Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hayatım Değişti Kafesi

Uyarılar

HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Hayatım Değişti Klubü ve Hayatım Değişti Kafesi HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: **shamanic** Nickli Üyeden Alıntı sorma kuzucum geçen yıldan öğrendiğim en önemli ders 1 çocuk misafir 50 yetişkin misafire bedeldir.. arkasından temizlik yapmak 100 pasaklı misafir temizliği yapmak gibidir... ya benim bu temizlik işini biraz gevşetmem lazım.. bu yılı pasaklı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hayatım Değişti Kafesi telkin cd indir izle İstanbul Hayatım Değişti Kafesi nerededir kimdir Hayatım Değişti Kafesi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hayatım Değişti Kafesi hipnoz Hayatım Değişti Kafesi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hayatım Değişti Kafesi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hayatım Değişti Kafesi kuantum düşünce kitap haberi

HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-01-2008, 06:04 PM   #2041 (permalink)
Binbaşı

25emel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
233 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
25emel is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Alıntı:
**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı
sorma kuzucum geçen yıldan öğrendiğim en önemli ders 1 çocuk misafir 50 yetişkin misafire bedeldir..
arkasından temizlik yapmak 100 pasaklı misafir temizliği yapmak gibidir...
ya benim bu temizlik işini biraz gevşetmem lazım.. bu yılı pasaklı geçirmeye karar verdim..

bende öle bakmak istiyom..

okumadığım 6 sayfa mesaj var daha.. bi bakışta hepsini okuma gücü istiyom...
sizlerin hızına yetişme gücü istiyom..
okuduklarımı bi bitirsem eklemek istediğim yeni mesajları ekleyecek gücü bulmak istiyom..

ama şimdi sofra hazırlamak için mutfağa doğru yönelmem gerektiğimi biliyom..
yoksa bu çok çalıştığım bakış bile kurtaramaz beni..
inan seni çok iii anlıyomm smanic aynı düşünce bende de var zaten temizlesem ne olacak 15 tatilde yine batacak... yanlız teori ürettim tatilin bitmesine yakın hepsine bir süpürge,bez temizlik malzemesi vericem super

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

25emel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-01-2008, 06:06 PM   #2042 (permalink)
Binbaşı

233 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
pisimbat Nickli Üyeden Alıntı

ayrıca atakan beyefendiye bir sitemim var nedeni şudur :
atakan herkes herkese ''karma'' veriyor ama hınzır atakan ben veremiom yahu sanacaklarki pisimbat cimri bir karmayı bizden sakınıyor bilselerki gönül ne karmalar vermek istiyr ama tahminimce bir komplo içindeyim ben şu şamanik (canımsın kıskançsın ama cansın yahu)ve atakan beni çekemiyorlar emel bacım yetiş yahu yi köşeye sıkıştırdı karma verdirmiyor bunlar ben cimri değilim deil karma yüreğimin kelimelerini sunuyorum sizlere dusun şaşkın

site yönetimi karma vermek istiom tamir edin benim karmamı

savulunn ülenyyy ben geldimmm kim ne dio benim pisimeee bozdurtmayın bana kalitemiii (sahika gibi bagırıyorum burda efekti siz kendiniz düşünün )
Alt 02-01-2008, 07:22 PM   #2043 (permalink)
Binbaşı

geçen hafta cuma günü tanıdığım biri (ismi lazım deil ) evlilik olayına adımını attı.vallaha sabahlara kadar içesim geldi efkarımdan insanın sevmediği biri ile evlilik yaptıgını düşünemiyorum şaşkın hoş bayramda az kalsın bende ona kızıp birine nikah kıyıyodum ya o zaman anladım sevmediğin biri ile bir evliliğin olamayacagını...hiç bir şey hissetmediğin biri ile bir ömür paylaşmak... kötü beee...günümüzde ne olacak olmassa boşanırım gibi bir düşünce çok yaygın ya nese... valaha allah biliyor ya içimi acıdım ona... gittim arkadaslarla gezdik dolaştık falan unutmuşum meger. ertesi sabah hatırladım mevzuyu...şimdimi yazık kurbanlık koyun gibi düğün gününü bekliyor huu bekar arkadaşlar aman gözünüzü seveyim sakın mantık evliliği yapıcam die gidip sevgi yoksunluğu yaşadığınız birine nikah kıymaya kalkışmayın ha!! vallaha bilare test ettim olmuyor
Alt 02-01-2008, 08:09 PM   #2044 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

Alıntı:
ah rabbim kuru iftiralardan saklasın...

3 - 4 gün yoktum vermiş veriştirmişsiniz arkamdan...

pisii atakan ile emelide almışsın yanına... 44
hele hele... arkamdan iş çevirisiniz hımmmm

üçünüzün karmalarını ve bankadaki paralarınızı.. ayrıca extralarınızı ve evcil hayvancıklarınızı zimmetime geçireyimde görün siz..

sonra hawaiden katılırım foruma
hadi haid hadeeeeeeeeeeeeee isftiraymış bak kendine birde şıracı bulmuşsun yufff artık yahu dusun
Alıntı:
Silvara Nickli Üyeden Alıntı
Shamancım görüyosun arkandan iftira atmışlar. Ama ben seni koruyorum yok shaman öyle yapmaz kıskanmaz seni, beceriksiz kedi :P Kedisin ya işte unutmuşun izinleri açtırmayı oyksa karma marma bahane diii miiii :P

al ben sana verdim karma :)
ayyyyy ayyyy yeterbee bozdurmayı bana kalitemi ben sizi pattilerimle patarım yahuuuuu 44
ahhh silvara senla bir alıp vermediğim yoktu benim oysa ne yaptı ne etti site yöneticiliini kötüye kullandı benim gibi küçük(40) aahhh ahhhhhhhhh

alma mlumun ahını çıkar aheste aheste umarım seninde site ayaların bozula silvara 44

Alıntı:
25emel Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

ayrıca atakan beyefendiye bir sitemim var nedeni şudur :
atakan herkes herkese ''karma'' veriyor ama hınzır atakan ben veremiom yahu sanacaklarki pisimbat cimri bir karmayı bizden sakınıyor bilselerki gönül ne karmalar vermek istiyr ama tahminimce bir komplo içindeyim ben şu şamanik (canımsın kıskançsın ama cansın yahu)ve atakan beni çekemiyorlar emel bacım yetiş yahu yi köşeye sıkıştırdı karma verdirmiyor bunlar ben cimri değilim deil karma yüreğimin kelimelerini sunuyorum sizlere dusun şaşkın

site yönetimi karma vermek istiom tamir edin benim karmamı

savulunn ülenyyy ben geldimmm kim ne dio benim pisimeee bozdurtmayın bana kalitemiii (sahika gibi bagırıyorum burda efekti siz kendiniz düşünün )
ahhh melecim sen olmasan tüylerimi yolacak bu silvara ve şamanik
heyttt evet ya bozdurmasınlar kalitemizi bizim

silvara şamanik

sevgilerimle
Alt 03-01-2008, 09:58 AM   #2045 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
54 Mesajinıza toplam 82 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Silvara is an unknown quantity at this point

hehehe bozulmaz ki benim site ayarlarım dermişimmmm :P (bozulurmuş)
Yerim seni ben minik kedi bide tehtit etmiş pati atarım diye. Sen cırmalayamazsın ki, kıyamazsın :P (Tırstım şimdi aslında kedidir ne yapsa yeridir şeklinde ama yiğitliğe de laf söyletmeyelim )
Kız pişş shaman bu cadı kedi pati atcakmış öylee diyooooo :P (Du ben yalakalık yapımm biraz.)
Aaa pisim bugün ne kadarr güzelsin. Nee kadarrrr şekersin aman aman kıyamam :P
Silvara isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-01-2008, 10:14 AM   #2046 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

ayarlarım bozulduğu için foruma giremediğimden...

şaka bi yana benim ayarlar bozuldu arkadaşlar yeni yıl sendromundan sonra hala birikmiş mesajlarınızı okumaya çalışyorum...

şeytan gıdıklıyo hepsini okunmuş say diye ama melek diyo olmaz ayıp...

silvara şekerim.. gel biz vazgeçelim bu davadan.. benim yüzümden sende yanma şeker...
pisi dediğini yapar...sitemizin bi tanesi o.. hem bak atakan da ondan yana.. yanarız valla..
intikam soğuk yenir şeker ben şimdi sessiz takılıcam.. serde akreplik var 100 yıl sonrada olsa bulurum bi yolunu..

tüyleri niye kattın işin içine... kim kıyabilir senin güzel tüylerine..

ama sen yinede;;
pisi cimmm tenhalarda tek başına dolaşma..

emelim canım senin geri sayıma az kaldı o zaman be kuzum yine ... 15 tatile ne kaldı şurda.. kıyamammmm..
Alt 03-01-2008, 01:50 PM   #2047 (permalink)
Paşa Site Kedisi

976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

Alıntı:
Silvara Nickli Üyeden Alıntı
hehehe bozulmaz ki benim site ayarlarım dermişimmmm :P (bozulurmuş)
Yerim seni ben minik kedi bide tehtit etmiş pati atarım diye. Sen cırmalayamazsın ki, kıyamazsın :P (Tırstım şimdi aslında kedidir ne yapsa yeridir şeklinde ama yiğitliğe de laf söyletmeyelim )
Kız pişş shaman bu cadı kedi pati atcakmış öylee diyooooo :P (Du ben yalakalık yapımm biraz.)
Aaa pisim bugün ne kadarr güzelsin. Nee kadarrrr şekersin aman aman kıyamam :P
bak yaaaaa zorla tırmık istiyolar yahu silvara bak güzelim bu şaman senide yoldan çıkarıyor dikkat et abla tavsiyesi sana ayrıca haklısın kedidir belli olmaz benim ruh halim
ayrıca kompilmana gerek yok ben sevimli şeker kel ve güzel bir pisiciğim

Alıntı:
ayarlarım bozulduğu için foruma giremediğimden...

şaka bi yana benim ayarlar bozuldu arkadaşlar yeni yıl sendromundan sonra hala birikmiş mesajlarınızı okumaya çalışyorum...

şeytan gıdıklıyo hepsini okunmuş say diye ama melek diyo olmaz ayıp...

silvara şekerim.. gel biz vazgeçelim bu davadan.. benim yüzümden sende yanma şeker...
pisi dediğini yapar...sitemizin bi tanesi o.. hem bak atakan da ondan yana.. yanarız valla..
intikam soğuk yenir şeker ben şimdi sessiz takılıcam.. serde akreplik var 100 yıl sonrada olsa bulurum bi yolunu..

tüyleri niye kattın işin içine... kim kıyabilir senin güzel tüylerine..

ama sen yinede;;
pisi cimmm tenhalarda tek başına dolaşma..

emelim canım senin geri sayıma az kaldı o zaman be kuzum yine ... 15 tatile ne kaldı şurda.. kıyamammmm..
ahhh be şanam cık neyi unuttun biliyormusun canım bende bir akrep kadınıyım ewt bende sabırla beklerim intikam için

tüylerimi kemodana dolayı kazıttım yahuuu keltoşşşşş (şahika misali )oldum
asıl sen tenhalarda dolaşma şaman hanım ansızın bir kedi tırmalar falan

Alt 04-01-2008, 01:59 PM   #2048 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

şok olmayalım diye belirtiyorum ..
mesajlarımızı bu bölüme taşıdım..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...i-t3919.0.html
Alt 06-01-2008, 09:18 PM   #2049 (permalink)
Paşa Site Kedisi

sıcak bir salep verecek kimse yokmu şu garip dusun
Alt 06-01-2008, 09:24 PM   #2050 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about

Alıntı:
sıcak bir salep verecek kimse yokmu şu garip dusun

buyur canım afiyet olsun..

Bookmarks

Etiketler
gunaydinlar