Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Güzellik ve Bakım Klubü > Güzellik Bakım

Uyarılar

Burun estetiği(Rinoplasti) nedir? Kaygılandıracak ve korkulacak birşey midir?

Güzellik ve Bakım Klubü ve Güzellik Bakım Burun estetiği(Rinoplasti) nedir? Kaygılandıracak ve korkulacak birşey midir? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Burun Estetiği (Rinoplasti) yüzün estetik görünümü üzerinde doğrudan etkili olan çarpıcı bir operasyondur. Sonuçları itibarıyla hasta memnuniyeti genellikle yüksek bir cerrahi girişimdir. Hava yolunu açmak amacıyla burun septumuna(orta çatıya) da müdahale ediliyorsa yapılan operasyona septorinoplasti adı verilir. Rinoplasti operasyonuyla iki ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Güzellik Bakım telkin cd indir izle İstanbul Güzellik Bakım nerededir kimdir Güzellik Bakım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Güzellik Bakım hipnoz Güzellik Bakım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Güzellik Bakım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Güzellik Bakım kuantum düşünce kitap haberi

Burun estetiği(Rinoplasti) nedir? Kaygılandıracak ve korkulacak birşey midir?

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-11-2018, 10:18 AM   #1 (permalink)
 
Üyelik tarihi: Nov 2018
Mesajlar: 1
Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Sudee is an unknown quantity at this point
Wink Burun estetiği(Rinoplasti) nedir? Kaygılandıracak ve korkulacak birşey midir?

Burun Estetiği(Rinoplasti) yüzün estetik görünümü üzerinde doğrudan etkili olan çarpıcı bir operasyondur. Sonuçları itibarıyla hasta memnuniyeti genellikle yüksek bir cerrahi girişimdir. Hava yolunu açmak amacıyla burun septumuna(orta çatıya) da müdahale ediliyorsa yapılan operasyona septorinoplasti adı verilir. Rinoplasti operasyonuyla iki farklı sonuç amaçlanabilir:
1) Burun dış görünümündeki deformiteler düzeltilerek yüz şekline en uygun estetik oranlarda bir burun elde edilir,
2) Burun içindeki tıkayıcı kemik ve et(konka) dokularına müdahale edilerek hava yolunun rahatlaması sağlanır. Böylece hem estetik hem de fonksiyonel bir tedavi gerçekleştirilmiş olur.

Bu estetik ameliyatta açık ve kapalı olarak iki farklı teknik kullanılır. Günümüzde %95 oranında açık teknik kullanılmaktadır. Açık teknikte dışarıdan 4 mm’lik bir kesi ile burun içine girilir ve bütün burun derisi kaldırılarak opere edilecek dokular görülür hale getirilir. Özellikle zor burunlarda açık teknik çok daha iyi sonuç vermektedir.

Estetik ameliyat yaptırmalı mıyım?

Bu sorunun cevabı büyük ölçüde size bağlıdır. Çok büyük ve şekilsiz bir burnu olup son derece mutlu olan insanlar olduğu gibi, en ufak bir doku eğriliğini problem yapıp ameliyat olan insanlar da vardır. Her ikisine de saygı duymak gerekir. Ameliyat olmak kendinize öz güven sağlayacak ve sosyal hayata katılımınızı olumlu yönde etkileyecekse kararınız doğru demektir. Ancak burnunuzla bir probleminiz olmadığı halde çevrenizdeki insanların eleştirilerinden kurtulmak için operasyon geçirmeyi planlıyorsanız iki kere düşünmenizi tavsiye ederim. Sizi rahatsız etmeyen bir burnun şeklini değiştirmek sizde daha büyük hayal kırıklıklarına yol açabilir. Kararınızı uzman doktorunuzla birlikte vermelisiniz.

Bu ameliyat çok pahalı mıdır?

Ameliyat ücreti; ameliyat öncesi yapılan medikal testler, ameliyathane kullanım ücreti, anestezi, ameliyat sonrası bakım ve yatak ücreti, pansumanlar ve doktor ücretini kapsar. Hastanenin verdiği hizmetin ne kadar lüks olduğu, kullanılan malzemelerin kalitesi, burnunuza uygulanacak cerrahi işlemin büyüklüğü ve en önemlisi doktorunuzun bu alandaki tecrübesi ödeyeceğiniz ücrette büyük farklılıklar oluşturabilir. Bu nedenle net bir fiyat vermek için önce muayene olmanız gerekir.

Kimler ameliyat olabilir?

Fiziksel gelişimini tamamlamış(17-18 yaş sonrası), engel teşkil eden ciddi bir hastalığı olmayan ve burnuyla ilgili gerçekçi beklentilere sahip herkes Burun Estetiği(Rinoplasti) ameliyatı olabilir. Aşırı sigara tiryakisi olanların da en az 10 gün önceden sigarayı bırakması ve ameliyat sonrası en az 15 gün içmemesi istenmeyen sonuçların ortaya çıkmasını engelleyecektir.

Plastik cerrahi ve sonrası iyileşme süreci ne kadar sürer?

Planlanan operasyonun büyüklüğüne bağlı olarak 1 ile 2,5 saat arasında süren operasyon genel anestezi altında gerçekleştirilir. Operasyondan çıktığınızda burnunuzun üzerinde plastik veya metal bir kalıp (alçı da olabilir), burun içinde de tamponlar olacaktır. Günümüzde hiç tampon koymayan veya nefes almaya izin veren silikon tamponlar kullanmayı tercih eden cerrahlar da vardır. Ameliyattan 2-3 saat sonra kalkıp dolaşabilir, 5-6 saat sonra yemek yiyebilirsiniz. Burun Estetiği(Rinoplasti) ameliyatından sonra 1 gece hastanede yatıp taburcu olacaksınız. Genel durumunuz çok iyi olursa aynı gün taburcu işlemi de uygulanabilir. Burnunuzdaki tamponlar 1-2 gün, burun sırtındaki kalıp ise 5-7 gün sonra çıkartılır. Doktorunuzun tercihine göre ikinci kalıp yapılır veya yapılmaz. Yani ameliyattan 1 hafta veya 10 gün sonra işinize dönebilirsiniz. Gözlerinizin ve burnunuzun üzerinde şişlikler ve morluklar olabilir. Bunun olmaması için ameliyat içinde bazı plastlar verilirken, odanızda da buz uygulaması yapılmaktadır. Şişlik ve morlukların derecesi kişiden kişiye değişmektedir. Bunların makyajla kapatılacak kadar gerilemesi 1 hafta 10 gün kadar sürmektedir. Bir ayın sonunda ödem % 70-80 geriler. Tam iyileşme ancak birinci yıl sonunda gerçekleşecektir. Bu bir yıl boyunca burnunuzda sabahları artan ve sonra kaybolan bir şişlik (ödem) görülebilir. Genellikle ağrı şikayeti olmaz.

Burun Estetiği(Rinoplasti) ameliyatının riskleri nelerdir?

Tüm cerrahi ameliyatların taşıdığı riskler burada da söz konusudur. Anesteziye bağlı problemler, infeksiyonlar, dikiş yerinin erken açılması, burun ucu veya sırtında hissizlik, kötü yara izi oluşumu bunlar arasında sayılabilir. Ayrıca burun septumunda perforasyon (delik açılması), burun sırtı cildinde renk değişikliği ve istenmeyen şekil bozuklukları ilerleyen dönemlerde görülebilir. Bazen ikinci bir düzeltme operasyonuna gerek duyulabilir ki bu da en erken bir yıl sonra yapılır. Tüm bu risklerin anlatıldığı bir onam formu ameliyattan önce size okutulacak ve onay imzanız istenecektir.

İzmir plastik cerrahi firmamızda bu ameliyatı en sıkıntısız şekilde atlatırsınız.

 

 

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Sudee isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Etiketler
izmir plastik cerrahi

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Burun estetiği(Rinoplasti) nedir? Kaygılandıracak ve korkulacak birşey midir?

Güzellik ve Bakım Klubü ve Güzellik Bakım Burun estetiği(Rinoplasti) nedir? Kaygılandıracak ve korkulacak birşey midir? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Burun Estetiği (Rinoplasti) yüzün estetik görünümü üzerinde doğrudan etkili olan çarpıcı bir operasyondur. Sonuçları itibarıyla hasta memnuniyeti genellikle yüksek bir cerrahi girişimdir. Hava yolunu açmak amacıyla burun septumuna(orta çatıya) da müdahale ediliyorsa yapılan operasyona septorinoplasti adı verilir. Rinoplasti operasyonuyla iki ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Güzellik Bakım telkin cd indir izle İstanbul Güzellik Bakım nerededir kimdir Güzellik Bakım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Güzellik Bakım hipnoz Güzellik Bakım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Güzellik Bakım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Güzellik Bakım kuantum düşünce kitap haberi


WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:54 PM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.