Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

Selamlar.yardım edin hiç bir şey anlamıyorum

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve  Hangi Aşamalardan Geçiliyor   Selamlar.yardım edin hiç bir şey anlamıyorum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . Selamlar.yardım edin hiç bir şey anlamıyorum meditasyon ve astral seyehat konularına meraklıyım.ama bir türlü istediğim sonucu alamıyorum.siteden cd alayım dedim Atakan Bey'e msj yazıyorum ama ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Selamlar.yardım edin hiç bir şey anlamıyorum telkin cd indir izle İstanbul Selamlar.yardım edin hiç bir şey anlamıyorum nerededir kimdir Selamlar.yardım edin hiç bir şey anlamıyorum çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Selamlar.yardım edin hiç bir şey anlamıyorum hipnoz Selamlar.yardım edin hiç bir şey anlamıyorumolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Selamlar.yardım edin hiç bir şey anlamıyorum hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Selamlar.yardım edin hiç bir şey anlamıyorum kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

Selamlar.yardım edin hiç bir şey anlamıyorum

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 06-04-2010, 12:42 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

DeLiTaY21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 331
353 Mesajinıza toplam 1,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DeLiTaY21 is an unknown quantity at this point
Standart Selamlar.yardım edin hiç bir şey anlamıyorum

meditasyon ve astral seyehat konularına meraklıyım.ama bir türlü istediğim sonucu alamıyorum.siteden cd alayım dedim Atakan Bey'e msj yazıyorum ama yoğunluğundan dolayı sanırım cevap yazmıyor.ben bunun için nerden başlamalıyım?daha başka hangi telkin bana uygun ne yapmalıyım anlamdım gitti lütfen birsi yardım etsin bana.hangi telkinden başlamlıyım?parasız olanlar etki ediyor mu gerçkten?

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
DeLiTaY21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 06-04-2010, 12:50 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold
Standart Cevap: Selamlar.yardım edin hiç bir şey anlamıyorum

Ücretli olan Spritüel ( Mistik ) Cd'lerde;
*Astral Yolculuk
*Psişik Yetenekler
*Hipnotik Medyumluk
*Psişik Korunma
*İçsel Gerçeklik

telkinleri var. Ben dinlemedim;ama işine yararlar astralde diye düşünüyorum. Ücretsiz cd lerin içinde bunlar yok.Astral düşünüyorsan bunlardan al derim ben ulaşabilirsen ve evet parasız olanlar etki ediyor. Siteyi bir araştır istersen. Değişim günlüklerine bir göz at ;) Kolay gelsin.
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 06-04-2010, 01:09 PM   #3 (permalink)
Elektra
Guest

Standart Cevap: Selamlar.yardım edin hiç bir şey anlamıyorum

Alıntı:
RauLgs21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
meditasyon ve astral seyehat konularına meraklıyım.ama bir türlü istediğim sonucu alamıyorum.siteden cd alayım dedim Atakan Bey'e msj yazıyorum ama yoğunluğundan dolayı sanırım cevap yazmıyor.ben bunun için nerden başlamalıyım?daha başka hangi telkin bana uygun ne yapmalıyım anlamdım gitti lütfen birsi yardım etsin bana.hangi telkinden başlamlıyım?parasız olanlar etki ediyor mu gerçkten?
Burda paylaşılmış olan telkinlerin hepsi etki alanın ne olduğuna bağlı olarak etkili olur. Meditasyonu bilmem ama astral seyhatı kolaylaştırma telkinleri yapılıyor. Atakan Bey'e mesaj atmışsınız o size cevabı verir. Dediğiniz gibi kendisi yoğun bu aralar. Meditasyon ve astral seyahat için dinlemeniz telkinler yine bu konulara yönelik telkinler olmalı. Bu da kendinize özel cd yaptırmanız demek. Sevgilerle...
Teşekkür Edenler

Bookmarks

Seçenekler
Stil