Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hedeflerimiz ve Biz Klubü > Hedeflerimiz ve Biz > Hedef Günlüğü

Uyarılar

Hedef Günlüğü Bu bölümde günlük açarak bir sonra ki gün için hedeflerinizi yazabilirsiniz.Ayrıca kısa vadeli hedefler belirlenebilir

Şişedeki Cin

Hedeflerimiz ve Biz ve Hedef Günlüğü Şişedeki Cin Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: tülsüm Nickli Üyeden Alıntı gerçekten umut vadedn şeylerden bahsediyorsunuz.eğer ki dileklerimi gerçekleştireceğini bilsem bu sevimli ve insan dostu cinden istediğim tek ama tek bişey var. lütfen bana yıllar önce kaybettiğim yaşam enerjimi,özgüvenimi,mutluluğumu,irademi ve inançlarımı geri verebilirmisin? yani kısacacı kendimi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hedef Günlüğü telkin cd indir izle İstanbul Hedef Günlüğü nerededir kimdir Hedef Günlüğü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hedef Günlüğü hipnoz Hedef Günlüğü olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hedef Günlüğü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hedef Günlüğü kuantum düşünce kitap haberi

Şişedeki Cin

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-05-2010, 09:37 AM   #81 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Merto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,067
471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Şişedeki Cin

Alıntı:
tülsüm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
gerçekten umut vadedn şeylerden bahsediyorsunuz.eğer ki dileklerimi gerçekleştireceğini bilsem bu sevimli ve insan dostu cinden istediğim tek ama tek bişey var.

lütfen bana yıllar önce kaybettiğim yaşam enerjimi,özgüvenimi,mutluluğumu,irademi ve inançlarımı geri verebilirmisin?
yani kısacacı kendimi bulmak istiyorum.çünkü 13 yaşından sonra kendimi öyle bi dağıttım ki anlatamam.şu an tam 27 yaşındayım ve hala hayattan hiç bi şekilde keyif almıyorum.bu zamana kadar nasıl yaşadığımı bile bilmiyorum.hiç bir şeyin benim için bi anlamı yok.kısacası ölmek istiyorum artık çünkü ruhum beni terketmiş zaten boş bi bedende yaşıyorum.peki bu cin yıllardır ona yalvarışlarımı hiç duymadı mı?sanırım çok meşguldu evrenin cini beni kaile bile almadı.insan umutsuz yaşayamazmış belkide beni bu güne kadar küçücükte olsa umudum yaşattı.ama artık gücüm yok.tükendiğimi hissediyorum.bu yüzden ne ev ne iş nede falan filan ben kendimi bulduğum zaman zaten hepsi sırayla olur işki önce kendimi bi bulayım tabi bu sefer duyarsa...........

İsteyin.... Verilecektir!
İstediğinde almış olduğunu bilirsen, ve geri dönüp tekrar istemeden her aklına geldiğinde teşekkür edersen, gerçekliğinde bulacaksın!

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

http://www.mertolcer.com/
http://www.facebook.com/yasamkocum
http://www.facebook.com/vizyongelistirme
Merto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-05-2010, 01:27 PM   #82 (permalink)
Yüzbaşı

derya88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,121
620 Mesajinıza toplam 3,835 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nice

Alıntı:
Merto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayatındaki herşeyin senin en yüksek hayrına olduğunu kabul ve farkettiğinde......
Neye göre güzel neye göre çirkin?

Hayatın her anı son derece özel ve güzel değilmi zaten....

As you wishes :)
harikasınız bakın süper bir farkındalık yaşadım evet ya ,en yüksek hayrıma dedigim zaman zaten hayatın her anı özel ve güzel olmuyormu güzel ve çirkin zaten bizim bakış açımız kattıgımız anlam degilmi, teşekkürler merto bey sevgiyle kalın...
Alt 28-06-2010, 10:49 PM   #83 (permalink)
Üsteğmen

inferius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 740
313 Mesajinıza toplam 1,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
inferius is an unknown quantity at this point
Wink Cevap: Şişedeki Cin

ne güzel bir fikir o zmn durmka yok yola devam ....
önümde tam 3 ay var arkadaşlar değişicem hatta değişmeye başladım bile bunu bütün ruhumda hssedebiliyorm...

1-)49 kiloyum
2-)hergün 1 saat yürüyüşü ve en az 5 saat tam konsantrasyon ders çalışmayı oturttum
3-)hayatımdaki insanlarla mutlu oluyor ve onlara mutluluk veriyorum.....

everyday smile
=Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma. Bütün kapılar kapansa bile, sonunda O sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açar. Sen şu anda göremesen de, dar geçitler ardında nice cennet bahçeleri var. Şükret! istediğini elde edince şükretmek kolaydır. Sufi, dileği gerçekleşmediğinde de şükredebilendir. (Şems - i Tebrizi)=
inferius isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-09-2010, 06:44 PM   #84 (permalink)

Tesekkür: 1
6 Mesajinıza toplam 23 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elzzmd is an unknown quantity at this point

mutlu olmak ısterdım sevdıklerım hep yanımda olsun :) hee bide cerrah olmak cok ama cok ıstıyorum..
elzzmd isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-09-2010, 07:33 PM   #85 (permalink)
Teğmen

KüçükFilozofKız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 76
97 Mesajinıza toplam 345 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KüçükFilozofKız is an unknown quantity at this point

Yazmadan geçemedim (:
1-Hayatıma hep iyi şeyleri çekmek böylelikle mutlu sağlıklı huzrlu bi ömür geçirmiş olacağım.
2-İstediğim üniversitede istediğim bölümde ve istediğim işte istediğim kariyerde kendimi geliştirmiş bi şekilde olmak istiyorum.
3-hayatımda bana hep destek olup gerçekten seven "dost"larım olsun istiyorum..

Sadece Huzur.
KüçükFilozofKız isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2011, 08:54 PM   #86 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
oskay is an unknown quantity at this point

1)Sağlık,Mutluluk,Huzur
2)İyi bir üniversiteye girebilmek.
3)Ekstra 3 dilek hakkı daha :D
oskay isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-06-2011, 01:11 AM   #87 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 69
101 Mesajinıza toplam 260 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kuzzen is an unknown quantity at this point

1.evimizde hırsızlık yapan bakıcının maddi zararımızı karşılaması yani bizim mahkekeyi kazanmamız 2.çocuklarımın iyi ünv okuması3.şans ve sağlık iyiki varsıninşallah geç kalmamışımdır
kuzzen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-06-2011, 08:26 AM   #88 (permalink)
Yüzbaşı

prenses1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,968
651 Mesajinıza toplam 3,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
prenses1 has a spectacular aura aboutprenses1 has a spectacular aura aboutprenses1 has a spectacular aura about

cin hala buralarda mı?
dileklerimi kabulm eder mi?
1-sağlık
2- mutluluk
3-dünyayı keşfetmek istiyorum sevgili cinim
Alt 16-06-2011, 10:31 AM   #89 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute
Cool Cevap: Şişedeki Cin

Alıntı:
kuzzen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
1.evimizde hırsızlık yapan bakıcının maddi zararımızı karşılaması yani bizim mahkekeyi kazanmamız 2.çocuklarımın iyi ünv okuması3.şans ve sağlık iyiki varsıninşallah geç kalmamışımdır

Selamlar kuzzen,

Bu işlerde geç kalmak diye bir şey yok, üzülme hiç.
Zaman bizim ve diğer bir çok şeyin düalistik - ikili - yaşamda şeyleri sindirebilmemiz için oluşan bir kurgu. Gerçekte yanlızca sonsuz şimdi var.

Gelelim dileklere;
Bakıcının evinizi soymasından ne öğrendiniz?
Maddi zararınızın karşılanmaması durumunda kazanç ve kayıplarınız nedir geniş bir çerçeveden bakınca.
Bakıcınızın bu davranışı size nasıl hizmet etmiş olabilir?

Çocuklarının iyi birer üniversite okuması neleri farklı kılacak?
Çocuklarını gerçekten mutlu eden ne/nelerdir?
Çocuklarının iyi bir üni okuması sana ne katacak/nasıl hissettirecek?

Şans ne demektir, tanımlarmısın lütfen?
Şanslı olduğunu düşündüğün neler var yaşamında?
Sağlığını ve bütünlüğünü korumak için şu an yaptığın/yapacağın neler var?
Şifa içinde bir yaşam sürmek için nelerden vazgeçmeye hazırsın?

Cinin işi gerçekliği ve zamanı bizim için bize göre ve bizim hayrımıza bükmek.
Olsun o zaman :).....

Alt 16-06-2011, 10:40 AM   #90 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Cool Cevap: Şişedeki Cin

Alıntı:
prenses1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
cin hala buralarda mı?
dileklerimi kabulm eder mi?
1-sağlık
2- mutluluk
3-dünyayı keşfetmek istiyorum sevgili cinim
Günaydın prenses,

Cin yıllık izninin bir bölümünü kullanıyor :), ancak biz sana geçici olarak destek verebiliriz. Oldu bil ;)

Sağlık hastalığın karşıtı olduğundan sana "şifa" öneriyoruz....
Sifa içinde bir yaşamın altın kurallarını oluşturup bizlerle paylaşırmısın lütfen?
Senin bakış açından olması önemli....

Mutluluk; zaten hep seninle... Farketmek için nasıl bir yol izlemelisin?
Mutluluk sana tam olarak ne ifade ediyor? açarak yazarmısın?
Mutlu bir insan nasıl davranır, düşünür, haraket eder, hisseder?

Gelelim sonuncu dileğe; "dünyayı keşfetmek" bunu hangi yolla yapmak istiyorsun? Gezerekmi, yaşayarakmı, araştırarakmı, farkederekmi?

Evliya çelebi "şefaat ya resullAllah" diyeceğine " seyahat ya resullAllah" demiş ve dileği kabul edilmiş. Sen buna hazırmısın kendi yolunla?

Dünyayı keşfetmek için hemen şimdi atabileceğin 10 adım nedir?

Dünyayı keşfetmek hayatını nasıl farklı kılacak?

Olsun o zaman :))))

Bookmarks

« - | Yollar ve Seçim »
Seçenekler
Stil