Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

öğrendim ki..

Serbest Kürsü ve  Hatalı Alanlarımız   öğrendim ki.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 2 . öğrendimki babana bile güvenmeyeceksin fakat anneler biraz daha güvenilebilirdir.......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   öğrendim ki.. telkin cd indir izle İstanbul öğrendim ki.. nerededir kimdir öğrendim ki.. çekirdek inanç temizliği İzmir bursa öğrendim ki.. hipnoz öğrendim ki..olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi öğrendim ki.. hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 öğrendim ki.. kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

öğrendim ki..

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 20-01-2012, 02:04 AM   #11 (permalink)

Tesekkür: 9
17 Mesajinıza toplam 47 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
güldeniz1994 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: öğrendim ki..

öğrendimki babana bile güvenmeyeceksin
fakat anneler biraz daha güvenilebilirdir....
ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
güldeniz1994 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 20-01-2012, 02:26 AM   #12 (permalink)
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road

hayır güveneceksin... ama aptal olmayacaksın... güven sev yücelt öv ve kendine dön..
Okunmamış 20-01-2012, 02:31 AM   #13 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,446
3,776 Mesajinıza toplam 10,273 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Öğrendim ki güvenmek istedikten sonra herkese güvenebiliriz. Şüphe etmek istedikten sonra da herkesten şüphelenebiliriz.

Ama her şeyden önce kendimize güvenmeyi öğrenmeliyiz

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 20-01-2012, 02:47 AM   #14 (permalink)
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road

sweet çok doğru söylüyor, ilk önce allaha güveneceksin sonsuz güveneceksin hem de sonra kendine güveneceksin nedensiz güveneceksin hem de sonra insanlara güveneceksin güvenmeyi seçerek güveneceksin....
güven sev öv
yeni sloganın bu olsun...
Okunmamış 20-01-2012, 03:29 AM   #15 (permalink)

Tesekkür: 9
17 Mesajinıza toplam 47 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
güldeniz1994 is an unknown quantity at this point

anladım,sağolun
güldeniz1994 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 21-01-2012, 04:09 PM   #16 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,794
728 Mesajinıza toplam 2,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acemisirine is an unknown quantity at this point

ögrendim ki, ilerleyebilmek icin en azindan bir adim atilmasi gerek..
acemisirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 03-02-2012, 05:42 AM   #17 (permalink)
Yüzbaşı

728 Mesajinıza toplam 2,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Ögrendim ki, olumlu düsünmek benim elimde olan bisi... Ne mutlu olumlu düsünebilenlere...
acemisirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 04-02-2012, 04:41 PM   #18 (permalink)
Teğmen

zümrütü anka zen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 472
157 Mesajinıza toplam 698 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zümrütü anka zen will become famous soon enoughzümrütü anka zen will become famous soon enough

öğrendim ki hayatın tüm ipleri insanın kendi elinde oluyor.
Yaşama güven, kalpten gelirse başarı merdivenine tırmanabiliyorsun...Hayal gemisi ile çıktım yola, gerçeğin en güzeli benlikten geçip sen oldum da öyle piştim hayat ile ...sevgiler

Yaşama açılan umut ışıkları ,önce kalbinde yanmaya başlar..
snr hayatının amacına ulaştırır...
zümrütü anka zen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 08-02-2012, 05:01 AM   #19 (permalink)
Yüzbaşı

ögrendim ki, bir kez daha, bir kez daha anne basta tac imis, dertlere derman imis..
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 29-05-2012, 10:26 AM   #20 (permalink)
Yüzbaşı

hatiicee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,396
495 Mesajinıza toplam 1,257 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hatiicee is an unknown quantity at this point

Öğrendim ki;kendimi korumak adına duvarlar örmek beni çok yormuş.Artık kendimi rahat bırakıp en uygun zamanda uçmak lazım..
Teşekkür Edenler:

Bookmarks

Seçenekler
Stil