Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

Neden Yanlış anlaşılıyorum...

Serbest Kürsü ve  Hatalı Alanlarımız   Neden Yanlış anlaşılıyorum... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . Neden Yanlış anlaşılıyorum... Bilemiyorum nerde hata yapıyorum... Ama yoruldum insanlara kendimi anlatmaktan... Her defasında Yanlış anlaşılan taraf ben olmaktan... Sanırım hata bende... Ya çok sahipleniyorum ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Neden Yanlış anlaşılıyorum... telkin cd indir izle İstanbul Neden Yanlış anlaşılıyorum... nerededir kimdir Neden Yanlış anlaşılıyorum... çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Neden Yanlış anlaşılıyorum... hipnoz Neden Yanlış anlaşılıyorum...olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Neden Yanlış anlaşılıyorum... hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Neden Yanlış anlaşılıyorum... kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

Neden Yanlış anlaşılıyorum...

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 25-12-2012, 02:06 PM   #1 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,144 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road
Standart Neden Yanlış anlaşılıyorum...

Bilemiyorum nerde hata yapıyorum...

Ama yoruldum insanlara kendimi anlatmaktan... Her defasında Yanlış anlaşılan taraf ben olmaktan...

Sanırım hata bende... Ya çok sahipleniyorum aslında benim olmayan şeyleri ya da çok değer verip kayıtsız kalamıyorum haksızlığa uğradığını düşündüğüm değer verdiğim herşey için...

Ama yoruldum... Artık kendimi anlatmama kararı aldım... Kim nasıl bilirse öyle bilsin... Çünkü kendimi anlatmaya çalıştıkça ve bunun için özel bir çaba sarfettikçe daha da yanlış anlaşıldığını görmek daha çok üzüyor insanı..

Evet serbest bırakıyorum herşeyi... Herkes kendine göre haklı...

Saygı duyuyorum sadece...

Ve saygı duyarak gidiyorum...

Hoşçakalın.... Neden Yanlış anlaşılıyorum...

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 25-12-2012, 07:16 PM   #2 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,249
1,455 Mesajinıza toplam 5,339 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all
Standart Cevap: Neden Yanlış anlaşılıyorum...

Aslında insanların bizim hakkımızda bizim istediğimiz şeyleri düşünmelerini beklemek garip olur çünkü dünya üzerinde 6 milyarı aşkın insan var, bu da 6 milyarı aşkın irade olduğu anlamına geliyor. Aslında her insan bir resmi andırıyor. Ona bakan herkes farklı bir şey buluyor, kendindekilerden baktığı şeyde bulduklarına göre onu yargılıyor, değerlendiriyor. Ama bir resim ya da ressam kimseye kendisinden ne anlaması gerektiğini, ne hissetmesi gerektiğini söylemiyor. Dileyen dilediği şekilde davransın, biri bir yaptığını yanlış ya da haksız olarak değerlendirip başka yaptığınızı doğru olarak değerlendirebilir, bu insan olmanın gereği olsa gerek. Eğer böyle değilse, sırf kin gütmek ya da benzeri bir amaçlı tavırlar sergiliyorsa bu onun henüz tam olmadığını, olgunlaşmadığını gösterir. Tam da burada eskilerin asil insana atfettiği nitelik geliyor aklıma: Asil insan, idare eder.
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler

Bookmarks

Seçenekler
Stil