Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Aile Çocuk ve Ev Hali Klubü > Hamilelik

Uyarılar

Hamilelik hamilelik doğum, hamilelik testi, hamilelik testleri, hamilelik belirtileri, bebek hamilelik, hafta hamilelik, gebelik hamilelik, hamilelik dönemi, hamilelik, hamilelikte, ilk hamilelik, erken hamilelik, hamilelik öncesi, hamilelik takibi, hamilelik beslenme, hafta hafta hamilelik

Tup bebek ilaclari

Aile Çocuk ve Ev Hali Klubü ve Hamilelik Tup bebek ilaclari Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Çok fazla içiyorsun sigarayı biraz azalt lütfen. Aklına hamile olduğumu bilsem falan gibi cümleler getirme. Hamile olduğuna bütün kalbinle inan en ufak bir olumsuz kırıntı geçmesin aklından. Canımcım bende bahçecide yaptırdım. Valla herşeyi not etmişim bak 18 inde tranfer oldum ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hamilelik telkin cd indir izle İstanbul Hamilelik nerededir kimdir Hamilelik çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hamilelik hipnoz Hamilelik olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hamilelik hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hamilelik kuantum düşünce kitap haberi

Tup bebek ilaclari

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-01-2008, 10:00 AM   #11 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 31
58 Mesajinıza toplam 318 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
defduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to behold
Standart Ynt: Tup bebek ilaclari

Çok fazla içiyorsun sigarayı biraz azalt lütfen. Aklına hamile olduğumu bilsem falan gibi cümleler getirme. Hamile olduğuna bütün kalbinle inan en ufak bir olumsuz kırıntı geçmesin aklından.
Canımcım bende bahçecide yaptırdım. Valla herşeyi not etmişim bak 18 inde tranfer oldum 24 ünde o bantları kullanmaya başladım. 5 yada 6 gün kullandım.
Doktora gittiğimde o bantlar biliyorsun ostrajen seviyesini ayarlamak için kan testi yapıldı ve doktor kullanma dedi. progestorona gelince canım hamile olduğumu öğrenene kadar sabah akşam ikişer ampul iğne oldum. Daha sonra günde bir defa iki ampul iğne oldum. 13. haftaya kadar kullandım. Bak hamilelik belirtileri çok farklı farklıymış. Ben hamileliğimin ilerleyen dönemlerinde doktorum beni başka bir doktora daha yönlendirdi. Hipoglisemi çıktığı için orada hamile olduğumu öğrenmeden önce hani anlatmıştımya hastaneyi kliniği birbirine kattım diye onu anlattım. Doktorda bana her bünye farklı farklı tepki verir dedi. Kimi hiç anlamaz kiminin çok fazla ağrısı olur kimisininde kanaması o yüzden kesin bir belirti bekleme olurmu...
Çok ama çok rahat ol ... Biraz bu konulardan uzaklaş başka şeylerle ilgilen. Çık dışarı şöyle bi yürüyüş yap. Şu sigarayı bugün bi 5 tane azalt tamammı. Olumlu düşüm sürekli olumlu.
Bak ben dedim ya çalışmaya başladım diye transferden 3 yada 4 gün sonra işe gideceğim otobüsü kaçırmak üzereyim nasıl koşuyorum arabanın arkasından. Arabaya bindim nefes nefeseyim bebek falan gelmedi aklıma oturunca aklıma geldi bunu hiç kimseye anlatmadım. Yani unut biraz olacağı varsa olur çok fazla takılma takıntı haline getirme sadece sonuca odaklan..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 27-01-2008, 10:21 AM   #12 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 3
139 Mesajinıza toplam 267 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Sezennl is an unknown quantity at this point

tamam canim sonuc cok guzel olacak budefa basaracagim hamileyim diye bagiracagim sokaklarda hahahah.

bende o bantlardan var bahceci yazmisti burdaki doktor yazmadi acaba diyofrum o bantlarida haftasina yapistirayimi yani pazartesi gunu faydasini gorurum insallah.
ben holandaya gelirkene yuklu ilac getirmistim kesin kendime hamile gozuyle bakiyordumya o ilaclari hepsini ankarada tupbebek yaptiran bir hanima yollladim hamile o simdi. ama o bantlari yolamayi unutmusum. bende diyorum kulanayim.
ben progpostoran diye inciye benzeyen bir hap kulaniyorum simdilik iki sabah iki aksam seklinde igne artik kimse kulanmiyor ciunki ignenin sahtesoni yapmislar canim turkiyede. buralardada igneci olmadigindan igne vurmak gereksiz deyip sadce hapa benzseyen ilac klulandirtiyolar. canim verdigin bilgileri kulanacagim az sonra ormana gidecegim. ismini anmayacagim naleti azaltacagim.

su bantlari kulanayimi sence ne dersin?
birde senin 10cu gune kadar hicmi kasiklarda sanci yoktu? agri yoktu ben kendimi cok dinliyorum sanki bende agri degilde oynayan bir seyler var ehehehheeheh ruyaya bak ya
Erkek penguen 4 ay boyunca kuluckaya yatar 4ay ac durur ama asla yumurtayi birakip avlanmaya gitmez, 4 ay sonra buzlar cozlunce disi penguen gelir ve esini cocgunu zorlukcekmeden bulur.Penguenler yavrularını soğuktan korumak için onları ayaklarının üzerine oturtup haftalarca ısıtırlar. Bir yandan da yavruya yemek taşırlar.&nbsp; Bahar geldiğinde buzul erimeye başlamış ve buz tabakası üzerinde denizin ortaya çıktığı delikler belirmiştir. Artık anne ve baba bu deliklerden balık avlayarak beslenecek, yavrularını da aynı yiyecekle besleyeceklerdir. <br /><br />Yavruya bakmak oldukça zahmetli bir iştir; onun beslenmesi için ebeveynler bazen uzun süre hiçbir şey yemezler. Ayrıca her yerin buzlarla kaplı olduğu ortamda yuva yapma olanağı da yoktur. Anne ile babanın, yavruyu buzun soğuğundan korumak için yapabilecekleri tek şey, yavruyu ayaklarının üstüne koyup, karınlarıyla ısıtmaktır.
Sezennl isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-01-2008, 12:09 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

58 Mesajinıza toplam 318 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
defduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to beholddefduru is a splendid one to behold

Şeker bir önce kendini dinlemeyi bırak o içindeki kıpırtıları taaa 20. haftada hissedebiliyorsun. İnsan kendini dinledikçe bağırsak haraketlerini bile bebek haraket ediyo sanıyor. Bantları bence doktorundan habersiz kullanma. Çünki hatırlıyorsan bahçecide bir bilgi vermişlerdi o bantlar 10 gün kullanılır falan gibi bişeyler yazıyordu. Ama ben 6 yada 6 gün kullandım. Bana sorarsan kullanma ama yinede doktoruna bir göster.Bak iğne yok hap var diyorsun. O iğneler varya morartmıştı beni . Artık sonlara doğru iğne yapacak yer kalmamıştı.10. güne kadar hiç birşey hissetmedim. Ama başka bi arkadaşım var o hiç bişey hissetmedi.
Dedim ya herkesin tepkisi farklı. Hadi git şimdi yürüyüşünü yap. Olumlu düşün ve olumluyu çek hayatına.......
Herşey çok güzel olacak.
Alt 27-01-2008, 12:33 PM   #14 (permalink)
Üsteğmen

139 Mesajinıza toplam 267 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

sagol yatiyorum simdi, radyo dinliyorum biraz oyalaniyorum. tamam kullanmayayim o bantlari ne ise yaradiginida zaten bilmiyorum. yuruys istemiyorum icimde cokuntu var kolay degil. yasananlar ama bu konulari paylastikca aziliyor sorunlar nedense ben tek basima cozemiyorum bu tur sorunlarimi. caresizlik insani delirtiyor
Erkek penguen 4 ay boyunca kuluckaya yatar 4ay ac durur ama asla yumurtayi birakip avlanmaya gitmez, 4 ay sonra buzlar cozlunce disi penguen gelir ve esini cocgunu zorlukcekmeden bulur.Penguenler yavrularını soğuktan korumak için onları ayaklarının üzerine oturtup haftalarca ısıtırlar. Bir yandan da yavruya yemek taşırlar.&nbsp; Bahar geldiğinde buzul erimeye başlamış ve buz tabakası üzerinde denizin ortaya çıktığı delikler belirmiştir. Artık anne ve baba bu deliklerden balık avlayarak beslenecek, yavrularını da aynı yiyecekle besleyeceklerdir. <br /><br />Yavruya bakmak oldukça zahmetli bir iştir; onun beslenmesi için ebeveynler bazen uzun süre hiçbir şey yemezler. Ayrıca her yerin buzlarla kaplı olduğu ortamda yuva yapma olanağı da yoktur. Anne ile babanın, yavruyu buzun soğuğundan korumak için yapabilecekleri tek şey, yavruyu ayaklarının üstüne koyup, karınlarıyla ısıtmaktır.
Alt 27-01-2008, 01:15 PM   #15 (permalink)
Üsteğmen

Canın ne istiyorsa onu yap. Aslında herzaman yapmamız gereken bunlar içimizden geleni yapmak içimizden geleni yaşamak.
Şu çöküntüyüde koy bir kenara şuanda senin buna ihtiyacın yok. Şuan senin huzura neşeye ve dinginlige ihtiyacın var. Bırak olumsuzlar bir kenarda beklesin.
Herşey çok güzel olacak buna inan. Yabbim senin için en hayırlısını düşünmüştür.
Meditasyon yapmayı denesene içindeki mutluluğu yakalamaya çalış sadece o mutluluğa odaklan. ( nacizane bir öneri sadece )

Sevgiyle kal..... HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK ...... HERŞEY YOLUNDA.........
Alt 27-01-2008, 01:23 PM   #16 (permalink)
Üsteğmen

meditasyonu nasil yapacagim? varsa bir onerin seve seve kabul ederim.
Alt 27-01-2008, 02:10 PM   #17 (permalink)
Üsteğmen

Canım bu konuda uzman değilim sadece kendi yaptıklarımı anlatayım sana. Rahat bir koltuğa oturuyorum. Sırtım dik olacak şekilde. Ellerimi dizlerimin üstüne koyuyorum. Gözlerimi kapatıyorum. Bu arada kısık sesli sevdiğin rahatlatıcı bir müzikte fena olmaz. Normal nefes alıp veriyorum. Çok hızlı değil çok yavaş değil. Bütün düşüncelerimi nefes alıp verişime yönlendiriyorum. Ve göğüs kafesime odaklanıyorum. Hani hep iç dediğimiz yer varya üzülünce sevinince o duyguları hissettiğimiz yer. Hiç kıpırdamadan oturup nefesimi takip edip içime odaklanıyorum. Aklına bir sürü olur olmaz şeyler geliyor ama nefes alıp vermeni izledikçe onlarda kalmıyor ve gidiyor aklından. Zaten bir süre sonra sanki bedenin yokmuş gibi hissediyorsun. Birde içindeki o huzuru o ışığı gördünmü ki bu bir kaç saniye sürüyor belki ama kendini bambaşka hissediyorsun. Ben hamilelik dönemimde çok sık yapıyordum. Daha sonra kendimi kızlara kaptırdım unuttum. Bir kaç aydır yine başladım. Çok güzel bir duygu.......
Bu arada birkez daha belirteyim ben bu konunun uzmanı değilim bu benim uyguladığım bir metot. Lütfen meditasyon konusunda uzman arkadaşlar beni yanlış anlamasınlar.....
Alt 27-01-2008, 02:20 PM   #18 (permalink)
Üsteğmen

Birde aklıma geldi lütfen şimdiye odaklan sürekli.
Şimdi hiçbir sorun yok bırak eğer sorun çıkacaksada o zaman düşünürsün.
Şimdi sorunlara olumsuzluklara odaklanarak şu anını zehir etme.........
Alt 27-01-2008, 02:21 PM   #19 (permalink)
Üsteğmen

yaptim canim guzldi iyi geldi bana. kapiyi actim iceri temiz havayi doldurdum ve dediklerini aynen uyguladim. ve birseyler olursa gun icinde tekrarlarim. sagol tesekur edrim paylasimin icin sen iyi bir insansin allah gonlune gore versin.

Bookmarks