Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hayatım Değişti Kafesi

Uyarılar

YAŞAMDAN BIKTIM!!!

Hayatım Değişti Klubü ve Hayatım Değişti Kafesi YAŞAMDAN BIKTIM!!! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bazen dıyorum bu ne ya bu ne böle hayatmı uzerıme bı kamyon gelsede ezip geçse beni sonra zman geçiyo senı yenicem dıyorum kendı kendıme aslında kendımle savaşıyorum bunun farkkındayım ama düşüncelerimi kontrol etmek zor ,zor olsada yenıcem...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hayatım Değişti Kafesi telkin cd indir izle İstanbul Hayatım Değişti Kafesi nerededir kimdir Hayatım Değişti Kafesi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hayatım Değişti Kafesi hipnoz Hayatım Değişti Kafesi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hayatım Değişti Kafesi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hayatım Değişti Kafesi kuantum düşünce kitap haberi

YAŞAMDAN BIKTIM!!!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-12-2007, 12:43 PM   #51 (permalink)
Üsteğmen

farkvar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 202
98 Mesajinıza toplam 415 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
farkvar is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: YAŞAMDAN BIKTIM!!!

Bazen dıyorum bu ne ya bu ne böle hayatmı uzerıme bı kamyon gelsede ezip geçse beni sonra zman geçiyo senı yenicem dıyorum kendı kendıme aslında kendımle savaşıyorum bunun farkkındayım ama düşüncelerimi kontrol etmek zor ,zor olsada yenıcem

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 07-12-2007, 01:35 PM   #52 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

farkvar cım sen aslında yendin sayılırda.. ah buna kendini bir inandırsan... kendinle savaşma.. kendin ile dost ol.. bakalım sana ne anlatmaya çalışıyor... birlikte alın düzeltme kararlarınızı.. ve güven kendine.. doğru olduğuna doğru olanı yaptığına inanarak hareket et.. düşüncelerin aslında sensin.. onları kontrol etmek yerine salıver gitsin sevgiyle ve yeni düşünceler üret.. sevgi ile ilgi ile gerçekleşmesini istediğin düşünceler olsun bunlar.. ve olmuş kabul ederek yaklaş..

yeni düşünceler oluşturmak kolay olduğu kadar emek ister.. çünki eskiler yaşam tarzımızı oluşturmuştur bir kere hemen çıkıp gitmek istemezler.. bu noktada düşüncelerimizin gücünün ne kada önemli olduğunu bir kez daha fark etmiş oluruz...

değişiklik istiyorsak kararlı olmamız lazım.. uyumlu ve tutarlı düşünceler yaratmamız lazım.. ve onları yaşıyormuş gibi yaparak gerçeğe dönüşme sürecini hızlandırmmaız gerekli..

bunun için telkinler eşliğinde meditasyon ve olumlamalarak yaparak hız kazanmaktan söz ediyoruz... gün içinde kendine kısa süreli baskınlar yap.. yakala bakalım düşüncelerini neler geçiyor.. bunlar olumsuz ise hemen onları kovala ve olumlu olanları ile değiştir...

hayatımın üzerine bir kamyon gelsede ezip geçse beni...

hayatımın üzerine bir kamyon gelsede alıp götürse beni hedeflerime doğru.. nede olsa yürümekten daha hızlı gideriz... ara yollardan çıkınca bu kamyondan iner ana yolda bir ferrariye binerim.. hedeflerime giden yolda bir sürü süper araba var nede olsa.. kendi hızlı arabamı aldığım zamanda ben de yolda benim gibi düzgün hedeflere giden dostları yanıma alır.. daha hızlı ulaşmalarını sağlarım varacakları noktaya...
Alt 07-12-2007, 01:48 PM   #53 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point

sıkıldığım zamanlar en çok yürüyüşe çıkıyorum.yürüyüş yapmak çok ferahlatıyor insanı.
üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-12-2007, 05:03 PM   #54 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
84 Mesajinıza toplam 203 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fatale will become famous soon enoughfatale will become famous soon enough

Böyle anlarda kendimi dışarı atarım ve yürüyüş yaparım.Hatta yürürken ağlarım bile hiç çekinmeden.Düşünürüm o esnada,yanımda mutlaka bir defter kalem olur ve yazarım hislerimi. Sahile gider bir banka oturur,denize bakar da bakarım.
Beni o derece dolduran birikmişliklerimi doğaya iade etttiğimi imajine ederim. Tüm bunların yanı sıra bilirim ki, bir kabuk çatlamaktadır ve bu sıkıntı o yüzden yaşanmaktadır. Bebek,doğum anında,anneye epeyce ağrı verir ama geldiği an,dünyanın en mutlu insanı haline dönüştürür sizi..İşte,yaşamdan bıktığımız,herşeyin üstümüze geliyormuş gibi olduğu dönemler tamamıyle dönüşüm dönemleridir.Son birkaç saattir dinlediğim bir şarkı var.Sezen Aksu'nun ''Gidemem'',adlı şarkısı..Konuya çok uygun olduğunu düşündüm.Sezen Aksu'nun hissiyatına hayran olduğumu belirtmeden de geçemeyeceğim.Nasıl düşünür,yazar ve aktarır böylesine vurucu??Neyse,hepinizin çok iyi bildiğine emin olduğum bu şarkının sözlerini tekrar hatırlatmak isterim..

Sevgilerimle..

GİDEMEM

Bazen daha fazladır her şey
Bir eşikten atlar insan
Yüzüne bakmak istemez yaşamın
O kadar azalmıştır anlam

O zaman hemen git radyoyu aç bir şarkı tut
Ya da bir kitap oku mutlaka iyi geliyor
Ya da balkona çık bağır bağırabildiğin kadar
Zehir dışarı akmadan yürek yıkanmıyor

Ama fazla da üzülme hayat bitiyor bir gün
Ayrılıktan kaçılmıyor
Hem çok zor hem de çok kısa bir macera ömür
Ömür imtihanla geçiyor

Ben bu yüzden hiç kimseden gidemem gitmem
Unutamam acı tatlı ne varsa hazinemdir
Acının insana kattığı değeri bilirim küsemem
Acıdan geçmeyen şarkılar biraz eksiktir (2x)

Bir şiirden bir sözden
Bir melodiden bir filmden
Geçirip güzelleştirmeden can dayanmıyor
Yıldızların o ışıklı fırçası azıcık değmeden
Bu şahane hüzün tablosu tamamlanmıyor

Ama fazla da üzülme hayat bitiyor bir gün
Ayrılıktan kaçılmıyor
Hem çok zor hem de çok kısa bir macera ömür
Ömür imtihanla geçiyor

Ben bu yüzden hiç kimseden gidemem gitmem
Unutamam acı tatlı ne varsa hazinemdir
Acının insana kattığı değeri bilirim küsemem
Acıdan geçmeyen şarkılar biraz eksiktir
Alt 18-12-2007, 11:32 AM   #55 (permalink)
Üsteğmen

141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point

Alıntı:
fatale Nickli Üyeden Alıntı
Tüm bunların yanı sıra bilirim ki, bir kabuk çatlamaktadır ve bu sıkıntı o yüzden yaşanmaktadır.
dün gece benim kabuğum sanki çatlamaya başladı.ve yine anladım ki ben kendimi doğru yolda sanarken aslında kendime zarar vermişim.
mümin sekman'ın bi kitabı vardı."Ya Bir Yol Bul Ya Bir Yol Aç Ya da Yoldan Çekil" okumadım ama adından anlaşılıyor ne cevherler
sakladığı.ve inanın bana nedenler ve çözümler isminde anasayfaya büyük bi başlık açarsak yüzbinlerce psikolojik hastanın
kendi kendisini tedavi etmesinin yolunu göstermiş ve aydınlatmış olacağız.bu konuyu şiddetle savunuyorum.muhakkak açılmalı bu sayfa.
bir kişi dahi faydalanırsa biz kazanmışız demektir.önemli olan bu sayfanın çabuk görülecek yerde olması.geçende ses tonları ile ilgili
mesajı ilk defa gördüm.3 aydır burlardayım yeni rastladım.böyle topicler gibi aralarda kaynamaması için orta yere açılmalı bu nedenler sayfası.
ve neden sorusundaki tılsımı farkettiğimde hatamın ne olduğunu bikaç hafta önceki mesajıma ekleyim de
ordan daha iyi açıklarım aradaki farkı.reklamlardan sonra devam edecek bi yere ayrılmayın 
üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-12-2007, 11:52 AM   #56 (permalink)
Üsteğmen

54 Mesajinıza toplam 82 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Silvara is an unknown quantity at this point

Böyle zamanlarda dışarı çık yada pencereden bak. Ama binalara değil, yeşile bak, maviye ama doğalına bak, ağaca, gökyüzüne hayata bak ve DÜŞÜN...

Allahım yeşili yaratmış içindeki hayat sevgisi ile;

Sonra ağacı göstermiş tüm canlılığı ve hayata tutunması ile, sağlam kökleri ile;

Doğayı yaratmış tüm renkleri ile hayata karşı olan canlılığı ile;

Hayat merdiveninden yavaşca sindirerek çık demiş sana hayatı hissederek;

Acıyı vermiş ki tüm bunların değerini anla ve sevdiklerine daha bir sarıl diye hayat canlılığı ile;

Cevrene de bulacağın dostları vermiş, her an yanında olacaklarını bil ve hayata iyice tutun diye;

Canın sıkılınca, hayat bunaltınca derin bir nefes al maviliğe, yeşilliğe, sevgiye doğru ve tüm bunları düşün. Bilki hayattaki güzellikleri anlamak için çirkinleri de görmen gerekir. Yapman gereken ise bu çirkinliklere karşı olan milyonlarca güzelliğe kucak açmaktır.

Silvara isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-12-2007, 02:11 PM   #57 (permalink)
Akulina
Guest

Eskiden hergünümün tek lafıydı..."Yaşamaktan Bıktım,herşeyden bıktım,hiçbirşey şaşırtmyor beni"...Bunları her düşünür ve büyük bir bıkkınlıkla devam ederdim...
Şimdi ise zaman zaman yine bıkkınlıklarım olmuyor değil...Bazen insanların içimdeki tüm enerjiyi bir anda çektiklerini ve tamamen güçsüz kaldığımı hissediyorum...
Böyle anlarda en sevdiğim müziği açıyorum...Çizmeye başlıyorum...Sanki bütün o olumsuzluklar,negatif enerji çizime akıyor...Sonra o çizimi kaldırıyorum,görmeyeceğim yere...Ve uyuyorum...Uykuya dalmadan öncede çok güçlü olduğumu düşünüyorum,hissetmeye çalışıyorum...
Kalktığımda daha iyi hisseder şekilde oluyorum...
Alt 27-12-2007, 11:46 AM   #58 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 6
30 Mesajinıza toplam 98 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
siyah is an unknown quantity at this point

Yaşamaktan bıkmak o kadar kolayki... Hele bu birde dilinize dolanmışsa... Hergün tekrar edilir hale gelmişse.... Zor olan hayata tutunmak. Hayata tutunmayı kolay hale getirebilmek. Hayata tutunarak hayatı hem kendimize hem çevremize daha yaşanabilir yapmak.
siyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-12-2007, 04:03 PM   #59 (permalink)
Üsteğmen

88 Mesajinıza toplam 212 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ZEYNEPAYY is an unknown quantity at this point

Aslında bi kişi hayata tutununca başka birileride ona tutunuyo ondan umut alıyor yaşama bağlanıyor aynı yukardaki şirin sincaplar gibi:)
Sizin yaşamanız birilerin yaşama sevinci bunlar anne kardeş hasta bi arkadaş hatta kedi kuş köpek bile herkes bağlı birbiirne ne kadar amanda yalnızları oynasakta yalnız değiliz hayat oyununda..açınca gözlerimizi dikkatle bakınca görürüz yanımızdaki elimize ayağımıza dolanan bağları çümki karıştırmışız işin yoksa çöz şimdi:))
Benim çocukluk arkadaşım var Olcay evliliğini aile baskısı yüzünden yanlış bi seçimle evlilik yaptı..sonuç kötü..çalışmayan dayak atan eve kapatan berbat bi hayat yaşatmış ona kızkardeşim bi italyan pastanesinde şef olarak çalışıyodu arada çocuğunu alıp gelirmiş yanına..kardeşim diyodu çok yıpranmış görsen tanımazsın diyodu üzülüyodum..bi gün kapı çaldı açtım gerçekten tanıyamadım baktım ölece yüzüne bana zeynep ben Olcay deyince hımk oldum size dim yaşlı zayıf bi kadın görünümde biri ama daha çok gençti yaşadıkları insanı nasılda yaşlandırıyo diye geçirdim içimden..ama belli etmedim ona kendisini daha kötü hissetmesini istemedim dedim hayırsız gelmezsen unuturum böle simanı diye espiri yaptım gülümsedim..Sonra eşinden ayrıldı uzunca bi süre kendisine gelemedi bi gün aklından r etmeyi düşünüyomuş..oturmuş koltuğa arabasına binip gittiği yere kadar gidip hiç bilmeden sonra kendisini ilaçla zehirlemeyi yok olmayı istemiş..tam bunları düşünüyoken kararda verdim sanki diyo o ara Çocuğu geliyo yanına..Anne sen beni seviyomusun?diye soruyo..o anda kafama topladığım bütün kara bulutları düşünceleri atıp sarıldım oğluma dedi..Hayata bağlandım çocuğumun sözleriyle..
hani bazen onun yaşadıklarını ben yaşasam dayanamazdım herhalde gerçekten zor hayatı oldu..yaşadığı zorluklar onu inanılmaz güçlendirmiş biri şimdi..
Ben hala kozadan çıkamamış kelebek gibi yaşamaktan korkuyorum:)))
Alt 31-01-2008, 11:19 PM   #60 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
75 Mesajinıza toplam 184 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mirza_ben87 is an unknown quantity at this point

bir an gelir sanki herkez sana düşman .. her açtığın kapı yüzüne kapanır. sanki bir geleceğin yok gibi gelir. banada çok oldu ama nekadarda bıksamda yaşamak güzel

Bookmarks