Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hedeflerimiz ve Biz Klubü > Hedeflerimiz ve Biz > Hedef Günlüğü

Uyarılar

Hedef Günlüğü Bu bölümde günlük açarak bir sonra ki gün için hedeflerinizi yazabilirsiniz.Ayrıca kısa vadeli hedefler belirlenebilir

Şişedeki Cin

Hedeflerimiz ve Biz ve Hedef Günlüğü Şişedeki Cin Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: Merto Nickli Üyeden Alıntı Duygusallığını kabul edip, ona dışarıdan bakarak yaşamaya başlayınca zaten huzuru bulacaksın... Huzur ve mutluluk hissinin senden kaynaklandığını dışarıdaki herhangi bir şeyin bunu sana veremeyeceğini deneyimleyincede bolluk ve para gelecek sevgili desertcanım :) hımm mertom akıl ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hedef Günlüğü telkin cd indir izle İstanbul Hedef Günlüğü nerededir kimdir Hedef Günlüğü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hedef Günlüğü hipnoz Hedef Günlüğü olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hedef Günlüğü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hedef Günlüğü kuantum düşünce kitap haberi

Şişedeki Cin

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-05-2010, 07:44 PM   #71 (permalink)
Binbaşı

the desert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 355
1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light
Standart Cevap: Şişedeki Cin

Alıntı:
Merto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Duygusallığını kabul edip, ona dışarıdan bakarak yaşamaya başlayınca zaten huzuru bulacaksın... Huzur ve mutluluk hissinin senden kaynaklandığını dışarıdaki herhangi bir şeyin bunu sana veremeyeceğini deneyimleyincede bolluk ve para gelecek sevgili desertcanım :)

hımm mertom akıl defterım benım sen dıosun ki yani aslında şişedeki cin kendınızsınız?bl issy

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-05-2010, 07:47 PM   #72 (permalink)
Binbaşı

1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light

Alıntı:
tülsüm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
gerçekten umut vadedn şeylerden bahsediyorsunuz.eğer ki dileklerimi gerçekleştireceğini bilsem bu sevimli ve insan dostu cinden istediğim tek ama tek bişey var.

lütfen bana yıllar önce kaybettiğim yaşam enerjimi,özgüvenimi,mutluluğumu,irademi ve inançlarımı geri verebilirmisin?
yani kısacacı kendimi bulmak istiyorum.çünkü 13 yaşından sonra kendimi öyle bi dağıttım ki anlatamam.şu an tam 27 yaşındayım ve hala hayattan hiç bi şekilde keyif almıyorum.bu zamana kadar nasıl yaşadığımı bile bilmiyorum.hiç bir şeyin benim için bi anlamı yok.kısacası ölmek istiyorum artık çünkü ruhum beni terketmiş zaten boş bi bedende yaşıyorum.peki bu cin yıllardır ona yalvarışlarımı hiç duymadı mı?sanırım çok meşguldu evrenin cini beni kaile bile almadı.insan umutsuz yaşayamazmış belkide beni bu güne kadar küçücükte olsa umudum yaşattı.ama artık gücüm yok.tükendiğimi hissediyorum.bu yüzden ne ev ne iş nede falan filan ben kendimi bulduğum zaman zaten hepsi sırayla olur işki önce kendimi bi bulayım tabi bu sefer duyarsa...........

duyar bence....ama sen once terketmış dediğin ruhunu kumların tozların toprakların arasından bı cıkar hele....şolee ustunu temızle yerıne gerı koy bakem..bedenıneee şolee yenı bır elbıse gıyer gıbı içine yerleştir...yenı yıkanmış mıs çamaşırları koklar gıbı bı kokla bakim...bı ozdeşleş onunla..sakın yok deme..sen oyle dedıkçe sana nasıl kırılıo haberın var mı?sadece derınlıkelrde kaybolmuş......yardım et ona.....
the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-05-2010, 08:15 PM   #73 (permalink)
Müşfik
Guest

sınavı kazanmak,kendimi geliştirmek,ve huzur
Alt 08-05-2010, 01:21 AM   #74 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 239
62 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tülsüm will become famous soon enoughtülsüm will become famous soon enough

Alıntı:
the desert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
duyar bence....ama sen once terketmış dediğin ruhunu kumların tozların toprakların arasından bı cıkar hele....şolee ustunu temızle yerıne gerı koy bakem..bedenıneee şolee yenı bır elbıse gıyer gıbı içine yerleştir...yenı yıkanmış mıs çamaşırları koklar gıbı bı kokla bakim...bı ozdeşleş onunla..sakın yok deme..sen oyle dedıkçe sana nasıl kırılıo haberın var mı?sadece derınlıkelrde kaybolmuş......yardım et ona.....
çok teşekkür ederim desteğin için.aslında bu kadar umutsuz biri değilim ama artık gerçekten çok yoruldum kendimle uğraşmaktan.sorunum aslında tamamiyle kararsızlık.hayatta nasıl bi amacım olmalı kararsızlığıyla yaşıyorum ben.
yaşamın amacı,amacı olan bi yaşamdır.bunu bilmeme rağmen neyi nasıl yapmam gerektiğini kestiremiyorum.dolayısıyla psikolojik sorunlarım artıyor.ben bu siteyi şizofren ile ilgili araştırma yapayım derken keşfettim.şuan olmasa bile bi 30 dan 40 tan sonra ben ufak ufak şizofrene doğru gidiyorum.bir ben var ki benim içimde ah onunla bi temesa geçebilsem.neyse senin kafanıda şişirmeyeyim şimdi.tekrar teşekkür ederim.sevgilerle....
tülsüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-05-2010, 03:47 PM   #75 (permalink)
Binbaşı

sen azımlı oldukça şizofren olursun tabi..bence bu ıcındeki azmı hayatın guzlelıklerını gormek ıcın kullan..:))--yanlız lutfen dıyene bır bakın--:))))
Alt 08-05-2010, 04:10 PM   #76 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 239
62 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tülsüm will become famous soon enoughtülsüm will become famous soon enough

Alıntı:
sen azımlı oldukça şizofren olursun tabi..bence bu ıcındeki azmı hayatın guzlelıklerını gormek ıcın kullan..:))--yanlız lutfen dıyene bır bakın--:))))
ayyyyyy canım benim sanırım burdaki herkezin ortak noktası bu galiba.burda bulunma amacımız sorunlarımıza biraz daha başkalarının gözüyle bakabilmek ve ortaklaşa bi çözüm yolu üretebilmek.aslında deiğin okadar doğruki sanırım yaşam kalitemiz hayata bakış açımızla birebir uyum içinde ilerliyor.insan dediğin varlık kaderini kendi yazıyor.umarım hepimiz kendimize güzel kaderler yazabilmeyi öğreniriz de bizden sonraki nesillerede bi ışık tutmuş oluruz.
tülsüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-05-2010, 02:24 AM   #77 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

Alıntı:
desertcim, hatta the desertçimbazen yazdıklarımız kendimize uyarı oluyor.başakasına yazdıklarımı okuduğum zaman kendi dikkat etmem gerekenler olduğunu görüyorum.yazmaya devam et ne mesajlar gelecek kendine de çok sevindim ilerleme var sende.şişedeki cinden ne isteyeceğimi bilemedim klasik isteklerden hoşlanmıyorum.ev araba gibi zaten düşüncelerimle çekiyorum.şişedeki cinle iletişim içinde olmayı seçiyorum desem.
Alt 09-05-2010, 06:46 PM   #78 (permalink)
Yüzbaşı

derya88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,121
620 Mesajinıza toplam 3,835 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nice

ben hayatımdaki her güzel şeyin ve her olayın farkındalık kazanmayı seçiyorummm.sevgili cinden istegim=)sevgiyle kalın...
Alt 10-05-2010, 09:29 AM   #79 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Merto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,067
471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute

Alıntı:
tülsüm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çok teşekkür ederim desteğin için.aslında bu kadar umutsuz biri değilim ama artık gerçekten çok yoruldum kendimle uğraşmaktan.sorunum aslında tamamiyle kararsızlık.hayatta nasıl bi amacım olmalı kararsızlığıyla yaşıyorum ben.
yaşamın amacı,amacı olan bi yaşamdır.bunu bilmeme rağmen neyi nasıl yapmam gerektiğini kestiremiyorum.dolayısıyla psikolojik sorunlarım artıyor.ben bu siteyi şizofren ile ilgili araştırma yapayım derken keşfettim.şuan olmasa bile bi 30 dan 40 tan sonra ben ufak ufak şizofrene doğru gidiyorum.bir ben var ki benim içimde ah onunla bi temesa geçebilsem.neyse senin kafanıda şişirmeyeyim şimdi.tekrar teşekkür ederim.sevgilerle....

Bir çok kişi, amacın belirli bir kişi olmak ya da belirli bir mesleğe sahip olmak olduğunu düşünecek şekilde yetiştirilir ve bu amaca ulaşması için de ailesi ve toplum tarafından dikkatle izlenir. Ne kadar acı… Bir de insanlığa büyük bir öğretmen, kurtarıcı ya da şifacı olarak gönderildiklerini hayal edenler vardır. Ne kadar asil… Bazılar ise dikkatle çizilmiş, dar ve kutsal bir yoldan çaba ve sebatla Tanrı’ya ulaşmak için burada bulunduklarını düşünürler…Ne kadar sıkıcı…

Bu dünyaya hiç kimse bir amaçla gelmez.

Tanrı – bir şey dışında - size ya da herhangi bir kimseye yaşamının nasıl olması gerektiği konusunda bir direktif vermemiştir. Onun sizden tek isteği, var olmanın doruğuna erişmenizdir. Bu sizin - büyük mutluluk sizin için ne anlama geliyorsa - büyük bir mutluluk hali içerisinde olmanızdır. Çünkü değerli ve tanrısal benliğiniz içinde ne kadar mutlu ve haz doluysanız, Tanrı’ya o kadar benzer ve tüm yaşamla uyum içerisinde olursunuz.

Tanrı’nın sizin için tek arzusu mutlu ve haz dolu olmanızdır. Bu gerçekten de var olan en büyük duygusal değerdir. Hayattaki en büyük başarıdır. Mutluluğu anlamak ve mutluluk olmak, Tanrı’nın-hangi katta bulunuyorlarsa bulunsunlar, hangi anlayış düzeyine erişmiş olurlarsa olsunlar insanlığa sunduğu tek kaderdir.;çünkü mutluluk ve haz haline ulaştığınız zaman, Tanrı haline de ulaşırsınız, çünkü Tanrı büyük mutluluktur. O her zaman mutluluk ve haz içinde bulunan bir Oluş’tur.

Tanrı size, en çirkininden en güzeline, istediğiniz her şeyi yaratma gücü vermiştir. O sizin mutluluğu anlama arayışınızda olmasını istediğiniz her şey olacaktır. Peki, O sizin eylemlerinizi ya da arzularınızın gerçekleşmesini yargılayacak mıdır? Hayır, bunu asla yapmayacaktır. Bu Baba’nın çocuğuna, yaşam gücünün yaşam gücüne olan sevgisidir.O’nun yapmanızı istediği tek şey, mutlu olmak için ne gerekiyorsa onu yapmanızdır., çünkü ancak bu yolla Tanrı’yı bilebilir ve onun gibi olabilirsiniz.

...............................

devamı olacak :)

http://www.mertolcer.com/
http://www.facebook.com/yasamkocum
http://www.facebook.com/vizyongelistirme
Merto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-05-2010, 09:32 AM   #80 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Merto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,067
471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute

Alıntı:
derya88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben hayatımdaki her güzel şeyin ve her olayın farkındalık kazanmayı seçiyorummm.sevgili cinden istegim=)sevgiyle kalın...
Hayatındaki herşeyin senin en yüksek hayrına olduğunu kabul ve farkettiğinde......
Neye göre güzel neye göre çirkin?

Hayatın her anı son derece özel ve güzel değilmi zaten....

As you wishes :)

http://www.mertolcer.com/
http://www.facebook.com/yasamkocum
http://www.facebook.com/vizyongelistirme
Merto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

« - | Yollar ve Seçim »