Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

Bana Özel CD lerde Çok Telkin Var

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve  Hangi Aşamalardan Geçiliyor   Bana Özel CD lerde Çok Telkin Var Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . Bana Özel CD lerde Çok Telkin Var Merhabalar.. Ben 2 hafta suçluluk, ego ve kendine güven telkinlerini dinledim ve kendimi oldukça iyi hissetmeye başlamıştım. Ancak ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Bana Özel CD lerde Çok Telkin Var telkin cd indir izle İstanbul Bana Özel CD lerde Çok Telkin Var nerededir kimdir Bana Özel CD lerde Çok Telkin Var çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bana Özel CD lerde Çok Telkin Var hipnoz Bana Özel CD lerde Çok Telkin Varolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bana Özel CD lerde Çok Telkin Var hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bana Özel CD lerde Çok Telkin Var kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

Bana Özel CD lerde Çok Telkin Var

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 11-03-2013, 06:10 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
Melda7 is an unknown quantity at this point
Standart Bana Özel CD lerde Çok Telkin Var

Merhabalar..
Ben 2 hafta suçluluk, ego ve kendine güven telkinlerini dinledim ve kendimi oldukça iyi hissetmeye başlamıştım. Ancak 2. haftanın son günü biraz kötü hissettim..Ardından Bana özel telkinleri dinlemeye başladım ama içinde 14 Telkin var..Buna suçluluk ve egoyu da ekleyince oluyor 16 telkin..

Şu an insanlarla iletişimde veya insanların olduğu yerlerde kendimi çok iyi hissetmiyorum..İçim sıkılıyor..Oysaki 2 haftalık süreçte çok daha rahattım insanlarla Bana Özel lerde Telkin

Ne yapsam bilemedim Bana Özel lerde Telkin..Özel CD telkinlerinin de hepsini birden dinlemem söylenmiş..Suçluluğu çıkartıp, sosyallik veya başkalarının düşüncelerini mi eklesem? Bana Özel lerde Telkin

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
Melda7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 15-07-2014, 08:27 PM   #2 (permalink)
Teğmen

ismet35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6
15 Mesajinıza toplam 15 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismet35 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Bana Özel CD lerde Çok Telkin Var

özel telkinlerde de müzik çeşiti vardır siz bütün müzikleri dinlemeye çalışıyorsuz mesela ben fotoğrafik hafızayı aldım. onda da öyle dinlemekten hoşlndığımı ayırdım sayısı azaldı. sizde deneyin.
ismet35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil