Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Korkuları Yok Etme Klubü > Korku ve Fobiler Cd'leri > İğneden Korkma

Uyarılar

İğneden Korkma İğneden Korkma

iğne korkusu

Korku ve Fobiler Cd'leri ve İğneden Korkma iğne korkusu Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız enjeksiyon sırasında enjektörün ucunda bullunan iğne kısmı nedeniyle enjektörün adı artık iğne olarak kalmış ki fobisi bile iğne fobisi olarak bilinmekte iğne fobisinin aslı insanın acıyı kendi içinde büyüterek 0,3 mm lik iğnenin ucunu hayal gücüyle bi bıçak yarası açabilecek ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İğneden Korkma telkin cd indir izle İstanbul İğneden Korkma nerededir kimdir İğneden Korkma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İğneden Korkma hipnoz İğneden Korkma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İğneden Korkma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İğneden Korkma kuantum düşünce kitap haberi

iğne korkusu

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-07-2007, 07:32 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
97 Mesajinıza toplam 236 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
PSİKO is an unknown quantity at this point
Standart iğne korkusu

enjeksiyon sırasında enjektörün ucunda bullunan iğne kısmı nedeniyle enjektörün adı artık iğne olarak kalmış ki fobisi bile iğne fobisi olarak bilinmekte
iğne fobisinin aslı insanın acıyı kendi içinde büyüterek 0,3 mm lik iğnenin ucunu hayal gücüyle bi bıçak yarası açabilecek bi alete dönüştürmektedir
bu fobinin de tadavisi diğer fobilerde olduğu gibi insanın içinde saklı umursamamak ve iğne başladıından 10 a kadar saymak yararlı olacaktır

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 27-07-2007, 07:39 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

30 Mesajinıza toplam 46 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eylo is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: iğne korkusu

Kesinlikle katılıyorum.Şunuda eklemek istiyorum acıyacak diye düşündükçe insan kendini kasıyor ve daha fazla canı acıyor
eylo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-07-2007, 07:45 PM   #3 (permalink)
dost78
Guest

bende zamanında çok iğne oldum,iğne fobisi yok ama zorunda olmadıkçada iğne yaptırıcamı sanmıyorum
Alt 27-07-2007, 07:49 PM   #4 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

Ne çoçukluğumda nede şimdi hiç bir zaman iğne olmaktan korkmadım korkmamda hatta elime ve koluma 2 kez dikiş atmışlardı onları bile nsıl oluyor diye izledim ,daha bu gün kontrollerim için hastahanede kan verdim
ilaç yazacaklarna iğne yazsınlar sesim çıkmaz işte diom ben deli bir dusun

ay benim küçüklüğümde iğne (enjeksiyon) eczanelerde yapılırdı haata evlere iğneci gelir yapardı küçük metal kaplarında iğneleri kaynatır iğne ucunu cımbız gibi bişile takar öle yapılırdı dezentekte ederlerdi yani nerde ozaman böle plastik enjektörler hey heyy
Alt 02-12-2007, 03:41 AM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
74 Mesajinıza toplam 213 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hava-hoş is an unknown quantity at this point

ben korkmam ve korkmazdım çocukken de,,ancak oğlum -9 yaşında--çok korkuyor.7 yaşına kadar korkmazdı ancak hastalandığında iğne yapacak olan hemşirenin"sen iyi bir iğneyi hakettin" dedikten sonra iğne yapması onda bu korkunun başlangıcını oluşturmuş--hasta olduğundan ağlamaktaydı haliyle,,hemşirede ağladığı için o lafı sarfetmiş--o anda ben yoktum yanında ..şimdilerde söylüyo o zaman yaşadıklarını ve neden korkunun başladığını.... nasıl yeneriz bilemiyorum
Alt 22-12-2007, 09:50 PM   #6 (permalink)
Teğmen

28 Mesajinıza toplam 56 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
akik is an unknown quantity at this point

valla kardeşimle ilgili benzer problemler yaşıyorum, tam aynısını yaşamadım ama şöyle bişiler olabilir:
öncelikle manyak olmayan bir hemşire veya iğne yapabilen birini bulmanız lazım, biraz sabırlı birini. ara sıra bu insan, çocuğunuzun çok güvendiği birine, mesela size, iğne yapsın. oğlunuz izlesin. ama zorlamayın. başta görmek falan da istemiyorsa ortalıkta olsun. zaten illa ki merak edip bakacaktır. bi şey olmadığını görsün. siz de neler hissettiğinizi falan anlatın azar azar. ama uydurmayın, hiç acımıyo falan demeyin, çünkü çocuk iğnenin acıttığını biliyor, inandırıcılığınızı kaybedersiniz. sonra mesela elinizi tutmasını isteyin, sen elimi tutunca daha az acıyor dersiniz, ilerde bunun eşlemesi olarak siz onun elini tuttuğunuzda daha az acıyacağını söyleyebilirsiniz. sonra iğneyi eline verin. baksın, incelesin. iğnenin/aşının ne işe yaradığını, nasıl yapıldığını ayrıntılı olarak anlatın veya daha iyisi hemşire veya eczacı falan, otorite kabul edeceği biri anlatsın, bilmesi korkusunu azaltabilir. ara sıra, iğne yapılmasa da, mesela yapmadan önce dezenfekte falan ederler ya öyle bişiler falan yapılabilir. can yakmayan şeyler denenebilir. maksat iğne çocuk için normalleşsin. zaman alır biraz.

bendeki problem tam bu mudur bilmiyorum ama, başkası önümde kan revan içinde kalsın, gayet soğukkanlı müdahale edebiliyorum. kendim bir tarafımı kasten kanatsam, kessem (eskiden yapardım) hiçbir şey olmuyor, gayet normal duruyorum. ama bi iğne olmam gerekse tansiyonum düşüyor, oturmazsam bayılacak gibi oluyorum veya dişçide biraz kanlı bişi olsa bi yerim kesilse veya ağrı kesici iğne falan yapılsa fena oluyorum. utandığımdan kendimi tutup normal hareket edebiliyorum bi derece ama tansiyonum düşüyor zor duruyorum. ne şimdi bu?
akik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2008, 05:18 PM   #7 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about

Bende çok fena tırsarım iğneden özellikle kan verirken,aşı olurken falan sorun olmuyo ama kan verirken fena oluyorum ilerdede baya bi iğne olmak zorundayım bakalım nasıl başarıcam

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-07-2008, 01:19 PM   #8 (permalink)
Teğmen

2 Mesajinıza toplam 4 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
chanda is an unknown quantity at this point

iğne mii? biri iğne mi dedi? çocukluğumdan beri en korktuğum şeydir iğne.ilkokuldan beri genellikle iğne veya aşıdan sonra bayılırım şaşkın
ayrıca ucunda iğne bulunan veya sivri olan nesnelerden de korkarım. arı başta geliyor..
hep de iğneyle yüzleşiyorum ama olmuyor. ne yapmalıyım sizce?
chanda isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2008, 07:16 PM   #9 (permalink)
sevgi gülpınar
Guest

ya bnde önceden igneden çok korkuyodum hatta çocuklugumda çok igne yedim kendimden biliyorum yane..ama şimdi baskalarına yapıyorum.bende saglıkçı olucam inş.hastanede staj yapıyorum ve kan alma falan artık bana çok kolay geliyo önceden dayanamazdım ama inannınki bu yasımda bile ben yapabiliyosam herkes yapar..önemli olan bunu büyütüp kafaya takmamak.soru sormak isteyenler yazabilir....
Alt 12-07-2008, 07:51 PM   #10 (permalink)
hayalayaz
Guest

ben flimlerde bile şırınga gördüğümde, başımı çevirim..içim kıyılır bööle..o iş benlik değil..

Bookmarks

« - | - »
Seçenekler
Stil