Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım

Uyarılar

Hayatımı değiştiren adam ve o başlık.

Hayatım Değişti Klubü ve Hikayelerimizi Anlatalım Hayatımı değiştiren adam ve o başlık. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız kimsenin hayatı filan mahfolmayacak bu adam kendisi sözlüğü terkettikten sonra başkalırının hala okuyacağını biliyordu neden hiçbirşeyden habersin insanların hayatını karartmak istesin...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hikayelerimizi Anlatalım telkin cd indir izle İstanbul Hikayelerimizi Anlatalım nerededir kimdir Hikayelerimizi Anlatalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hikayelerimizi Anlatalım hipnoz Hikayelerimizi Anlatalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hikayelerimizi Anlatalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hikayelerimizi Anlatalım kuantum düşünce kitap haberi

Hayatımı değiştiren adam ve o başlık.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-05-2014, 10:29 PM   #61 (permalink)
Üsteğmen

Değişmek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 239
346 Mesajinıza toplam 629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Değişmek will become famous soon enough
Standart Cevap: Hayatımı değiştiren adam ve o başlık.

kimsenin hayatı filan mahfolmayacak bu adam kendisi sözlüğü terkettikten sonra başkalırının hala okuyacağını biliyordu neden hiçbirşeyden habersin insanların hayatını karartmak istesin

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

..................................................................
Değişmek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-05-2014, 10:44 AM   #62 (permalink)
Üsteğmen

Thanatos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 234
240 Mesajinıza toplam 454 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Thanatos will become famous soon enough

Alıntı:
tuna123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili thatanos ben başlığı 1 kere okudum 4 günümü aldı hergün 2-3 saat okudum. TCMA demişki başlığı tekrar tekrar okuyun ben bikere daha okur bırakırım. ayrıca kendisi bi kardeşlikten yani guruptan bahsetmiş ve sadece bu gruba gircek olanların alfa olucağını diğerlerinin ise hayatı mahvolucak diye söylüyo kendisi. şimdi ben bu başlık yazıldığı zaman kardeşlik kurulduğu zaman yoktum ve şimdi okuyup bitirdim ve istesemde kardeşliğe giremem çünkü ortada değil TCMA. ve o kardeşliğe giremeyenlerin hayatı mahvolucak telkinini sürekli vermiş insanlara. bende şuan bu telkini eminim ki feci şekilde yuttum. bilinçaltımın bu komutla ilerlemesinden korkuyorum. srn bu kardeşliğe girebildinmi? ayrıca bakış açımı değiştiren bi yazı oldu. Kendiside söylüyo zaten, çoğu kişinin bilmediği hatta Türkiye de kimsenin bilmediği manipülasyon tekniklerini kullanıp yazılarıyla manipüle ediyomuş. Söylediğine göre karşı karşıya değişimi daha hızlı ve kolay sağlıyomuş. keşke kendisine ulaşabilsek. son bişey, ben senden başkasını göremedim değişen. sözlükte 450 sayfa var hepsini okuysmadım ama ara ara sayfalara tek tük baktım ve boş muhabbetler yada TCMA yı kötüleyen yazılar geçiyo. yani değişen birilerinin yazılarını görmedim. ben okurken kendisine % 100 güvendim ve yazılarını özümsedim 37 sayfadan tek bir entry dahi atlamadım. ama kardeşliğe giremiyenlere çok olumsuz telkinde bulunmuş. şuan girmek elimde de değil yani onun dediği gibi olur diye korkuyorum; kardeşliğe giremiyenler değişemicek ve hayatları mahvolcak. eğer böyle olursa.....
Hayır kimsenin hayatı mahvolmayacak. TCMA bir entrysinde de şöyle diyordu:
Ben içinizdeki alfalık duygularını uyandırdım, ve artık hiç kimse onu durduramaz, değişim başladı ve devam ediyor. Yani kardeşlik' e giremediğin için hayatın mahvolmayacak korkma.

Edit: Kardeşlik' e girenlere TCMA sadece bize gösterdiği ilgiyi onlara biraz daha gösterecek ve biraz daha yardım edecek o kadar.

Herşey üstüne gelip,
Seni dayanamayacağın
Bir noktaya getirdiğinde,
Sakın vezgeçme!..
İŞTE ORASI
KADERİNİN
DEĞİŞECEĞİ
'NOKTADIR''
Thanatos isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-05-2014, 10:51 AM   #63 (permalink)
Üsteğmen

240 Mesajinıza toplam 454 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sinirli değil aksine heyecanla ve sevgiyle muhteşem dönüşümlerinizi paylaşmanızı bekliyorum. Lütfen devam edin ve okuyup faydasını görenler de başka başlık altında kendi gelişim süreçlerini paylaşsınlar.
Ben başlığı okumadan önce karşı cinsle iletişim kurmaya dahi çekinirken başlığı bitirdikten sonra onlar benim yanıma gelmeye başladılar ne hacetse. Şimdi de diğer arkadaşlarımızın değişimlerini okuyalım.

Edit: bakınız bu başlıklarda yazanlarda benim eski halim
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...sunuz-ama.html
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...syal-fobi.html

Herşey üstüne gelip,
Seni dayanamayacağın
Sakın vezgeçme!..
İŞTE ORASI
KADERİNİN
DEĞİŞECEĞİ
'NOKTADIR''
Alt 18-05-2014, 11:05 AM   #64 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Oysa karşıdakini, erkek ya da dişi olarak değil sadece İNSAN olarak görse insan daha kolay iletişim kurabilir. İletişimle başlar her şey ve başka yerlere gidecekse o ilişki gider zaten. Ama her şeyden önce insan olmak ve karşındakini insan olarak görebilmek çözer bence sorunları. Ben sizi anlamaya çalışıyorum ama cinsiyetçi yaklaşıma sahip bir yöntemin reklamını yapmak bana göre değil erkek bile olsam yine farklı yöntemlerle başarmaya niyet eder ve başarırdım. Bir şeye baş koymak. niyet etmek önemli. Gerisi gelir.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-05-2014, 12:04 PM   #65 (permalink)
Üsteğmen

Sweeet hanımefendi sanırım siz Tcma nın bayanları eleştirel bir bakış açısıyla yazmasına biraz tepki göstermişsiniz. Şimdi ben size şunu şöyle açıklıyayım. Biliyorsunuz ki sosyal fobikler karşısındaki insanları kendisinden üstün görürler. Özellikle karşı cinsten bireyleri. İşte TCMA her insanın eşit olduğunu, kimsenin kimseden üstün olmadığını, (vuslatizmir in deyimiyle "argo" kelimelerle kadınları ezme, halbuki öyle bir durum söz konusu bile değil) eleştirel bir yazıyla bizlere söylemeye çalışmış.

Herşey üstüne gelip,
Seni dayanamayacağın
Sakın vezgeçme!..
İŞTE ORASI
KADERİNİN
DEĞİŞECEĞİ
'NOKTADIR''
Alt 18-05-2014, 01:50 PM   #66 (permalink)

UnknownPeople - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 31
13 Mesajinıza toplam 22 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
UnknownPeople is an unknown quantity at this point

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Alfa kadınlar da var mı o halde tarihte? İnsanlar içinmiş ya bu yöntem.

Alfa kadın değilde Altın dişi diye bahsediliyor bayanlardan.Alfanın dişilerdeki karşılığı yani .
UnknownPeople isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-05-2014, 07:30 PM   #67 (permalink)
Administrator

3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Peki sosyalfobili kadınlar ne olacak? Evet altın dişi çok eşliliğe bile laf etmez alfa erkek onu sindirir çünkü. Kimse kimseyi sindirmesin kardeşim evet tavlaya kadar alfalık okey belki ama mutlu bir ilişki için DENGE şarttır. 9 yıllık mutlu bir ilişkisi olan bir kadın olarak söylüyorum ve ben istersem erkeğime gerektiği kadar alfa erkek gibi hissettiririm. Biz de aile kavramı önemli. Tabi ki hayattan beklentileriniz de önemli.

Alt 19-05-2014, 01:04 PM   #68 (permalink)

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Anrchst is an unknown quantity at this point

Sweet okumayarak çok şey kaybediyosun derken kadın olduğunu bilmiyodum. Tabi ki o başlık sana göre değil. Cinsiyetçi yaklaşma diyosun, biz de zaten cinsiyetçi yaklaşmıyoruz. Sadece cinsiyetçi yaklaşarak erkeklerden intikam alma duygusuyla dolmuş kadınların bize neler yaptığını gördük o başlıkla. O başlık insanlardaki nefreti körüklemek için değil, bir nesli düzeltmek içindir. Bunu sen de çok iyi biliyosun. Ben bu başlığı okuduktan sonra bizzat kendi annemin konuşmasını sağlayıp içindeki erkeklerden intikam duygularını açığa çıkarttım. Kendisi anlattı herşeyi. Hala gelip de bunun farkına varmış erkekleri cinsiyetçilikle suçlamak? Buna sadece gülerim.(Güldüm). Ayrıca bugüne kadar hayatımdan geçmiş kızların anlam veremediğim, özgüvenimi mahvetmiş saçma sapan davranışlarını tamamen anladım. Hangi hareketi niye yaptıklarını, benim verdiğim tepkilerden sonra sergiledikleri tavrı anladım artık.

Ayrıca benim bu yola girmeme acizlik demişsin. Sen hakkımda ne biliyosun ki bana aciz diyebiliyosun? Yoksa herkesi kendin gibi mi görüyosun? (güldüm).

Bu arada altın vuruşu yakaladım beyler. Bu da bu sitedeki son mesajım. Başlığı görüp de saldırıya geçenlere karşı koymak sizin göreviniz. Ben alacağımı aldım ve gidiyorum. Mükemmel bir hayat beni bekliyor (Güldüm).
Anrchst isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2014, 02:33 PM   #69 (permalink)
Administrator

Ben başlığı bana yetecek kadar okudum sen hiç merak etme. Yerinde olsam laf atıp kaçmaktansa gün gün cesur bir şekilde bir alfa erkeğine yarışır biçimde site kurallarına da uyarak yaşadığım gelişmeleri detaylı paylaşırdım. Senin annen öyle olabilir. Ben insana yakışır bir hayata sahip olma yolunda yürüyorum. Kimin güçlü kimin aciz olduğunu kanıtlamama gerek yok. Hangi cümleden bunu çıkardığını da merak ettim. Sen beni aciz görüyorsan bu senin düşüncen saygı duyuyorum. Ben yeteri kadar güçlü bir KADIN olduğuma inanıyorum yeri geldiğinde tüm sevdiklerini cinsiyet ayrımına varmadan merhametle kucaklayabilecek bir kadınım. Kimseyi aşağı çekmekle uğraşmam aksine ben hem öğrencilerimin hem de çevremdekilerin gelişimini görmek için can atarım. Bu beni mutlu ediyor o yüzden yıllardır burada çabalıyorum kendi kendime. Tabi bunları görmek ya da takdir etmek zorunda da değilsin. Kimse takdir etsin diye de yapmıyorum. Sadece kendim istediğim için ve takdir ettiğim için yapıyorum.

Herkese hayatta başarılar diliyorum. Seçimlerinizin sonuçlarını yaşayacaksınız. Sorumluluğunu aldığınız sürece sorun yok. Hadi değiştirin dünyayı. Siz kendi yöntemlerinizle çabalayın biz de kendi yöntemlerimizle.

Alt 21-05-2014, 05:17 PM   #70 (permalink)
Üsteğmen

Önceden inci sözlükte gezinirken bi başlık gözüme çarptı küçük ve rastgele tıklamıştım ve yanlışlıkla çünki başlık hiçte ilgi çekici degildi.Bu bir tesadüfmüydü rastlantı gerçekten şuan bile aklımı kurcalamakta My7nin ve ustaların dedigi gibi herşey plana dahil.Gerçekten dahildi şimdi daha iyi anlıyorum başlıga raslantı olarak tıklamıştım ve biraz okumaya başladım gerçekten bi istisna olacaktı bu çok sık yapılmıcaktı ve okumaya devam ettim o gün dışarıyla ilgimi kesip 6 saat boyunca o yazıyı okudum.Aslında insanların yüzüne bakılmıcak kadar özgüvensiz olduklarını dişilerin erkeklere fino köpegi gibi oynattıkları aileyi devleti yaşamı toplumu aslında en yakın arkadaşımın bile ne kadar çirkef oldugunu gördüm ve şok oldum cidden bunlar olabilirmiydi?.Gerçekten ne istersek o muyduk alfa tüm kuralları degiştirecekmiydi.Tüm insanların para kazanmak zor oglum git ögretmen memur ol evlen çocuk sahibi ol hayatını 1 kadınla yaşa çocugun olsun onu büyüt ölü gibi yaşa ve öl demesinden farklı bir şeyler farketmiştim evet evet o aradıgım adamdı o aradıgım kişiydi beni bu pislik çukurundan çıkartıp gerçeken mutluluga ulaştıracak kişi oydu.O ve kardeşlerimdi.Kimisi ona sadıkca ve tüm güveniyle baglanırken kimisi sadece kötülüyordu küfür ediyordu.Sonradan 3 kavram farkettim beta omega ve alfa.Omegaların da alfa olabildiklerini ögrendim aslında bu alfa kavramı hayatımı 2 ayda yıllardır yaşadıklarım yıllardan beri hayatta aldıgım en büyük tecrübeydi psikolojiye sardım sonra.Bilinç altı nlp beden dili özgüven konuşma gibi şeylerin insanlar tarafından pek iplenmediklerini fakat aslında günlük hayatta en etkili silahların oldugunu ögrendim özellikle manüpüle.Ve araştırdım araştırdım kardeşlerimle birlikte verilen görevleri yaptım ve yapıyorum ne mi oldu? Daha büyük hedefler daha güzel kadınlar daha iyi arabalar daha iyi yaşantılar hedefledim.Başardımmı başarıyorum başarmaktayımda.İnsan kendine ne verirse öyle olur unutmayın büyük lider my7 o bana kendimi geri verdi.

Unutma..
O sana içine kaçanı geri verecek
Ona güven
Güç içinde

Herşey üstüne gelip,
Seni dayanamayacağın
Sakın vezgeçme!..
İŞTE ORASI
KADERİNİN
DEĞİŞECEĞİ
'NOKTADIR''