Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Gizemli Konular (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gizemli-konular/)
-   -   MELEKLERLE YAŞAMAK (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gizemli-konular/619046-meleklerle-yasamak.html)

doris 05-07-2011 08:12 PM

Cevap: MELEKLERLE YAŞAMAK

ben denedim roxie ayrıca tekrar tesekkür ederim.. ingilizce olması bana pratik yapma sansı tanıyo aslında.. gecen gün içimi bilmediğim bir sıkıntı kapladı aslında nedeni belliydi ancak üzülmemem gereken bir şeydi sonra kartları denemeye karar verdim... kartta artık yeni bir ruhsal bilince ulaştığım ve geçmişle bağlarımı koparmam gerektiği yazıyordu... ayrıca ruh eşimi bulmuş olmanın buna çok yararı olduğuda....
sasırmıştım ve çok mutlu olmuştum...
buarada ışık elçinin melek karlarınıda almayı düşünüyorum.. senin önerebileceğin bir sey varmı.....

_roxie_ 05-07-2011 08:24 PM

türkiyede fazla seçeneğimiz yok sanırım bir tek ışık elçininkiler var.. ben de onları almayı düşündüm ama biraz pahalı buldum açıkçası... tereddütteyim internettekiler yetiyo gibi şimdilik eğer maddi imkanım olursa beki hanımın melek terapisine katılmayı düşünebilirim belki... =)

_roxie_ 05-07-2011 08:31 PM

bu arada ruh eşini bulmana çok sevindim ben hala arıyorum darısı başıma =)

doris 05-07-2011 09:01 PM

Alıntı:

_roxie_ Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 802232)
bu arada ruh eşini bulmana çok sevindim ben hala arıyorum darısı başıma =)

amin.. işallh bulursun.. ama ararsan hep arama işini hayatına çekrsin ve bulamazsın :) arama ama algılarını acık tut bu konuda meleklerinde yardımcı olurlar.. o bulur seni.. benimki öyle oldu da :))) bol şans..

ginka 05-07-2011 09:58 PM

Alıntı:

_roxie_ Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 802223)
Canım aslında meleklerle iletişime geçmenin yolu çok basit : onların varlıklarına inan ve sadece onlardan yardım iste. meleklerin bize yanımızda olduklarını gösterdikleri işaretleri var kitapta da öncelikle ondan bahsediliyor. Eğer nereden geldiğini anlayamadığın tüyler bulursan bir yerlerde bil ki bu meleklerin işidir =) Melekler ayrıca gökkuşakları aracılığıyla "biz buradayız" derler. Meleklerin kendilerini göstermelerinin diğer bir yolu da sayılardır. 222 sayısını bir yerlerde görürsen bu meleklerinin sana mesajıdır.

Tek yapman gereken kendini yardıma açmak, onlardan her konuda yardım isteyebilirsin.

Bu arada merak ettim yolladığım linkteki melek kartlarını deneyen var mı?

Ben çok tutarlı cevaplar alıyorum =))

çok ilginç melek kartları cidden şaşırtıcı ve o an nasıl durumdaysam yada planlarım ne ise ne düşünüyosam onunla ilgili çıkıyor =)

doris 12-07-2011 03:25 PM

y789yyy bana yine meleklerim tüy gönderdiler bu defa sında otobus bekliyordum ve çimenlere basmak zorunda kaldım karsıya gecmek için acelem vardı ve tüyleri önümde serptiler sanki o kadar cok ki önce biri takıldı gözüme sonra diğeri sonra baktığım her yerde sanki :) sectim en güzellerinden 2 tanesini aldım diğerlerini bıraktım belki melekerinden işaret bekleyen başkalarıda vardır diye...
eve gelip melek kartı sectim ve harika seyler çıktı bir mucize gerceklesecek doğrularından vazgeçme yazıyordu....
beni hep mutlu ediyor melekler.... tesekkür ederim meleklerim..
iyiki varsınız !!!!!

ginka 25-07-2011 12:21 AM

bu kitabı aldım yarın başlamayı düşünüyorum :)

doris 25-07-2011 02:40 PM

Alıntı:

ginka Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 803377)
bu kitabı aldım yarın başlamayı düşünüyorum :)

çok sevindim...

Alice in Wonderland 26-07-2011 03:53 PM

çok merak ettim cidden. alıcam kitabı en kısa zaman da.

Alice in Wonderland 28-07-2011 12:08 PM

Kitabın siparişini verdim. Dün de youtube dan beki hanımın videolarını izledim. Dünden beri videolardan aldığım bilgilere göre yapıyorum bakalım :) kitabı okuyunca daha da bilgilenirim. yaşasınnn Melekler Sizi Çok Seviyorummm

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:03 PM.