Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

öğrendim ki..

Serbest Kürsü ve  Hatalı Alanlarımız   öğrendim ki.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . öğrendim ki.. her zaman iş yapmak için istek gelmesini beklerdim bu bir hataydı,çünkü öğrendim ki önce eylem ardından istek gelirmiş..şimdi iş yapmadan önce istek gelmesini ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   öğrendim ki.. telkin cd indir izle İstanbul öğrendim ki.. nerededir kimdir öğrendim ki.. çekirdek inanç temizliği İzmir bursa öğrendim ki.. hipnoz öğrendim ki..olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi öğrendim ki.. hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 öğrendim ki.. kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

öğrendim ki..

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 24-06-2011, 01:37 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 243
166 Mesajinıza toplam 533 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
*kelebek* is an unknown quantity at this point
Standart öğrendim ki..

her zaman iş yapmak için istek gelmesini beklerdim bu bir hataydı,çünkü öğrendim ki önce eylem ardından istek gelirmiş..şimdi iş yapmadan önce istek gelmesini beklemiyorum öğrendim ki..

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
*kelebek* isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 24-06-2011, 02:00 PM   #2 (permalink)

Merry O_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16
9 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merry O_o is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: öğrendim ki..

Senin adına sevindim *kelebek* umarım yazdığını bende hayata geçirebilirim
Merry O_o isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 24-06-2011, 02:11 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

aşk kırıntısı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,731
340 Mesajinıza toplam 1,098 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aşk kırıntısı will become famous soon enoughaşk kırıntısı will become famous soon enough

ben de öğrendim ki

Dünya üç gündür : Dün içindekilerle beraber geçti gitti.Yarına gelince ona ulaşmayabilirsin.İşte bugün senin günündür,onu iyi değerlendir.

HASAN BASRİ (k.s.)

bu sözü yaşatmaya çalışıyorum ....artık hayıflanma derdine düşmeme gayretindeyim...insanın hayatındaki en önemli nimet ZAMAN bence ...ve ben yaşadığım saniyelerin değerini tatmayı seçiyorum...:)
aşk kırıntısı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 24-11-2011, 01:30 AM   #4 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,794
728 Mesajinıza toplam 2,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acemisirine is an unknown quantity at this point

Ögrendim ki, yasamak kolay degil ama basarilmasida imkansiz degil...
acemisirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 24-11-2011, 01:42 AM   #5 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,446
3,776 Mesajinıza toplam 10,274 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

...hatalarımız için kendimizi boş yere suçlayacağımıza onlardan ders almalıyız.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 24-11-2011, 02:05 AM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

728 Mesajinıza toplam 2,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Zaten suclamak hic bir zaman bir ise yaramamistir, daha da kendimizi kötü hissetmemize sebeb olmustur..

Ne güzel gecmisinden ibret alip bagli kalmadan ilerleyebilenlere...
acemisirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 24-11-2011, 10:49 AM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

Berilce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,207
808 Mesajinıza toplam 2,263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Berilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of light

Alıntı:
aşk kırıntısı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben de öğrendim ki

Dünya üç gündür : Dün içindekilerle beraber geçti gitti.Yarına gelince ona ulaşmayabilirsin.İşte bugün senin günündür,onu iyi değerlendir.

HASAN BASRİ (k.s.)

bu sözü yaşatmaya çalışıyorum ....artık hayıflanma derdine düşmeme gayretindeyim...insanın hayatındaki en önemli nimet ZAMAN bence ...ve ben yaşadığım saniyelerin değerini tatmayı seçiyorum...:)
Hasan_ı Basri'nin bir sözüne rastlamıştım bir yerlerde;
"İnsanoğlu dünyadan 3 şeye hasretle gider;
Birincisi topladığına duymaz, ikincisi; umduğuna kavuşamaz, üçüncüsü; önündeki ahiret yolculuğuna iyi azık temin edemez."
Berilce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 17-01-2012, 07:05 PM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

ögrendim ki, ön yargisiz yaklasim beni her zaman bir adim önde tutmustur..
Teşekkür Edenler
Okunmamış 19-01-2012, 01:56 AM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

ögrendim ki, bazen bizi sadece tepkisizce dinleyenlere ihtiyacimiz var..
Teşekkür Edenler
Okunmamış 19-01-2012, 11:47 PM   #10 (permalink)
Yüzbaşı

ögrendim ki, her zoru basarmak icin bir yolu varmis..
Teşekkür Edenler

Bookmarks

Seçenekler
Stil