Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hedeflerimiz ve Biz Klubü > Hedef Ön Hazırlık > Hedefler Makaleler

Uyarılar

Hedefler Makaleler hedefe ulaşmak, hedefe ulaşma, hedeflere ulaşmak, hedeflere ulaşma, hedeflere ulaşmanın yolları, hedeflere ulaşmak için, hedefe ulaşmanın yolları, hedefe ulaşmak için

THE SECRET SIRRI KİMDEN ÖĞRENDİ

Hedef Ön Hazırlık ve Hedefler Makaleler THE SECRET SIRRI KİMDEN ÖĞRENDİ Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız evet güzel düşün güzel olsun bu kitap harika ama ne mutlu ki bizde allah inancı var yüce yarabbim bize nedensiz vermedi mi herşeyi bence sır burda arkadaşlar başımıza kötü bişey geldiğinde ona sığınmakta isyan kolay yol eğer ALLAH a sığınırsak ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hedefler Makaleler telkin cd indir izle İstanbul Hedefler Makaleler nerededir kimdir Hedefler Makaleler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hedefler Makaleler hipnoz Hedefler Makaleler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hedefler Makaleler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hedefler Makaleler kuantum düşünce kitap haberi

THE SECRET SIRRI KİMDEN ÖĞRENDİ

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-03-2008, 11:42 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
23 Mesajinıza toplam 70 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gökhanavcı is an unknown quantity at this point
Standart THE SECRET SIRRI KİMDEN ÖĞRENDİ

evet güzel düşün güzel olsun bu kitap harika ama ne mutlu ki bizde allah inancı var yüce yarabbim bize nedensiz vermedi mi herşeyi bence sır burda arkadaşlar başımıza kötü bişey geldiğinde ona sığınmakta isyan kolay yol eğer ALLAH a sığınırsak ona gönülden bağlanırsak bakın ozaman herşey bizim olur yüce yaradan evet demiştir isteyene dünya malını isteyene ahireti veririm diye (çekim yasası) ama verdikten sonrada o mal mülkle yoldan çıkanlardanda almasını bilmiştir veren ALLAH alırda.şimdi günümüzde bende dahil insanlaık kaos içinde herkes bi arayışta yüce kitapta anlatılıyo bunlar okadar yüce kelimeler ki okuyanla konuşur yüce kelam sevgiden saygı duymakdan yardımlaşmaktan bahseder hayata iz bırakabilmemizi söyler kendi kabuğumuzdan çıkmamızı insanlık adına ama en önemlisi kendi adımıza bişeyler yapmamızı ister hz.MEVLANA yı düşünün şimdi ona dünya hayran herksin dilinde sevgiyi istemişti HZ SÜLEYMAN ALLAHÜ TEALA DAN hiç kimsenin sahip olamayacağı gücü ve zenginliği istemişti ve oldu yani istediler ama bunun içinde uğraştılar oldu esas sır bizde yüce yaradan bizi boşuna yaratmadı şimdi herkes tekrar düşünsün bunları gerçek sır nedir

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 10-03-2008, 11:47 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
31 Mesajinıza toplam 92 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ferfecir is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: THE SECRET SIRRI KİMDEN ÖĞRENDİ

Sen gerçek sırrı çok ta güzel açıklamışsın gökhan teşekürler...
Alt 11-03-2008, 11:09 AM   #3 (permalink)
hayalayaz
Guest

Alıntı:
gökhan Nickli Üyeden Alıntı
evet güzel düşün güzel olsun bu kitap harika ama ne mutlu ki bizde allah inancı var yüce yarabbim bize nedensiz vermedi mi herşeyi bence sır burda arkadaşlar başımıza kötü bişey geldiğinde ona sığınmakta isyan kolay yol eğer ALLAH a sığınırsak ona gönülden bağlanırsak bakın ozaman herşey bizim olur yüce yaradan evet demiştir isteyene dünya malını isteyene ahireti veririm diye (çekim yasası) ama verdikten sonrada o mal mülkle yoldan çıkanlardanda almasını bilmiştir veren ALLAH alırda.şimdi günümüzde bende dahil insanlaık kaos içinde herkes bi arayışta yüce kitapta anlatılıyo bunlar okadar yüce kelimeler ki okuyanla konuşur yüce kelam sevgiden saygı duymakdan yardımlaşmaktan bahseder hayata iz bırakabilmemizi söyler kendi kabuğumuzdan çıkmamızı insanlık adına ama en önemlisi kendi adımıza bişeyler yapmamızı ister hz.MEVLANA yı düşünün şimdi ona dünya hayran herksin dilinde sevgiyi istemişti HZ SÜLEYMAN ALLAHÜ TEALA DAN hiç kimsenin sahip olamayacağı gücü ve zenginliği istemişti ve oldu yani istediler ama bunun içinde uğraştılar oldu esas sır bizde yüce yaradan bizi boşuna yaratmadı şimdi herkes tekrar düşünsün bunları gerçek sır nedir
sevgili gökhan .burada hangi din olursa olsun, dini öğretileri tartışmıyoruz..herkes öğrendiğini ister müslümüman, ister hrıstiyan, ister budist olsun ister ateist olsun ..burada veya reel hayatında öğrendiği her şeyi kendi inancının süzgeçinden geçirerek hayatına uyguluyordur mutlaka..bu sitede kendi içimizde, büyüttüğümüz, korkulardan, kinlerden vs vs arınıp vicdanımızın rahatlamasını sağlamaya çalışıyoruz...dün bir arkadaşımızın yazdığı mesajda okumuştum..şöyle diyordu...suçluluk telkinini dinliyorum..yaptığım hataları ve haksızlıkları hatırlamaya başladım..ve çok üzülüyorum..( bunlar tam olarak onun kelimeleri değil) hepimiz bunları yaşadık..ve çok büyük vicdan muhasebeleri yaptık..sence bu hakka isyanmıdır, yoksa, özümüze nakşedilen güzelliği ortaya çıkardığımızda üzüntümüzü, yendiğimiz andan itibaren insanı kamil olma yolunda atılan ( (minicikde olsa ) bir adımmıdır..yaradan ümitsizliği de yasaklamıştır...onun en son peygamberi dünyada mekan ahirette iman demiştir..dünyada edindiği mal ve mülkle zulüm edenler bizim aramızdan çıkmaz merak etme...farkınladığımız gıdım gıdım gelişiyor olabiir...ama gelişiyor..farkındalığımız geliştikçe var oluşumuzun sebebine biraz daha net bakma imkanıda doğuyor...the secreti ( çekim yasasını) gözümüze sokan hrıstiyanlar olduğu için , ve inanan inanmayan herkese hitap edebilmesi adına içinizdeki yaratıcı gücü ortaya çıkarın dendiği için takılıyoruz çoğumuz..inancını samimi bir şekilde yaşanlar, dünya malı istemeye dalacak ve ahireti unutacağız diye, telaşlanıyor..the secret adıyla dünyaya sunulan bilgi, bizim zaten bildiğimiz şeyleri gözümüze soktu..dünyada yaşanılan kaos yüzünden içimizde büyüyen ümitsizliğin, ne kadar büyük bir günah olduğunu hatırlattı...zengin olmanın asla kötü olmadığını...sahip olduğu şeyleri güzel yerde harcamanın bize getirilerini, rahat bir vicdanın ne kadar önemli olduğunu hatırlattı..yaradanın varlığına ve birliğine giden yol..kimine göre bir metrelik bir baş örtüsünün altından geçiyor..kimine göre vicdanın ve aklın alamayacağı şeyleri yapmasına rağmen günde beş vakit kıldığı namazdan , gittiği kilisede, veya havrada diz çöktüğü miharaptan..ve veya sahip olduğu dünyalığı, insanlığın hayrına kullanmaktan.. hangi kitapta olursa olsun, vahy edilenler, bu insanların kendi içlerinde yaptıkları yorumlara göre değişiyor...kimisi, yaradanın, istediğime dünyanın nimetlerini veririm dediği için, fakir bir ailede doğduysa, yaradan benim zengin olmamı isteseydi, herşey elime gelirdi deyip, hiç bir şey yapmadan oturuyor...kimiside allah akıl vermiş fikir vermiş , ben isteyeyim..ve sahip olduklarımı en saf sevgi içinde, paylaşayım diyerek istiyor...çekim yasasını devreye sokuyor...burada bizim çekinmemiz gereken tek şey herşeyi yerle bir eden HIRSA kapılmamak..şu anda allah allah diyerek tüm dünyada yapılan şey gibi..hırs'ın gözlerimizi bürümesine engel olmak..aramızda, hz süleyman kadar zengin, ondaki yeteneklere sahip olmayı isteyecek bir kişinin bile çıkacağını sanmıyorum, eğer günlüklerimizi okursan..sevgiyi hayatımızın tüm yönlerine yayabilmek için, kendi vicdanımız içinde canhıraş bir mücadele verdiğimizide göreceksin.. saygılı sevgiler
Alt 11-03-2008, 11:25 AM   #4 (permalink)
Teğmen

23 Mesajinıza toplam 70 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

ilk öncelikle teşekkürler benim burda anlatmak istediğim the secreti kötülemek değildi veya hristiyan müslüman ayrımıda değil zaten böyle şeylere karşıyım the secret benim baş ucu kitaplarımdan biridir diğeride mümin sekman herşey seninle başlar ben şunu demek istedim the secretin bize anlattığı okadar güzel ki bukadar güzel ve özel olmasının sebebi yüce kitapta bile aslında bize bunlar anlatıyo evet iarkadaşlarımıza demek istediğim şu bunu sen biliyosun bende ama şunuda biliyorum the secre ti sadece çok zengin olmak için öğrenmek isteyen arkadaşlarda var evet maddiyata çok ihtiyacımız var amasevgi saygı ve içsel barıştan sonra gelmeli ben bunlar için yazdım özellikle hayal senin shamanicin fikirleri çok güzel yazılarınızı okuyorum sürekli eğer bi yanlış anlaşılma varsa özür dilerim ama gerçekten anlatmak istediğim buydu bu arada ya bende bugün bi isteksizlik var bu geçmiş üzüntülerin verdiği olumsuzluk mu
Alt 11-03-2008, 12:00 PM   #5 (permalink)
hayalayaz
Guest

estağfurulah ablam özür dileme..ben sadece bi hatırlatma yaptım..neyse boşverelim.. biz birbirmizi anladık..
gökhan isteksizlik oluyor..entelektüel zihnimizin oyunu bu..ben dinlerken kendime hedefler koymuştum..yapamadığım şeyleri yapmak için..mesela havanın güzel olduğu bir gün..deniz kenarına gidip oturcam kahvemi orada içicem diye..tam o gün geldi..entellektüel zihnim başladı konuşmaya..ya birisi gelir yanına oturursa..ya şöyle oursa..ya böyle olursa...bak işte ev ne kadar rahat..şimdi kalk giyin git..eşofmanlar ne kadar rahat vs...dinlemedim içsel kavgaları çıktım..ama kendime hep açık bir kapı bırakarak...iç ses vazgeçirmeye uğraşırken ben bilinçaltımı rahatlattım..eğer rahat edemezsem döner gelirim...bir hafta ablam davet etti gece yatısına gittim..o hafta hedefim buydu..seneler sonra geceyi başka yerde geçirmek..o, gün uyandım..iç ses başladı yine ..şimdi oraya gideceksin..yatak rahat değildir..yastıklarını götüremezsin..( laf aramızda ben çok yastıkla yatıyorum..) ablan şimdi bir yığın yemek yapar yemen için ısrar eder.vs..kendi kendime şunu söyledim..rahat edemezsem döner evime gelirim...kalabalıkların beni rahatsız edip etmeyeceğini test etmek için cumhuriyet mitingine katılmaya karar verdim ki bu benim için öss kadar büyük bir imtihan olacaktı, öncesinde iki hafta önceden pazara gittim..çarşıya çıktım..en son mitinge katılacağım gün, erkenden yatağın içinde dikildim zobuduk gibi içses başladı yine..ne luzum var, ya provakasyon olursa..ya ezilirsen..ya kalabalığa dayanamayıp bayılırsan...dinlemedim bu içsesi..bastıracak cevaplar buldum..provakasyon olmayacağını..olursa kaçabileceğimi, bayılırsam..oralarda mutlaka ambulans olacağını.falan telkin ettim kendime ve beş kuruş verdiler çıkardılar..şimdi on kuruş veriyorlar içeri sokamıyorlar..insan olmanın güzelliğini,her şeyin insanlarla ne kadar daha değerlendiğini hatırladım..kendi içsel güzelliğimi ortaya dökme imkanının insanlarla daha hoş bir şekilde yapıldığını hatırladım...sende böyle hedefler koy kendine ama, kendini zorlamamak adına önceleri daima geri çekileceğin bir kapı bırak..sorununun ne olduğunu bilmiyorum tam olarak..sorun neyden kaynaklanıyorsa odur..sonuçta psikiyatr değiliz hiç birimiz, ama telkinlerle önce bir uçuyoruz..sonra farkında olmaya başladığımızda isteksizlik, dalgalanma dediğimiz şeyler ortaya çıkıyor...üstüne gitmek lazım..bak sana bir şey anlatayım.bir hafta önce ,.kendime, içsel ve dışsal tüm sıkıntılarımdan kurtulmak için, hipnoz hazırladım..hipnozda bir dere var, akan suya ayaklarımı sokuyorum, su ayaklarımın üzerinden aktıkça bütün sıkıntılarım gidiyor..yatarak yapıyorum hipnozu..telkinde kendi sesim, su ayaklarının üzerinden aktıkça sıkıntıların gidiyor, dediği anda ben dizlerimi kırıp ayaklarımı yukarı çektim...kimbilir o, sıkıntılar bana nasıl bir avantaj sağlıyor..artık içsel olarak kendimemi acıyorum..sıkıntılarımın arkasına gizlenerek ne yaşıyorsam..bunlar hipnoza girdikçe orataya çıkar şu anda bilmiyorum..şu anda yaşadığımız her şey, bilinçaltında oluşturduğumuz inançların yarattığı dirençler...bunları aşmak için ne olursa olsun..telkinlere devam etmek lazım..çok konuştum ama, sorulara örnekler vererek daha iyi cevaplar bulunabileceğini düşünüyorum..başını ağrıttıysa özür dilerim saygılı sevgiler..
Alt 11-03-2008, 12:14 PM   #6 (permalink)
Teğmen

hayal abla ya valla çok değerli birisin inan okadar içten yanıtlamışsın ki teşekkürler ya isteksizlik derken şunu frakettim aklıma olumsuz bişey geldiğinde hemen beynim uyarıyo adeta yani olumsuzluğun farkında oluyorum benim müthiş bi özgüven sorunum var mesala bi ortama girdiğimde ego su güçlü insanların yanında sesim nerdeyse titrek ve ksık çıkar bayılacakmışım gibi olurum karamsarlık okadar baskın ki anlatamam tabi şimdi geçmeye başladı çok uatngacım ya sürekli insanlar ne der diye düşünüyorum ama içimden bişeyler bunu kaldırmıyo yani kabuğumdan çıkmak için adeta içimdeki sosyal benle içimdeki aktif olan antisosyal ben arasında müthiş bi kavga var tabi heraman vazgeçiyorum ama yetenekelerimi kendime saklemek yerine değerlendirmek istiyorum bir mucize yaptım benim msnde 100 yakın arkadaşım var tanıştığı inan tabi aslında herkeste korku huzursuzluk hüküm sürüyo galiba onlara okadar yardım ettimki yarıdan fazlası şunu diyo sen benim hayatımı değiştirdim şimdi artık hiç bişeyden korkmuyorum okadar rahatlatıyosun ki insanı deeğrli olduğumu anladım hiç bi sorunum yok diyolar bende bi özellik var çok kısada olsa konuştuğum bi insanın kişiliğini hemen anlatıyorum ona inanamıyolar sen beni tanıyosun kesin diyolar sonra zaten çoğu herşeyini paylaşıyo çoğu bana sen psikoloğumsun diyolar ama ben kemdime yapmam gereken şeyleri yapamıyorum karşıdaki insanıçok kolay motive ediyorum ama kendimi nede n motive edemiyorum bi türlü anlamıoyrum bunu işte bu yüzden artık kendi kendimnde yaşam kaynağı olursam ozaman dünya benim olur ama değişyo herşey farkındayım
Alt 11-03-2008, 01:08 PM   #7 (permalink)
hayalayaz
Guest

önce nickini çok beğendiğimi söyliyeyim..çok hoş

şimdiii, bak balam, aslında senin kendinde eksik gördüğün yönlerini değiştirmen çok kolay...bende senin gibiydim..o, yatağımdan, yatak odamdan çıkmadığım günlerde, pc de yoktu ama telefon devamlı yanımdaydı...isteyen herkesi..günün 24 saati beni aramakta özgür bırakmıştım..şimdi senin yapacağın şey..kendini ikiye böl..sağ tarafına herşeye çözüm getirebilen kişiliğini oturt..sol tarafa sıkılgan, özgüven sorunu olan kişiliğini..bırak muhabbet edip dertleşsinler...bu iki kişilği kendi benliğinde toplamış olan çok az insan var..bizler çok şükür bu azınlığın içindeyiz...herşeye çözüm getiren kişiliğin ne diyorsa tatbik etmeye çalış. ve yaptığın ister küçük isterse büyük bir şey olsun..kendini takdir et..sözel olarak....önceleri hataların olabilir aldırma..yeni oluşumları hayatımıza yerleştirirken bunlar yaşanabilir...her gününün bir önceki günden daha iyi olduğunu göreceksin..ve inşallah hızla öyle olur..
Alt 02-06-2009, 01:30 AM   #8 (permalink)
Teğmen

3 Mesajinıza toplam 15 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
oksuz256 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: THE SECRET SIRRI KİMDEN ÖĞRENDİ

Tamamen doğruyu söylüyorsun
oksuz256 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks