Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

Erkek arkadaşıma kendimi beğendirme çabam

Konu Dışı Kategoriler ve  Güzellik   Erkek arkadaşıma kendimi beğendirme çabam Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . Erkek arkadaşıma kendimi beğendirme çabam Merhaba arkadaşlar, erkek arkadaşımla ilgili size bir fikir danışmak istiyorum. Benim Erkek arkadaşım kızların günlük elbise modelleri giymesini çok seviyor. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Erkek arkadaşıma kendimi beğendirme çabam telkin cd indir izle İstanbul Erkek arkadaşıma kendimi beğendirme çabam nerededir kimdir Erkek arkadaşıma kendimi beğendirme çabam çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Erkek arkadaşıma kendimi beğendirme çabam hipnoz Erkek arkadaşıma kendimi beğendirme çabamolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Erkek arkadaşıma kendimi beğendirme çabam hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Erkek arkadaşıma kendimi beğendirme çabam kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

Erkek arkadaşıma kendimi beğendirme çabam

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 07-11-2017, 12:20 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pinarsimsek is an unknown quantity at this point
Standart Erkek arkadaşıma kendimi beğendirme çabam

Merhaba arkadaşlar,
erkek arkadaşımla ilgili size bir fikir danışmak istiyorum. Benim Erkek arkadaşım kızların günlük elbise modelleri giymesini çok seviyor. Ona sıcak ve doğal geliyormuş. Ben de aslında elbise seviyorum ama mağazaya gittiğimde seçemiyorum. Ya beden ölçülerimle alakasız ya da bana yakışmayan modeller seçiyorum nedense. O an yani gözüme çok güzel görünüyor ama eve geldiğimde giyesim falan gelmiyor. Sanırım mağazalarda yer alan ışıklar çok acayip. Bizim bildiklerimizden farklı ve beni de çok kolay bir şekilde kandırabiliyor.
Size de olmuştur mutlaka mağazada alıp eve getirdiğinizde elbiseyi ya da işte kıyafeti her neyse, beğenmediğiniz. Neyse işte ben de diyorum ki erkek arkadaşımın beğeneceği vintage detayları olan doğal ve samimi elbise modellerini nereden bulabilirim? Buradan birilerine sormak istiyorum çünkü özellikle beyefendiler daha iyi fikir verebilirler sanırım.
Gerçi ille de onun istediği gibi giyinmeye, istediği kadın olmaya çalışmaya gerek var mı ondan da emin değilim. Belki de hiç hak etmiyordur. Ama benimki kendimi iyi hissetmeye yönelik. Yine de ben ona aylarca erkek hırka çok seviyorum gömleğin üstüne giy dediğim halde o en sevmediği giyiniş tarzının bu olduğunu öne sürerek benim kırılmamı hiç önemsememişti. Hatta bir keresinde ona erkek hırka almıştım şık görünsün belki sever diye. Sadece bir kere üstünde görmüştüm onu da. Düşünün yani hiç giymek istemedi. Bir seferliğine mecburiyetten giydi.
Aynı şey değil diyeceğinizi duyar gibiyim :) Evet o hırka giyinmeyi sevmiyor ben elbiselere bayılıyorum. Ama itici etken onun beni beğenmesi ki bence bu onun için de çok önemli olmalı. Ama değil sanırım. Yoksa beni benim onu sevdiğim gibi sevmiyor mu?
İyice paranoyak oldum. Sizce nasıl düşünmem ve hareket etmem gerekir?

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
Pinarsimsek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 09-11-2017, 10:35 AM   #2 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Erkek arkadaşıma kendimi beğendirme çabam

Reklam kokan hareketler bunlar...

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

BTCHEAT

MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil