PM   #25 (permalink)
Teğmen

17 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sancarg is an unknown quantity at this point

gayet güzel anladım teşekkür ederim
Alt 28-08-2008, 10:28 PM   #26 (permalink)
CeM
Çevirmen

Alt 06-09-2008, 11:44 PM   #27 (permalink)
Teğmen

4 Mesajinıza toplam 22 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kaan101 is an unknown quantity at this point

Cem bey nasılsınız ?
kaan101 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-09-2008, 12:14 AM   #28 (permalink)
CeM
Çevirmen

İdare eder,sağ ol...
Ya siz Kaan bey?

Alt 07-09-2008, 12:18 AM   #29 (permalink)
Teğmen

4 Mesajinıza toplam 22 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kaan101 is an unknown quantity at this point

Valla bizde öyle idare etmeye çalışıyoruz.
kaan101 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-09-2008, 12:26 AM   #30 (permalink)
CeM
Çevirmen

Edersiniz ya genç adamsınız

Bookmarks