Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hayatım Değişti Kafesi

Uyarılar

HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Hayatım Değişti Klubü ve Hayatım Değişti Kafesi HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ÖNCELİKLE Hepinize şimdiden iyi bayramlar... Bu tatil sürecinde aranızda olmıcam. Tüm tatil doluyum. İlk Gün Aile ziyaretleri falan filan... Bolca şeker Yemeyi düşünüyorum Sonrai günler arkadaslarımlayım Issız Adam filmini çok övdüler gidip bi görücem neymiş... zor bi haftaydı... maddi açıdan ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hayatım Değişti Kafesi telkin cd indir izle İstanbul Hayatım Değişti Kafesi nerededir kimdir Hayatım Değişti Kafesi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hayatım Değişti Kafesi hipnoz Hayatım Değişti Kafesi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hayatım Değişti Kafesi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hayatım Değişti Kafesi kuantum düşünce kitap haberi

HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-12-2008, 12:59 PM   #4881 (permalink)
ziyaretcixy
Guest

ÖNCELİKLE Hepinize şimdiden iyi bayramlar...

Bu tatil sürecinde aranızda olmıcam. Tüm tatil doluyum.

İlk Gün Aile ziyaretleri falan filan... Bolca şeker Yemeyi düşünüyorum

Sonrai günler arkadaslarımlayım

Issız Adam filmini çok övdüler gidip bi görücem neymiş...
zor bi haftaydı... maddi açıdan güzeldi... Bayram için hazırlık yaptım. Ama sosyal açıdan üzücüydü. üzüldüm işte bende anlamadım. Son bir seneki duygusal moralim bu hafta yerlerdeydi Araki bulasın... Ama yapabilirim biliyorum. Bu hafta bir şey anladım... insanların dışarıdan hayranlıkla baktığı ama yakınlaşmaktan çok korktukları bir insan profili çizmişim. bu son 5 aydır hep tekrar etti. Bunu deiştirmek istiyorum. bu yönde hayal kuruyorum.

Hayal ettiğim araba için güzel haberler aldım... hayatımdaki 2. kuantum sıçramanın 2oo9 un ilk aylarında maddi açıdan geleceğini hissediyorum. gün içinde yapmam gerekenleri yapıyorum. günüm iyi gecsede kötü geçsede bazen gözyaşı bazen kahkaha girsede hayallerime giden yolda vazgeçmeden inatla yapıyorum. Hayatta kötü dediğimiz şeyler bazen bizi daha iyisine hazırlar. yaratımın bir parçası olurlar. İşte bunun farkında olmak lazım.

Hepinize iyi tatiller diliyorum... ben kaçıyorum

Annamin bayram için aldığı şekerlere saldırıcam

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 07-12-2008, 01:34 PM   #4882 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about

Alıntı:
Akın Berk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ÖNCELİKLE Hepinize şimdiden iyi bayramlar...

Bu tatil sürecinde aranızda olmıcam. Tüm tatil doluyum.

İlk Gün Aile ziyaretleri falan filan... Bolca şeker Yemeyi düşünüyorum

Sonrai günler arkadaslarımlayım

Issız Adam filmini çok övdüler gidip bi görücem neymiş...
zor bi haftaydı... maddi açıdan güzeldi... Bayram için hazırlık yaptım. Ama sosyal açıdan üzücüydü. üzüldüm işte bende anlamadım. Son bir seneki duygusal moralim bu hafta yerlerdeydi Araki bulasın... Ama yapabilirim biliyorum. Bu hafta bir şey anladım... insanların dışarıdan hayranlıkla baktığı ama yakınlaşmaktan çok korktukları bir insan profili çizmişim. bu son 5 aydır hep tekrar etti. Bunu deiştirmek istiyorum. bu yönde hayal kuruyorum.

Hayal ettiğim araba için güzel haberler aldım... hayatımdaki 2. kuantum sıçramanın 2oo9 un ilk aylarında maddi açıdan geleceğini hissediyorum. gün içinde yapmam gerekenleri yapıyorum. günüm iyi gecsede kötü geçsede bazen gözyaşı bazen kahkaha girsede hayallerime giden yolda vazgeçmeden inatla yapıyorum. Hayatta kötü dediğimiz şeyler bazen bizi daha iyisine hazırlar. yaratımın bir parçası olurlar. İşte bunun farkında olmak lazım.

Hepinize iyi tatiller diliyorum... ben kaçıyorum

Annamin bayram için aldığı şekerlere saldırıcam
Dostum dün gece seni ruyamda gördüm:) tam hatırlayamıyorum ama milyoner olmuştun:)
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-12-2008, 03:55 PM   #4883 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 6,672
85 Mesajinıza toplam 586 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melinaa is an unknown quantity at this point

Ne güzel bir rüya görmüssün..Umarım gercek olurr
melinaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-12-2008, 07:04 PM   #4884 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

Bizim yan taraftaki binaya gözübağlı kurbanlık bir dana indirilirken çok duygulandım ve aklıma bir fikir geldi ,meditasyon yaparken uyguladım (lütfen gülmeyin :( )
İçimden kurban edilecek tüm varlıklara seslendim ve onlarla bağ kurmaya çalıştım, "lütfen korkmayın lütfen lütfen.. sakin olun sizleri çok seviyorum ve sizlere tüm sevgimi gönderiyorum lütfen kabul edin ,bu size güç versin,siz yaradana en kutsal şekilde kavuşmak için seçildiniz lütfen korkmayın ve gücünüzü sevgiden alın" dedim umarım faydası olmuştur ,ben istisnasız bütün hayvanları seviyorum hepsini..
Paylaşmak istedim :)
Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-12-2008, 07:48 PM   #4885 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 48
7 Mesajinıza toplam 37 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mustaine is an unknown quantity at this point

Alıntı:
melinaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ne güzel bir rüya görmüssün..Umarım gercek olurr
MERHABA BEN CEM,KENDİ HESABIMA GİREMİYORUM ARKADAŞIMIN HESABINDAN SİZLERE YAZIYORUM...
Normalde geleceği pek ruyasında gören birisi değilimdir fakat dün gece ki ruyamda gördüklerimi hatırladıklarım şunlardı:Berk'i gördüğümü kesin hatırlıyorum sanırım zengin olmuştu+bir şey daha vardı...Ceset gördüm ve ölüm haberi aldım(neyse ki benimle ilgili değil,bir yakınımla ilgili),birşey daha gerçek olmuştu ama ne???Dün gece yatmadan önce çok fazla olumlama yaptım kendi kendime belki ondan dolayı böyle olmuştur...bu gece bir daha deniyeceğim:) herkeze sevgiler...
mustaine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-12-2008, 07:51 PM   #4886 (permalink)
Yüzbaşı

aysegul_tirtil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,467
431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future

pamukcum yalnız degılsın aynı seyı bende bızım koyuna yaptım
aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-12-2008, 07:53 PM   #4887 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about

Alıntı:
mustaine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
MERHABA BEN CEM,KENDİ HESABIMA GİREMİYORUM ARKADAŞIMIN HESABINDAN SİZLERE YAZIYORUM...
Normalde geleceği pek ruyasında gören birisi değilimdir fakat dün gece ki ruyamda gördüklerimi hatırladıklarım şunlardı:Berk'i gördüğümü kesin hatırlıyorum sanırım zengin olmuştu+bir şey daha vardı...Ceset gördüm ve ölüm haberi aldım(neyse ki benimle ilgili değil,bir yakınımla ilgili),birşey daha gerçek olmuştu ama ne???Dün gece yatmadan önce çok fazla olumlama yaptım kendi kendime belki ondan dolayı böyle olmuştur...bu gece bir daha deniyeceğim:) herkeze sevgiler...
Sonunda girebildim kendi hesabıma...Üstteki mesaj bana ait arkadaşlar...
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-12-2008, 09:48 PM   #4888 (permalink)
Binbaşı

melodiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,532
469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of

melodiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-12-2008, 10:16 AM   #4889 (permalink)

Tesekkür: 51
12 Mesajinıza toplam 74 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
H@Y@TSelin is an unknown quantity at this point

Hepinize iyi bayramlar... İzmirden Sevgiler !!!

H@Y@TSelin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-12-2008, 10:31 AM   #4890 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

Edirne' den herkesin bayramını en i&#231;ten dileklerimle kutluyorum...

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
gunaydinlar