Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Hatalı Alanlarımız

Uyarılar

KeNDiNe İYİ DaVRaN...

Serbest Kürsü ve Hatalı Alanlarımız KeNDiNe İYİ DaVRaN... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız hep kendine iyi davran derdim arkadaşlarıma ve yakın çevreme.. gülerlerdi tamam yırtmam üstümü başımı deyip.. vesselam kastettiğim şeyi kimse anlamazdı.. aslında kendine iyi dawran diyerek, ''hep mutlu ol, kendini üzme.. bu dünyada seni senden başka anlayacak,seni senden fazla sevecek kimse ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hatalı Alanlarımız telkin cd indir izle İstanbul Hatalı Alanlarımız nerededir kimdir Hatalı Alanlarımız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hatalı Alanlarımız hipnoz Hatalı Alanlarımız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hatalı Alanlarımız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hatalı Alanlarımız kuantum düşünce kitap haberi

KeNDiNe İYİ DaVRaN...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-09-2011, 04:51 PM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

RimA Vita Perfetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,209
574 Mesajinıza toplam 1,385 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RimA Vita Perfetto is on a distinguished road
Standart KeNDiNe İYİ DaVRaN...

hep kendine iyi davran derdim arkadaşlarıma ve yakın çevreme.. gülerlerdi tamam yırtmam üstümü başımı deyip..
vesselam kastettiğim şeyi kimse anlamazdı..
aslında kendine iyi dawran diyerek, ''hep mutlu ol, kendini üzme.. bu dünyada seni senden başka anlayacak,seni senden fazla sevecek kimse yok.. sana senden daha iyi kimse davranmaz, sen kendine iyi davran ki çevren de sana iyi davransın'' demek istemiştim..
ne çok kullanırdın bu cümleyi. ama bir gün kendime iyi davranmadığımı gösterdi biri bana..
konu hastalıklarımdan açılmıştı.. ne hastalıkların var dedi. saydım.. 11 yıldır bel fıtığı var(2 tane), 7 yıldır gözlük kullanıyorum, polikistik over var, kansızlık var yıllardır kan yapan ilaçlar kullandım ve artık bıktım.. sinuzit artık herkeste var saymaya bile gerek yok.. reflü de varr .. (2 gün bi şeye üzülmüştüm reflü o üzüntüden oluştu)
ha bi de bel düzleşmesi var.. neyse daha aklıma gelmyor şimdi.. hepsini saydım.. bana dediği şey şu olmuştu ''sen ne kadar aptalca şeyler yapmışsın''
bunu beklemiyorum.. neden diye sordum. ''sen kötü bir insansın'' dedi. ilginçdi söyledikleri. tabi devam etti ..
'' sen bu hastalıklara üzüntülerin yüzünden bulaşmışsın'' dedi. evet her şeye kafayı takardım hep gelecek kaygısı duyar bugünden zevk almazdım.. sorumluluk sahibi olup olmadığımı sordu evet dedim fazlasıyla sorumluluk sahibi biriyim.. belli dedi, bel fıtığı kendine yüklediğin sorumluluklardan dolayı oluşmuş...
düşündüm..
tüm hadtalıklarımız üzüntüden,stresten olmuyor mu zaten.!!!
anhladım işte o zman, sahip olduğum tüm hastalıklarım yaşadığım kaygı ve streslerdenmiş.. hep başkalarını mutlu etmeye çalıştım.. kendimi hiç önemsemedim. onlar mutlu olsun ben önemli değilim dedim.. oysa ben başkalarına iyilik yaptığımı düşünürken kendime en büyük kötülüğü yapmışım.!!!
sahi düşünsenize biri sizi her gün her dakıka üzüyor.. biri size sürekli acı çektiriyor.. belinize, başınıza, midenize sürekli zarar veriyor.. sürekli zarar verip işkenceler yapıyor.. onun ne kadar kötü ve acımasız olduğunu düşünürdünüz değil mi.??
işte o kişi bendim...!!!
kendime ne kadar zarar vermişim bu kadar zaman.
beni haketmeyen insanlarla beraber olmuşum.. kendimi boş yere hep üzmüşüm.. tüm bu hastalıklara bizzat kendim sahip olmuşum.. söyleyin şimdi dünyanın en kötü insanı ben değil miyim.??
kendime iyi davranmamışım.. hem de hiç iyi davranmamışım. başkalarına iyilik yapmak değilmiş önemli olan, başkalarını sevmek değilmiş.. kendini sevip, kendine değer verip bunu hissetmekmiş derinlemesine.. başkalarından önce kendini düşünmekmiş..
kendimi sevdiğimi kendime değer verdiğimi sanıyordum hep..
ama yüzüme tokat gibi çarpan gerçeği öğrendikten sonra anladım her şeyi..
bir baba düşün dedi. bir çocuğu var ..onu her gün azarlıyor.. başka çocuklara hediyeler alıyor, onları seviyor .. ama çocuğuna sürekli kötü davranıyor.. onu aşağılıyor. vs. vs. sonra da çocuğuna onu sevdiğini söylüyor.. inanır mıydın diye sordu.. hiç düşünmeden hayır yanıtını verdim..
verdim ama sonradan dank etti. sahi kendimi sevdiğimi söylüyorum ya hani ne kadar gerçekçiyim.!!
oturup düşündüm uzun uzun. ve sonra hayat işte o zman başladı benim için..
ben soruyorum size şimdi kendinize ne kadar iyi davranıyorsunuz.???
(günlüğüme yazacaktım bunları ama burada paylaşmak istedim_Rimanendo.)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Gittigimi söyler misin?
Gidiyorum ben sana
Benimle gider misin?

RimA Vita Perfetto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-09-2011, 05:36 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 0
624 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zahiri will become famous soon enoughzahiri will become famous soon enough
Standart Cevap: KeNDiNe İYİ DaVRaN...

cok etkileyici olmus bu.Dosdogru tespitler :) ee buldun mu caresini bakalim? Bu arada sedonayla ilgili bi video izlemistim sadece STRES yuzunden %90 hastalik sebebi bizmisiz.Soyle kiii diyelim otobusu kacirdik ise gec kalcaz kaygilar korkular nedeniyle of puf modunda strese giriyoruz ama yapcak bisey yok yani giden otobus gitti :D gereksiz yukleme yapiyoruz beden etkileniyo olumsuz sekilde.O da hastalik olarak disa vuruyo ahh farkinda olsak iste bunlar olur mu hic:)
Alt 12-09-2011, 05:38 PM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

574 Mesajinıza toplam 1,385 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
zahiri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
cok etkileyici olmus bu.Dosdogru tespitler :) ee buldun mu caresini bakalim? Bu arada sedonayla ilgili bi video izlemistim sadece STRES yuzunden %90 hastalik sebebi bizmisiz.Soyle kiii diyelim otobusu kacirdik ise gec kalcaz kaygilar korkular nedeniyle of puf modunda strese giriyoruz ama yapcak bisey yok yani giden otobus gitti :D gereksiz yukleme yapiyoruz beden etkileniyo olumsuz sekilde.O da hastalik olarak disa vuruyo ahh farkinda olsak iste bunlar olur mu hic:)
evet cadım.. çok doğruu.. benim çözümüm kendimi GERÇEKTEN sevmek oldu.. ve herkesten önce KENDİMİ düşünmek..
Gittigimi söyler misin?
Gidiyorum ben sana
Benimle gider misin?

RimA Vita Perfetto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-09-2011, 06:01 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

MarEspEraNZa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 171
364 Mesajinıza toplam 899 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the rough

İşte dedim benim sözüm

iyi davranmak ; sanki girişteki cümlelerin aklımı okuyupta , benim adıma yazmışsın hissi uyandırdı bir an

hastalıklaaaar

kötü düşünmek bile çekiyor aslında,vücudumuz konuşsaydıda bize şikayetlerini söyleseydi ne yapardık.Aslında sorunu bilmek adına güzel olurdu değil mi ? Mustafa ÇAY 'ın yeni kitabı : Mutsuz olmakk günahtır

TV programında kitabını tanıtımını izledim dün. şu sözleri aklımda kaldı ;can sıkacağı ,mutsuz olacağı gibi nesne isimleri kullanmış hep bunları kullanıyoruz demiş bırakalım bunları.mutlu olacağı, hayal kuracağı kullanalım
( bunları kitabı yazarken önünde bir limon sıkacağı gördüğü için türettiğini söylüyor )

Birde şunu izledim birkaç gün önce : SEDONA yöndemi ile duyguları boşaltma

.
.

MarEspEraNZa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-09-2011, 06:09 PM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
ikiesitbir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İşte dedim benim sözüm

iyi davranmak ; sanki girişteki cümlelerin aklımı okuyupta , benim adıma yazmışsın hissi uyandırdı bir an

hastalıklaaaar

kötü düşünmek bile çekiyor aslında,vücudumuz konuşsaydıda bize şikayetlerini söyleseydi ne yapardık.Aslında sorunu bilmek adına güzel olurdu değil mi ? Mustafa ÇAY 'ın yeni kitabı : Mutsuz olmakk günahtır

TV programında kitabını tanıtımını izledim dün. şu sözleri aklımda kaldı ;can sıkacağı ,mutsuz olacağı gibi nesne isimleri kullanmış hep bunları kullanıyoruz demiş bırakalım bunları.mutlu olacağı, hayal kuracağı kullanalım
( bunları kitabı yazarken önünde bir limon sıkacağı gördüğü için türettiğini söylüyor )

Birde şunu izledim birkaç gün önce : SEDONA yöndemi ile duyguları boşaltma

insan dişini snirlenip de sıktığı zaman kendine 2 (yanlış olmasın ya 2 idi ya 3)
ton basınç uyguluyormuşş.. sinirlenip dişimizi sıkmak bile bize ne kadar zarar veriyor..
artık kendimize iyi davranalımmm
Gittigimi söyler misin?
Gidiyorum ben sana
Benimle gider misin?

Alt 12-09-2011, 06:11 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

DiL_RU_BA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 327
196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiL_RU_BA is an unknown quantity at this point

Alıntı:
RimaNeNdo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hep kendine iyi davran derdim arkadaşlarıma ve yakın çevreme.. gülerlerdi tamam yırtmam üstümü başımı deyip..
vesselam kastettiğim şeyi kimse anlamazdı..
aslında kendine iyi dawran diyerek, ''hep mutlu ol, kendini üzme.. bu dünyada seni senden başka anlayacak,seni senden fazla sevecek kimse yok.. sana senden daha iyi kimse davranmaz, sen kendine iyi davran ki çevren de sana iyi davransın'' demek istemiştim..
ne çok kullanırdın bu cümleyi. ama bir gün kendime iyi davranmadığımı gösterdi biri bana..
konu hastalıklarımdan açılmıştı.. ne hastalıkların var dedi. saydım.. 11 yıldır bel fıtığı var(2 tane), 7 yıldır gözlük kullanıyorum, polikistik over var, kansızlık var yıllardır kan yapan ilaçlar kullandım ve artık bıktım.. sinuzit artık herkeste var saymaya bile gerek yok.. reflü de varr .. (2 gün bi şeye üzülmüştüm reflü o üzüntüden oluştu)
ha bi de bel düzleşmesi var.. neyse daha aklıma gelmyor şimdi.. hepsini saydım.. bana dediği şey şu olmuştu ''sen ne kadar aptalca şeyler yapmışsın''
bunu beklemiyorum.. neden diye sordum. ''sen kötü bir insansın'' dedi. ilginçdi söyledikleri. tabi devam etti ..
'' sen bu hastalıklara üzüntülerin yüzünden bulaşmışsın'' dedi. evet her şeye kafayı takardım hep gelecek kaygısı duyar bugünden zevk almazdım.. sorumluluk sahibi olup olmadığımı sordu evet dedim fazlasıyla sorumluluk sahibi biriyim.. belli dedi, bel fıtığı kendine yüklediğin sorumluluklardan dolayı oluşmuş...
düşündüm..
tüm hadtalıklarımız üzüntüden,stresten olmuyor mu zaten.!!!
anhladım işte o zman, sahip olduğum tüm hastalıklarım yaşadığım kaygı ve streslerdenmiş.. hep başkalarını mutlu etmeye çalıştım.. kendimi hiç önemsemedim. onlar mutlu olsun ben önemli değilim dedim.. oysa ben başkalarına iyilik yaptığımı düşünürken kendime en büyük kötülüğü yapmışım.!!!
sahi düşünsenize biri sizi her gün her dakıka üzüyor.. biri size sürekli acı çektiriyor.. belinize, başınıza, midenize sürekli zarar veriyor.. sürekli zarar verip işkenceler yapıyor.. onun ne kadar kötü ve acımasız olduğunu düşünürdünüz değil mi.??
işte o kişi bendim...!!!
kendime ne kadar zarar vermişim bu kadar zaman.
beni haketmeyen insanlarla beraber olmuşum.. kendimi boş yere hep üzmüşüm.. tüm bu hastalıklara bizzat kendim sahip olmuşum.. söyleyin şimdi dünyanın en kötü insanı ben değil miyim.??
kendime iyi davranmamışım.. hem de hiç iyi davranmamışım. başkalarına iyilik yapmak değilmiş önemli olan, başkalarını sevmek değilmiş.. kendini sevip, kendine değer verip bunu hissetmekmiş derinlemesine.. başkalarından önce kendini düşünmekmiş..
kendimi sevdiğimi kendime değer verdiğimi sanıyordum hep..
ama yüzüme tokat gibi çarpan gerçeği öğrendikten sonra anladım her şeyi..
bir baba düşün dedi. bir çocuğu var ..onu her gün azarlıyor.. başka çocuklara hediyeler alıyor, onları seviyor .. ama çocuğuna sürekli kötü davranıyor.. onu aşağılıyor. vs. vs. sonra da çocuğuna onu sevdiğini söylüyor.. inanır mıydın diye sordu.. hiç düşünmeden hayır yanıtını verdim..
verdim ama sonradan dank etti. sahi kendimi sevdiğimi söylüyorum ya hani ne kadar gerçekçiyim.!!
oturup düşündüm uzun uzun. ve sonra hayat işte o zman başladı benim için..
ben soruyorum size şimdi kendinize ne kadar iyi davranıyorsunuz.???
(günlüğüme yazacaktım bunları ama burada paylaşmak istedim_Rimanendo.)

vay be dmekki farkındalığıa varmak bu yoldan geçiyormuş meğer ne ortak şeyler oluyormuş. bana kimse farkettirmedi yüme vurmadı iyileşmem için kime çaba göstermedi göstremezlerde bilmiyorlarki daha farkında bile değiller onlar napsın. kendi kendime öğrendim farkındalığı dipe vura vura canımı kendim yaka yaka :)) neyse sadede geleyim kendimi sevmediğimi serdar abi vesilesiyle öğrendim onun hakkını yiyemem o günden sonra sayfalarca kendimden özür diledim :D:D
Alt 12-09-2011, 06:19 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
neclaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
vay be dmekki farkındalığıa varmak bu yoldan geçiyormuş meğer ne ortak şeyler oluyormuş. bana kimse farkettirmedi yüme vurmadı iyileşmem için kime çaba göstermedi göstremezlerde bilmiyorlarki daha farkında bile değiller onlar napsın. kendi kendime öğrendim farkındalığı dipe vura vura canımı kendim yaka yaka :)) neyse sadede geleyim kendimi sevmediğimi serdar abi vesilesiyle öğrendim onun hakkını yiyemem o günden sonra sayfalarca kendimden özür diledim :D:D

evet benim bahsettiğim kişi de sevgili karavan. yani serdar abi.. ALLAH ondan razı olsun:)
Gittigimi söyler misin?
Gidiyorum ben sana
Benimle gider misin?

Alt 12-09-2011, 06:19 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

MarEspEraNZa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 171
364 Mesajinıza toplam 899 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the rough

silva metodunda diyorki sorun; stress stress stress

çeşitli sebepleri var ve buna tepki veriyoruz sadece.
oysa karşılık vermeliyiz

şu k.i.b kısaltmasını k.i.d olarak yazardım bazen anlamazlardı :D

k.i.d

.
.

MarEspEraNZa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-09-2011, 06:20 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

DiL_RU_BA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 327
196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiL_RU_BA is an unknown quantity at this point

Alıntı:
RimaNeNdo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

evet benim bahsettiğim kişi de sevgili karavan. yani serdar abi.. ALLAH ondan razı olsun:)

hadi yaaa şu serdar abi ne mübarek insan ya maşallah :))
Alt 12-09-2011, 06:28 PM   #10 (permalink)
Yüzbaşı

ikieşitbir aynnı kafadanmışız.. kimse anlamzdı beni de..
sen de k.i.d.
ayhh maşallahh çok seviyorum bu siteyi. vee kendimi.. ne kadar bilinçli ve akıllı insan var.. hepimiz seçilip buraya toplanmışızz
Gittigimi söyler misin?
Gidiyorum ben sana
Benimle gider misin?

Bookmarks