Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Duygusal Yaşam Klubü > İlişkiler

Uyarılar

o artık şiirlerini aşık olduğu başka bir kız için yazıyor:(

Duygusal Yaşam Klubü ve İlişkiler o artık şiirlerini aşık olduğu başka bir kız için yazıyor:( Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Canım fena halde sıkkın arkadaşlar.Yazmak istedim çünkü rahatlamaya ve bu konuyu tamamen kapatıp ,normal hayatıma dönmem gerek. Bana çok aşık olduğunu söyleyen ve benim için mükemmel şiirler yazan bir arkadaşım vardı.Bana daha önce kimse böyle güzel şiirler yazıp,hediye etmemişti.Bizim bir ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İlişkiler telkin cd indir izle İstanbul İlişkiler nerededir kimdir İlişkiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İlişkiler hipnoz İlişkiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İlişkiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İlişkiler kuantum düşünce kitap haberi

o artık şiirlerini aşık olduğu başka bir kız için yazıyor:(

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-11-2009, 04:45 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 68
181 Mesajinıza toplam 953 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
iloscuk will become famous soon enoughiloscuk will become famous soon enough
Standart o artık şiirlerini aşık olduğu başka bir kız için yazıyor:(

Canım fena halde sıkkın arkadaşlar.Yazmak istedim çünkü rahatlamaya ve bu konuyu tamamen kapatıp ,normal hayatıma dönmem gerek.

Bana çok aşık olduğunu söyleyen ve benim için mükemmel şiirler yazan bir arkadaşım vardı.Bana daha önce kimse böyle güzel şiirler yazıp,hediye etmemişti.Bizim bir ilişki yaşamamız mümkün değildi onunla ama buna rağmen bana evlenme bile teklif etmişti.Bende ona umut vermek istemediğim için onunla yüzyüze görüşmüyordum.Ama onu bir arkadaşım olarak sevdiğim içinde ara sıra mesajlaşıyorduk onunla.Dün bir şiirini okudum; bana yazdığını sandım çünkü bana yazdığı şiirlere benziyordu.Kime yazdığını sordum başka birine olduğunu söyledi.Nedenini bilmiyorum ama bu beni çok üzdü.Biliyorum ben onun sevgisine karşılık vermedim.Benim için mücadele de etti o.Ama onun başka birine aşık olması ve beni artık sevmiyor oluşu ;bana sanki birini kaybetmişçesine acı verdi.
Artık şiirlerini başkası için yazıyor.Üzülüyorum çünkü beni bu kadar çok sevmiş olan birinin sevgisine sahip çıkamadım.
Biliyorum hayatındaki güzellikleri zaman zaman kaybedebilir insan ,ama şansız olduğu duygusunun içine yerleşmesine izin vermemeli.
Ah bir de uygulamaya geçebilsem.Dünden beri ağlıyorum ,kendi kendime acıyacağım neredeyse ya:)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

iloscuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-12-2009, 01:01 AM   #2 (permalink)
Teğmen

McOrco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 206
150 Mesajinıza toplam 801 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
McOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to behold
Standart Cevap: o artık şiirlerini aşık olduğu başka bir kız için yazıyor:(

Hayat devam ediyor...
McOrco isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-12-2009, 01:35 AM   #3 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 4,279
243 Mesajinıza toplam 1,555 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the rough

Sen sevseydin inan bana onu kacirmazdin .Bin bir cambazlikla onu elde ederdin.Ama arkadaslik askin yerini tutmuyor.Belkide seni kiskandiriyor da olabilir.Ne guzel sana siirler yazilmis .Cok kadini hayalidir bu.Sanirsam ask elde edene kadardir.O da seni elde edemedigi icin halen asik olabilir .En kolay yol cesaretini topla ve ona sor bakalim.Aski neden bitmis? .Herkese siir yazilirmiymis? sana yazdigi siirlerle ona yazdiklarinin arasindaki fark neymis? ah benim askim yanimdayken dilim tutulurdu .Karnim guruldardi.Yinede sorardim cat pat sorularimi.Tavsiyem bu bence konusmak ama eger ona asiksan .Yoksa birak siirlerine devam etsin.
derya hanim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-12-2009, 01:39 AM   #4 (permalink)
Teğmen

150 Mesajinıza toplam 801 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
McOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to behold

Bu konuda ben çocugun tarafındayım.

Bende siirler şarkılar yazdım ama
kimse bana bi "ışık ılık süt iç" yada
"ali ipi tut" bile yazmadı

dogal olarak ılgısızlıkten dolayı pes etmıs olmalı...
dedigim gibi gayet dogal olanı bu.

sizce nasıl olmalıydı?
Alt 20-12-2009, 01:58 AM   #5 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 10
2 Mesajinıza toplam 14 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
NirvanaNirvana is an unknown quantity at this point

Evet hayat devam ediyor... Bu konuda ki naçizane görüşüm verdiğin karardan pişmanlık duymaman. Hani demişsinya "bizim bir ilişki yaşamamız mümkün değildi" diye anahtar cümle bu ;) Böyle düşünürken nasıl olacaktı adım atsaydın hiç şüphesiz olurdu ancak ilerisine bakmak lazım. Çünkü harika bilinçaltımız bizim her türlü tereddütümüze karşılık veriyor sağolsun. Peki gelelim nasıl bu kadar rahat konuşuyorum yaşadığın şeyin bi benzerini bende yaşadım biriside benim için mücadele etti niyetinin ciddi olduğunuda biliyordum evlilik teklifide bunun bir parçası.. Tabi tıpkı bende senin gibi karşılık vermeyince (ondan az biraz da olsa hoşlanmama rağmen) başka birine aşık olmadı belki ama şuan kalbinde başka biri olduğunu biliyorum. Karşılık vermedim çünkü sonu olmayan bir ilişki olacaktı en azından bu kadarını hissedebiliyordum. Kıssadan hisse bu durum seni üzmesin, incitmesin hayalinde o eşsiz diğer yarını, gerçek eşini imgeleme çünkü ben öyle yapıyorum. Sevgiler...
NirvanaNirvana isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-12-2009, 12:55 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 96
221 Mesajinıza toplam 1,301 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
master8566 has a spectacular aura aboutmaster8566 has a spectacular aura aboutmaster8566 has a spectacular aura about

Sen hem adamın aşkını reddet hem de hala bana şiir yazsın başkasına yazmasın de..var mı böyle birşey...o çocuğun başkasını sevme hakkı yok mu? Bu biraz bencilliğe giriyor bence
master8566 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-12-2009, 09:59 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
masterphidias Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sen hem adamın aşkını reddet hem de hala bana şiir yazsın başkasına yazmasın de..var mı böyle birşey...o çocuğun başkasını sevme hakkı yok mu? Bu biraz bencilliğe giriyor bence
buydu söylemeye çekindigim sey iste :)
Alt 20-12-2009, 11:14 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

gulumser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,567
183 Mesajinıza toplam 930 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gulumser will become famous soon enoughgulumser will become famous soon enough

ben sevmesemde,istemesem de herkes beni sevsin amaaaaa,herkesin merkezinde ben olmalıyım sadece bennnn :):)
Alt 21-12-2009, 08:31 AM   #9 (permalink)
spestnaz
Guest

bence iloscuk u suçlamayın arkadaşlar. . o kadarda basit olmamalı böyle şeyler. . innsan ne yapdığını bilemiyor o sırada.

Bookmarks