Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

Ego ve suçluluktan sonra hangisini eklediniz ?

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve  Hangi Aşamalardan Geçiliyor   Ego ve suçluluktan sonra hangisini eklediniz ? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . Ego ve suçluluktan sonra hangisini eklediniz ? Bu soruyu sormaktaki amacım. sonrasında hangisini eklemeliyim diye sormak değil. küçük bir anket niteliğinde site halkının nabzını yoklamak. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Ego ve suçluluktan sonra hangisini eklediniz ? telkin cd indir izle İstanbul Ego ve suçluluktan sonra hangisini eklediniz ? nerededir kimdir Ego ve suçluluktan sonra hangisini eklediniz ? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ego ve suçluluktan sonra hangisini eklediniz ? hipnoz Ego ve suçluluktan sonra hangisini eklediniz ?olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ego ve suçluluktan sonra hangisini eklediniz ? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ego ve suçluluktan sonra hangisini eklediniz ? kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

Ego ve suçluluktan sonra hangisini eklediniz ?

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 04-04-2013, 07:27 PM   #1 (permalink)
Teğmen

nefes_almak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 337
110 Mesajinıza toplam 244 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nefes_almak is an unknown quantity at this point
Standart Ego ve suçluluktan sonra hangisini eklediniz ?

Bu soruyu sormaktaki amacım. sonrasında hangisini eklemeliyim diye sormak değil. küçük bir anket niteliğinde site halkının nabzını yoklamak.
ego ve suçluluk telkininden sonra hangi telkini ekleyerek devam ettiniz. ego ve suçluluk sonrası ilk tercihiniz hangi telkindi merak ediyorum ? cevaplarınızı bekliyorum.

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
nefes_almak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 04-04-2013, 08:18 PM   #2 (permalink)
Teğmen

katıhal fizigi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 416
103 Mesajinıza toplam 217 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
katıhal fizigi is on a distinguished road
Standart Cevap: Ego ve suçluluktan sonra hangisini eklediniz ?

Çok oldu ama sosyal fobi ya da sosyallik arttırıcı olabilir...
katıhal fizigi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 04-04-2013, 11:26 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

annie hall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 662
197 Mesajinıza toplam 477 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
annie hall is on a distinguished road

Topluluk karsisinda konusma ve sosyallik arttiriciyi dinliyorum ben.
Okunmamış 04-04-2013, 11:26 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

SOLAK_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 772
119 Mesajinıza toplam 234 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SOLAK_ is on a distinguished road

Merhaba ;
Yeteri kadar ego+suçluluk dinlediyseniz ihtiyacınıza hangisi cevap veriyorsa ona yönelin :)
Ben;
ego+kendine güven+ sosyallik arttırıcı
21 günlük periyod bittikten sonra yeni 1 tane ekledim koruma kalkanı 21 günlük sürelerle yenisini ekliyordum
Sevgiler
SOLAK_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 16-09-2013, 07:44 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 43
17 Mesajinıza toplam 23 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Zakoreus is an unknown quantity at this point

15 günlük ego ve suç tan sonra ego+kendine güven yaptım 1 gün dinledim az olduğunu hissettim başkalarının düşüncelerini önemsememeyi ekledim bu ikisine böyle yine 1-2 gün dinledim sonra başkalarının düşüncelerini çıkarmayı istedim yerine topluluk karşısında konuşma ekledim. yani o aradaki 2 günü çıkarırsak ego ve suçluluktan sonra ego+kendine güven+t.k.k. böyle devam edicem şimdilik
Zakoreus isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil