Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Duygusal Yaşam Klubü > İlişkiler

Uyarılar

erkekler kandırılmakmı ister???

Duygusal Yaşam Klubü ve İlişkiler erkekler kandırılmakmı ister??? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız eş ruh başlığı altında yazacaktım aslında,ama buraya yeni bir konu açmanın daha uygun olacağını düşündüm,herkesin bu konu hakkındaki görüşlerini öğrenmek istiyorum,siz erkekler bir kadınla tanıştınız,onu çok beğendiniz karşınızdaki kadının sizin hoşunuza gidecek şekilde konuşmasını,davranmasınımı istersiniz,yada gerçeklerle yüzleşmekmi istersiniz?bir örnekle konuyu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İlişkiler telkin cd indir izle İstanbul İlişkiler nerededir kimdir İlişkiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İlişkiler hipnoz İlişkiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İlişkiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İlişkiler kuantum düşünce kitap haberi

erkekler kandırılmakmı ister???

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-11-2009, 02:05 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

gulumser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,567
183 Mesajinıza toplam 930 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gulumser will become famous soon enoughgulumser will become famous soon enough
Standart erkekler kandırılmakmı ister???

eş ruh başlığı altında yazacaktım aslında,ama buraya yeni bir konu açmanın daha uygun olacağını düşündüm,herkesin bu konu hakkındaki görüşlerini öğrenmek istiyorum,siz erkekler bir kadınla tanıştınız,onu çok beğendiniz karşınızdaki kadının sizin hoşunuza gidecek şekilde konuşmasını,davranmasınımı istersiniz,yada gerçeklerle yüzleşmekmi istersiniz?bir örnekle konuyu dahada açayım;hayatınıza giren bir kadının tüm dürüstlüğü ile hayatındaki ilk erkek olmadığınızı size söylemesimi sizi mutlu eder(dürüstlüğünü takdir edersiniz);yada hayatına giren ilk erkek gibi davranmasını sizi kandırmasınımı istersiniz?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 18-11-2009, 03:21 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

genco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,674
735 Mesajinıza toplam 4,414 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
genco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of light
Standart Cevap: erkekler kandırılmakmı ister???

hiç kimse daha başında bir ilişkinin nasıl sonuçlanacağını bilemeyebilir. ilişkiler de bireylerin güvenleri temeli oluşturur. bu güne dek saklanmış bir gerçeğin gün yüzüne çıkması ilişkiyi olumsuz yönde etkiler ve inandığınız güvendiğiniz gerçek insan olmadığını anlarsınız. ileride bu tür olayların yaşanmaması için dürüst olmak en doğru karardır.
Alt 20-12-2009, 01:04 AM   #3 (permalink)
Teğmen

McOrco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 206
150 Mesajinıza toplam 801 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
McOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to behold

tabiki doğruyu.
o benim ilk partnerimmiki ben
onun hayatında ilk olma hakkına sahip olayım?

benı
onunla ılgılı ılgılendıren konular

artık biz oldugumuz andan itibaren başlar.
McOrco isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-12-2009, 01:00 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 96
221 Mesajinıza toplam 1,301 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
master8566 has a spectacular aura aboutmaster8566 has a spectacular aura aboutmaster8566 has a spectacular aura about

Alıntı:
McOrco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
tabiki doğruyu.
o benim ilk partnerimmiki ben
onun hayatında ilk olma hakkına sahip olayım?

benı
onunla ılgılı ılgılendıren konular

artık biz oldugumuz andan itibaren başlar.
Ben bu konuda McOrco'ya katılıyorum,üstelik bu soru konusunda galiba teenagerlar için bile artık sorulamayacak bir noktadayız.Cinsel ilişkiye başlama yaşı o kadar düştü ki akıllara zarar bir süreç var...
master8566 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-12-2009, 01:20 PM   #5 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

bu soruyu erkeklere sorman beni çok şaşırttı açıkçası aynı durum kadınlar içinde geçerli değil mi acaba
yoksa kadınların dürüst olmadığını mı düşünüyosunuz
ya da erkekler beraber oldukları kadınlara çok dürüstler gibi bi sonuçmu çıkarmalıyız
kadınların beraber oldukları kişilere hayatındaki ilk erkekmiş gibi davranıp 'kandırdığını' düşünürsek aynı durumu erkekler için de sormamız gerekir -ki bence erkekler bu konuda daha başarılı olurlar-.
Ben bunu cinsiyet belirterek sormanı anlayamadım bence durum her iki cins içinde geçerlidir ayrıca neden hayatındaki ilk insan gibi davransın bu kandırmak mıdır(belki olaya ne açıdan baktığınızla ilgili bi şey)
bunu size söylerse beraber olduğunuz kişi geçmişi unutamıyor gibi algılıyorsunuz sanırım olaya farklı açılardan bakıyoruz ben bunu kesinlikle kandırmak olarak görmüyorum aksine hayatına daha önceden sizin gibi biri girmemiş ve bu kadar değer vermemiş kimseye gibi algılarım çünkü bir kadının/erkeğin daha önce birlikte olduğu biri varsa bunu sonraki erkek/kız arkadaşından saklayacağına da inanmıyorum bu artık çok doğal bi şey çünkü
Ne dedim bende bilmiyorum
Sevgiler
Alt 21-12-2009, 06:53 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

gulumser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,567
183 Mesajinıza toplam 930 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gulumser will become famous soon enoughgulumser will become famous soon enough

Alıntı:
WaMPiReLLa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu soruyu erkeklere sorman beni çok şaşırttı açıkçası aynı durum kadınlar içinde geçerli değil mi acaba
yoksa kadınların dürüst olmadığını mı düşünüyosunuz
ya da erkekler beraber oldukları kadınlara çok dürüstler gibi bi sonuçmu çıkarmalıyız
kadınların beraber oldukları kişilere hayatındaki ilk erkekmiş gibi davranıp 'kandırdığını' düşünürsek aynı durumu erkekler için de sormamız gerekir -ki bence erkekler bu konuda daha başarılı olurlar-.
Ben bunu cinsiyet belirterek sormanı anlayamadım bence durum her iki cins içinde geçerlidir ayrıca neden hayatındaki ilk insan gibi davransın bu kandırmak mıdır(belki olaya ne açıdan baktığınızla ilgili bi şey)
bunu size söylerse beraber olduğunuz kişi geçmişi unutamıyor gibi algılıyorsunuz sanırım olaya farklı açılardan bakıyoruz ben bunu kesinlikle kandırmak olarak görmüyorum aksine hayatına daha önceden sizin gibi biri girmemiş ve bu kadar değer vermemiş kimseye gibi algılarım çünkü bir kadının/erkeğin daha önce birlikte olduğu biri varsa bunu sonraki erkek/kız arkadaşından saklayacağına da inanmıyorum bu artık çok doğal bi şey çünkü
Ne dedim bende bilmiyorum
Sevgiler
çevremde gözlemlediğim ve kendimde yaşadığım deneyimlerimi paylaşmak istedim sadece,elbette her iki taraf içinde geçerli kandırılmamak,dürüst olmak,ama
düşünce olarak erkekler her kadının hayatında birilerinin olduğunu kabul ederler,iş ciddiye yani evliliğe gelince bunu bir türlü hazmedemiyorlar nedense,
çünkü çok kanıksanmış bir imaj var bizde,kadının eline kocasından başka el değmemiş olacak,erkek yaparsa elinin kiridir,erkekliğin şanındandır vs vs.
hal böyle oluncada kadınlarda dürüstlükten vazgeçip,erkeğin duymak istedikleri şeyleri söylüyorlar,tabiki ben bunu onaylamıyorum,her iki tarafta dürüst olmalı
ayrıca benimde sizin gibi çok normal saydığım ,insanların flört etmesi,bazı deneyimleri yaşaması,
bu tür ilişkiler,inanın anadolunun çoğu yerinde hala bir tabu,doğal birşey gibi görülmüyor,hal böyle oluncada insanlar gerçekleri maskeliyor,kandırmayı yada kandırılmayı seçiyor diye düşünüyorum,dürüstlüğe tahammülleri yok zira
benim kişisel fikrim; biz olduktan sonrası önemli , öncesi ile ilgili olanlar hiç ilgimi çekmiyor ,merakta etmiyorum
Alt 21-12-2009, 08:07 PM   #7 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

kesinlikle seninle aynı fikirdeyim şekerim super
Alt 21-12-2009, 08:43 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,042
246 Mesajinıza toplam 1,189 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nazendem will become famous soon enoughnazendem will become famous soon enough

Alıntı:
masterphidias Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben bu konuda McOrco'ya katılıyorum,üstelik bu soru konusunda galiba teenagerlar için bile artık sorulamayacak bir noktadayız.Cinsel ilişkiye başlama yaşı o kadar düştü ki akıllara zarar bir süreç var...
Malesef bayanlar erkekler sevgiliyken böyle düşünür ama iş ciddileştimi boyut atlarlar:)
Benim eşim bekaretimle bile yetinmeyip ,işi benden önce başkasının elini tuttunmuya kadar dayandırmıştı.
Kendisi genç,üniv mezunu ,giyime kuşama karışmayan bir insan.Kendiside itiraf etmişti eskiden bu konuda çok modern düşündüğünü ama ciddi biçimde aşık olunca bana, bunun düşüncesine bile dayanamadığını.
Allahtan kandırmak zorunda kalmadım.ama tersi olsaydı ve beni sevdiği için kabul etmiş olsaydı bile ,ömür boyu içinde uhte kalacağına eminim.
Siz siz olun bekaret konusu konuşmak orda dursun ,eski ilişkilerinizden bile "geçici çok kısa süreli 1-2 kişi oldu konuşmaya bile deymez "diye geçiştirip konuyu kapattırın.Gerçi bende yeni nesil için pek geçerli olmayacağını düşünüyorum.Benim lafım 20-30 yaş arası evlenme yaşı aralığında olanlar.Bide 30 dan büyük yaşlardaki bayanlardanda halen bekaret bekleyen erkekte pek olmaz gibi geliyor ama bellimi olur.
nazendem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-12-2009, 10:26 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

çok_mutlu:) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 645
228 Mesajinıza toplam 1,903 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
çok_mutlu:) has a spectacular aura aboutçok_mutlu:) has a spectacular aura aboutçok_mutlu:) has a spectacular aura about

her iki tarafta dürüst olmalı bence ama denildiği gibi dürütlük bazen işe yaramıyor işte :)kişiye gore değişiyor demek en doğrusu

çok_mutlu:) isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks