Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım

Uyarılar

Hayatımı değiştiren adam ve o başlık.

Hayatım Değişti Klubü ve Hikayelerimizi Anlatalım Hayatımı değiştiren adam ve o başlık. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: Anrchst Nickli Üyeden Alıntı Ve farkediyorum ki bu sitede sendeki değişimi farketmiş diğer insanlar seni aşağı çekmeye çalışıyolar. Bu tuzağa düşme. Sen alfasın unutma. Sevgili Anrchst bu sitedeki insanlar kimseyi aşağıya çekmeye çalışmaz. İki yorum okudun diye bu site ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hikayelerimizi Anlatalım telkin cd indir izle İstanbul Hikayelerimizi Anlatalım nerededir kimdir Hikayelerimizi Anlatalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hikayelerimizi Anlatalım hipnoz Hikayelerimizi Anlatalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hikayelerimizi Anlatalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hikayelerimizi Anlatalım kuantum düşünce kitap haberi

Hayatımı değiştiren adam ve o başlık.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-05-2014, 09:34 PM   #51 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Hayatımı değiştiren adam ve o başlık.

Alıntı:
Anrchst Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ve farkediyorum ki bu sitede sendeki değişimi farketmiş diğer insanlar seni aşağı çekmeye çalışıyolar. Bu tuzağa düşme. Sen alfasın unutma.
Sevgili Anrchst bu sitedeki insanlar kimseyi aşağıya çekmeye çalışmaz. İki yorum okudun diye bu site ahalisi hakkında ahkam kesmene izin veremem. Biz olsa olsa birbirimize destek olur yukarılara çıkmaya çalışırız. Bizim savunduğumuz şeyi de sen anlamıyorsun. Eğer alfa beta omega her ne haltsa bu kavramlara takılırsanız gerçek hayat amaçlarını ıskalarsınız. Gerçek hayat amacı insan olmaktır. Dişi ya da erkeklik siz değilsiniz. Siz sadece bilinçsiniz. Ama kendinizi rollere kaptırıyorsunuz. He seçimlerinize saygı duyarım. Umarım da bu yolda mutluluğu elde edersiniz. Hem kendiniz hem de çevrenizdekileri mutlu edersiniz.

Asıl olan gerçekten farkındalığın ne olduğunu kavramak o zaman tüm sorunlarınız zaten çözülecektir. Ya da çözüm yollarına ulaşmak daha kolay olacaktır. Egolarınızın kölesi değil farkındalık sahibi olmanızı dilerim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2014, 11:37 PM   #52 (permalink)

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Anrchst is an unknown quantity at this point

Girmiycem dedim ama giresim geldi. Bak şimdi kardeşim gidip o başlığın tamamını okumadan, en azından ne söylediğini anlamadan burda thanatosa yaptığın yorum onu sadece aşağı çeker. Çünkü kavramların ne olduğunun farkında bile değilsin. Sen olayı şöyle anlamışın, insanlar kendi kafasında 3 tip karakter yaratmış ve kendini bir kalıba sokmaya çalışıyolar. Olayın bununla alakası bile yok. O karakter tiplerinin 3ü de senin içinde bulunan parçalar zaten. Alfa dediğimiz olay, zaten sizin de bu kullandığınız telkinlerle özgüven yükselterek ortaya çıkartmaya çalıştığınız karakterinizdir. Yani alfa olan insanlar birbirinin aynısı olan insanlar değil, tam aksine belli bir kalıba sokulmadan tam olarak kendi kişiliklerini bulabilmiş insanlardır. Alfa karakteri senin özündeki karakterdir. Eğer sistem tarafından boyun eğdirilirsen içindeki beta karakteri alır kontrolü. Eğer sisteme karşı koymaya çalışır, başka insanlara boyun eğmezsen fakat zamanla özgüvenini yitirirsen omega karakteri alır kontrolü. Yani omegalar betalar gibi arkadaşlarının arkasından iş çevirme, manipüle etme, çıkarcılık gibi olaylara girmezler fakat yine de sindirilmişlerdir. Beni de tam olarak bu şekilde sindirmişlerdi.
Belki sen iyi niyetle yaklaşmışındır, fakat bu durumda bile o kişinin ne anlattığını anlamadan, bu farkındalığı edinmeden klasik kalıp sözlerle insanlara ne yapamayacağını söylemen onu aşağı çekmektir. Umarım anlamışsındır. O başlığı okumayarak çok şey kaybediyosun, özellikle de o bahsettiğin farkındalık açısından, ama senin bileceğin iş. Ve benim asıl söz söylediğim şahıs sen değildin. Bu sitede kimse birbirini aşağı çekmez diyosun ama benim ilk yorumumdan hemen önceki yorumu yazan kişiydi benim hedef aldığım kişi. Çünkü eğer başlığı okumuş olsaydın, onun o başlığı yazan kişi tarafından manipüle edilmiş olduğunu görürdün. Ve farkındalık da tam burda devreye giriyo işte.
Anrchst isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2014, 02:06 PM   #53 (permalink)
Teğmen

vuslatizmir77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 174
74 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vuslatizmir77 is an unknown quantity at this point

başlığı tıklayıp bir kaç cümle okuyunca hiç gerisini okumak gelmedi içimden.argo bir dille kadınların aşağılanması ,demek ki karşı cinsle sorunu olanlar aşağılayarak özgüven kazanıyorlar. ilginç bir yöntem.
vuslatizmir77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2014, 04:37 PM   #54 (permalink)
Teğmen

21 Mesajinıza toplam 32 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Celill is an unknown quantity at this point

ben başlığı okudum. kısaca yazar öğrrndiği bilinçaltı manipülasyon tekniklerini yazıyla kullanmış ve bu şekilde etki ediyo. internette araştırdım bu adam sayesinde değişen yüzlerce insan gördüm yazdıklarını okudum. benimde özgüvenim artmaya başladı konuşmalarım davranışlarım değişmeye başladı gerçekten. thatanos ve yazara teşekkür ediyorum. yazar kendisi söylüyo siz burda sadece benim yazdıklarımı keyifle okuycaksınız ama asıl vermek istediklerimi tekniklerle yazdığım yazının görünmeyen kısmında yani direk bilinçaltınıza yolluyorum, size ne saçma sapan taktikler vericem nede bişey yapmanızı istiycem, sadece okumanız yeterli yalnız okumanın yanında bana ve yazdıklarıma güvenip bu yazdıklarımı özümserseniz % 100 etki görürsünüz güvenmeyip özümsemesseniz benden bişey bekleneyin. diyor. açıkçası daha yarısını okudum ve bakış açımdan tutun davranış konuşmalarıma kadar değişim başladı. yalnız aklımı kurcalayan bişey var, bu sitedeki telkinleri 21 gün yada 3 tane 21 gün dinleyip etki göremiyoken 2 gün okuduğum yazı nasıl bukadar hızlı ve çabuk etki etti anlayamadım. demekki bu şekilde yani yazıyla bilinçaltına mesaj göndermek daha hızlı ve çok etki gösteriyo. yazarın dediği, ben örtülü konuşma ve komutlarla siz farkında olmadan bilinçaltınıza yolluyorym. diyor. ayrıca bu yazar öğrendiği manipülasyon teknikleri onda artık refleksleşmiş. yani istemeden bile insanlarla konuşyrken etki altına alabiliyomuş her istediğini yaptırabiliyomuş. acaba bunları nerden öğrendi merak konusu. bence bu yazıyla yapılan bilinçaltı mesaj yöntemi daha etkili. Atakan bey ve ekibi yaratıcılıklarını kullanarak düz yazı şeklinde her konuya hitaben telkin hazırlayabilir mesela. müzikli telkinlerden daha etkili ve hızlı etki gösterdiği aşikar. Yalnız yazar o yazıyı yazarken hangi teknikleri ne şekilde kullandığını söylemiyo ama bence Atakan bey ve ekibi bu teknikleri biliyolardır yada öğrenebilirler. dediğim gibi düz yazı şeklinde telkin metinleri oluşturup satışa sunabilirler. hem siteye hemde telkinlere rağbet artar ve forumdaki insan sayısı ve değişmek isteyen insan sayısı yükselir.Atakan bey bu konuya değinirse sevinirim.
Celill isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2014, 10:47 PM   #55 (permalink)
Üsteğmen

Thanatos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 234
240 Mesajinıza toplam 454 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Thanatos will become famous soon enough

Alıntı:
vuslatizmir77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
başlığı tıklayıp bir kaç cümle okuyunca hiç gerisini okumak gelmedi içimden.argo bir dille kadınların aşağılanması ,demek ki karşı cinsle sorunu olanlar aşağılayarak özgüven kazanıyorlar. ilginç bir yöntem.
Buyrun işte. Başlığın birkaç cümlesini okuyup devamını görmeden, anlamadan, önyargıyla yaklaşmış biri daha. Başlıktan alınması gerekenleri değilde alınmaması gerekenleri almışsınız. Orada anlatılanların dişileri aşağılamakla hiçbir alakası yoktur. Asıl verilmek istenen insanların beyinlerine özgüven aşılamaktır. Alpha nın yaptığıda buydu.

Herşey üstüne gelip,
Seni dayanamayacağın
Bir noktaya getirdiğinde,
Sakın vezgeçme!..
İŞTE ORASI
KADERİNİN
DEĞİŞECEĞİ
'NOKTADIR''
Thanatos isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2014, 11:12 PM   #56 (permalink)

4 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Anrchst is an unknown quantity at this point

Mesele, telkinleri ne şekilde verdiğin değil, ne telkin ettiğindir. Bakın şimdi my7 nin yaptığı şeyi anlatıyım size. Sürekli size hiçbirşey olmadığınızı, aciz olduğunuzu ve kendisinin de çok mükemmel bir hayatı olduğunu söylüyor. Siz bu yazıları okurken, sürekli kendinizi sorgulamaya başlıyosunuz ve yazılanlardan rahatsız oluyosunuz. Ve işte burada ayrım başlıyor, negatif anlamda egoist kişiler bunu hazmedemeyip saldırıya geçerken, bu egosunu kontrol altına alanlar okumaya devam ediyor. Ve aynı zamanda bilinciniz bu rahatsız olduğunuz yazılarla fazlasıyla meşgul olurken, bilinçaltınız bu yazılarla dolmaya başlıyor. Düşünün bir, bilinçaltınız sürekli ben mükemmelim, siz acizsiniz tarzı yazılarla doluyor. Böylece diğer insanları bu şekilde algılamaya başlayıp beden dilini buna göre ayarlıyor ve özgüven problemini aşıyorsunuz. Dış çevreden, karşı cinsten vesaire aldığınız olumlu sonuçlarla da bunu kalıcı hale getiriyosunuz. Buraya kadar tamamen normal. Olay asıl altın vuruş dedği şeyde yatıyor ve bunu yapmadan gitti. Altın vuruşun anlamını açıklayım size. Bu alpha, beta, delta kişilik olayları beyin dalgalarınız aslında sizin. Ve buraya dikkat, beyniniz alpha dalgalarını sadece rahat olduğunuz durumlarda salgılıyor. Yani heyecan durumlarında alpha salınımı duruyor. Mesela düşünün tehlikeli bir olay esnasında normal insanlar heyecan yapıp yanlış kararlar, belki de hayatının sonunu getircek türden kararlar, alırken soğukkanlı birisi herkesi kurtarabiliyor. Bunun sebebi o kişinin öyle bir duruma alışkın olması ve heyecan yapmadığı için alpha dalgalarının ona en doğru kararı aldırmasıdır. Sonuçta düşünün karşınızda silahlı adamlar var ve sizi öldürmek istiyolar, kendinizi böyle bir duruma koyun ve yaşayacağınız heyecanı düşünün. Kılınızı kıpırdatamazsınız. Ama yanınızda özel eğitimli bir asker varsa sizi kurtaracaktır. Çünkü heyecanlanmaz, ve alpha dalgalarıyla karar verir. Gerçek anlamda alpha kişilik denen insanlarsa sürekli alpha frekansında dalga yayan insanlardır. Bu yüzden asla yenilmezler ve bu yüzden liderdirler. Düşünün karşı cinsten biriyle konuşmaya çalışıyorsunuz ve heyecanlanırsanız saçmalarsınız. Ama sakin kalırsanız alpha dalgalarınızla bunun üstesinden gelirsiniz. İşte altın vuruş diye bahsettiği olay da sizi tamamen alpha kişilik haline getirip sürekli alpha frekansına sahip olmanızdan bahsediyordu. Bu tip kişilikler ise çok nadir bulunur. Kendisi de gerçek bir alpha karakteri olduğundan sizi çok rahat bir şekilde manipüle edebilir. Bunu yapması için düşünmesine bile gerek yok, çünkü o bir alpha. Çünkü bişey yapmak istediğinde beyni alpha sinyalleriyle ona istediği şeyi yaptıracaktır. Bu çok yüksek bir özgüven demektir. Ve insanların hayatını nasıl değiştirdiğini, sadece eğlenmek amaçlı yazdığı yazılarla insanları nasıl peşine taktığını o başlıkta görebilirsiniz.

Bakın size bir alpha karakter örneği, bu tip şeyleri insan üstü zannedebilirsiniz fakat kesinlikle öyle değil. Her insan bu potansiyele sahiptir fakat bunu kullanabilmek mesele.
Ayrıca eğer düşünürseniz tarihte de birçok alfa karakter duymuşsunuzdur. Mesela Spartacus doğal bir liderdir, alfadır.

Başka bir yerden alıntıladığım bu yazıyı da okursanız anlayacaksınız ki, alfa karaktere sahip bir insanın yapabileceği şeyler sadece hayal gücüyle sınırlıdır. Düşünüyosunuz ya bu Alpha isimli kişi nasıl herkesi bu şekilde manipüle ediyo diye, buyrun okuyun göreceksiniz ki yazı yazmayı bırak, elini tutması bile yeterli.

"Filipinli rahmetli ve ünlü şifacı Tony Agpao nun Almanya da doktorlar denetiminde gerçekleştirdiği enteresan bir Olay vardır.Olay aynen şöyle gerçekleştirilmiştir :

Agpao bir EEG aygıtının elektrotlarını kendi kafasına,bir diğer EEG cihazının elektrotlarını da bir sara hastasının kafasına raptettirir. Grafik Olarak beyin dalgaları çizilmeye başlandığında Agpao'nun grafiğinde son derece salam ve salıklı Alfa dalgaları olduğu görülür. Oysa sara hastasının grafiği ise son derece salıksız ve düzensizdir. üstelik sıkça patolojik Delta dalgaları da görülmektedir. Agpao hastanın elini tutunca kendi beyin grafiğinin değişmediği halde, hastanın grafiğinde son derece salıklı ve Agpoa' nın kiler kadar düzenli Alfa dalgalarının görüldüğü grafik olarak izlenmiştir. Agpoa elini hastanın elinden çekince hastanın grafiği yine patolojik dalgaları göstermeye başlamıştır. Olay defalarca denenmiş,hiçbir seferinde durum değişmemiştir. Deney süresi boyunca Agpoa' nun düzenli Alfa dalgaları hep muntazam kalmış, ancak hastanın elini her tutuşunda da kendi düzenli Alfalarını hastaya nakletmeyi becermiştir. Böylece görülen şudur ki; Kişide yapay veya nakil yoluyla meydana getirilen Alfa dalgaları Epilepsi, sara bile dinlememektedir. çünkü bilindiği gibi bu tür hastaların beyin grafikleri son derece düzensizdir. Alfa ritminin önemi parapsikoloji'de çok önemlidir. çünkü frekans ve amplitütleri en yüksek Olan dalgalardır.bu dalgaların düzene konulması için önerilen çalışmaların başında ise nefes egzersizleri geliyor. "
Anrchst isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-05-2014, 06:37 PM   #57 (permalink)
Administrator

3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Alıntı:
Thanatos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Buyrun işte. Başlığın birkaç cümlesini okuyup devamını görmeden, anlamadan, önyargıyla yaklaşmış biri daha. Başlıktan alınması gerekenleri değilde alınmaması gerekenleri almışsınız. Orada anlatılanların dişileri aşağılamakla hiçbir alakası yoktur. Asıl verilmek istenen insanların beyinlerine özgüven aşılamaktır. Alpha nın yaptığıda buydu.
Ben daha önce farklı bir bolgta bahsettiğin yazıları ya da muadilini okudum. Ve zaman kaybı olarak gördüm. Peki bu yazıları okuyup değişen ve hayatı güzelleşen kadınlar var mı ben onu merak ediyorum.

Alıntı:
negatif anlamda egoist kişiler bunu hazmedemeyip saldırıya geçerken, bu egosunu kontrol altına alanlar okumaya devam ediyor.
Hmm siz bu kadar egonuzu kontrol edebiliyorsanız neden hayatınız bu kadar mükemmel değil. Neden farkındalıklarınız tavan değil.

Başkalarının kendinize böyle telkinler vermesi yerine kendi kendinize telkin verebileceğiniz nasıl farkına varamıyorsunuz. He diyelim ki başkasını dinlemek veya başkasından dinlemek daha kolay yol. Amenna.

Alıntı:
Ayrıca eğer düşünürseniz tarihte de birçok alfa karakter duymuşsunuzdur. Mesela Spartacus doğal bir liderdir, alfadır.
Alfa kadınlar da var mı o halde tarihte? İnsanlar içinmiş ya bu yöntem.

Sözün özü seçtiğiniz yönteme izlediğiniz yola saygı duyuyorum. Ben farklı yöntemler seçiyorum. Kendinize bir gelişim günlüğü açın ve o muhteşem geliştirdiğiniz özgüvenle yaşadığınız mucizeleri paylaşın böylece herkes için daha faydalı olur. Biz de sizin gelişimlerinizi alkışlarız.

Gelişmeye niyet etmiş bir insanı kimse yolundan döndüremez. Ki döndürebiliyorsa niyetinizin gücünü yeniden gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

Gelişim dolu günler dilerim.

Alt 17-05-2014, 06:50 PM   #58 (permalink)
Üsteğmen

Thanatos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 234
240 Mesajinıza toplam 454 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Thanatos will become famous soon enough

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ben daha önce farklı bir bolgta bahsettiğin yazıları ya da muadilini okudum. Ve zaman kaybı olarak gördüm. Peki bu yazıları okuyup değişen ve hayatı güzelleşen kadınlar var mı ben onu merak ediyorum.

Hmm siz bu kadar egonuzu kontrol edebiliyorsanız neden hayatınız bu kadar mükemmel değil. Neden farkındalıklarınız tavan değil.

Başkalarının kendinize böyle telkinler vermesi yerine kendi kendinize telkin verebileceğiniz nasıl farkına varamıyorsunuz. He diyelim ki başkasını dinlemek veya başkasından dinlemek daha kolay yol. Amenna.

Alfa kadınlar da var mı o halde tarihte? İnsanlar içinmiş ya bu yöntem.

Sözün özü seçtiğiniz yönteme izlediğiniz yola saygı duyuyorum. Ben farklı yöntemler seçiyorum. Kendinize bir gelişim günlüğü açın ve o muhteşem geliştirdiğiniz özgüvenle yaşadığınız mucizeleri paylaşın böylece herkes için daha faydalı olur. Biz de sizin gelişimlerinizi alkışlarız.

Gelişmeye niyet etmiş bir insanı kimse yolundan döndüremez. Ki döndürebiliyorsa niyetinizin gücünü yeniden gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

Gelişim dolu günler dilerim.
Sweet hanım neden bu kadar sinirlisiniz ? Mucizelerinizi yazın demişsiniz şu anda bulunduğumuz başlıkta yazdıklarım benim hayatımda gerçekleşen mucizelerden biri değilde nedir ?

Herşey üstüne gelip,
Seni dayanamayacağın
Bir noktaya getirdiğinde,
Sakın vezgeçme!..
İŞTE ORASI
KADERİNİN
DEĞİŞECEĞİ
'NOKTADIR''
Thanatos isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-05-2014, 08:13 PM   #59 (permalink)
Administrator

Sinirli değil aksine heyecanla ve sevgiyle muhteşem dönüşümlerinizi paylaşmanızı bekliyorum. Lütfen devam edin ve okuyup faydasını görenler de başka başlık altında kendi gelişim süreçlerini paylaşsınlar.

Alt 17-05-2014, 10:23 PM   #60 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
54 Mesajinıza toplam 81 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tuna123 is on a distinguished road

sevgili thatanos ben başlığı 1 kere okudum 4 günümü aldı hergün 2-3 saat okudum. TCMA demişki başlığı tekrar tekrar okuyun ben bikere daha okur bırakırım. ayrıca kendisi bi kardeşlikten yani guruptan bahsetmiş ve sadece bu gruba gircek olanların alfa olucağını diğerlerinin ise hayatı mahvolucak diye söylüyo kendisi. şimdi ben bu başlık yazıldığı zaman kardeşlik kurulduğu zaman yoktum ve şimdi okuyup bitirdim ve istesemde kardeşliğe giremem çünkü ortada değil TCMA. ve o kardeşliğe giremeyenlerin hayatı mahvolucak telkinini sürekli vermiş insanlara. bende şuan bu telkini eminim ki feci şekilde yuttum. bilinçaltımın bu komutla ilerlemesinden korkuyorum. srn bu kardeşliğe girebildinmi? ayrıca bakış açımı değiştiren bi yazı oldu. Kendiside söylüyo zaten, çoğu kişinin bilmediği hatta Türkiye de kimsenin bilmediği manipülasyon tekniklerini kullanıp yazılarıyla manipüle ediyomuş. Söylediğine göre karşı karşıya değişimi daha hızlı ve kolay sağlıyomuş. keşke kendisine ulaşabilsek. son bişey, ben senden başkasını göremedim değişen. sözlükte 450 sayfa var hepsini okuysmadım ama ara ara sayfalara tek tük baktım ve boş muhabbetler yada TCMA yı kötüleyen yazılar geçiyo. yani değişen birilerinin yazılarını görmedim. ben okurken kendisine % 100 güvendim ve yazılarını özümsedim 37 sayfadan tek bir entry dahi atlamadım. ama kardeşliğe giremiyenlere çok olumsuz telkinde bulunmuş. şuan girmek elimde de değil yani onun dediği gibi olur diye korkuyorum; kardeşliğe giremiyenler değişemicek ve hayatları mahvolcak. eğer böyle olursa.....
tuna123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks