Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Gizemli Konular (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gizemli-konular/)
-   -   MELEKLERLE YAŞAMAK (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gizemli-konular/619046-meleklerle-yasamak.html)

doris 23-06-2011 10:33 PM

MELEKLERLE YAŞAMAK

Hayatınızı meleklerin mucizelerine açmaya hazır mısınız?

http://www.meleklerleyasamak.com/ima...70988_f520.jpg
İlk nefesimizden son anımıza kadar yanımızdan
ayrılmayan, bizi koruyan ve kollayan sevgili meleklerimizle el ele yaşamaya
başlamaya hazırsanız, okumaya devam edin…

Meleklerimiz her anımızda, hayatın her alanında,
ilişkilerimizde, işle ilgili konularda, hayallerimize ulaşmak, hatta
hayallerimizin ne olduğunu keşfetmek için bile bize yardım etmeye hazırlar. Tek
yapmamız gereken, onlara izin vermek. Ve tavsiyelerini izlemek.

İtiraf ediyorum, melekler lafını ilk duyduğumda
iş kadını şapkamı takıp „Melekler mi? Yok, daha neler!“ demiştim. Ama onlara bir
şans verdim, meleklerden yardım istemeyi denedim ve meleklerle el ele hareket
etmeye başladığımda neler olabileceğini gördüm. Meleklerle yaşamaya başladıktan
sonra hayatım tamamen değişti. Her anım irili ufaklı mucizelerle doldu. Öyle ki,
artık güzel sürprizlere şaşırmıyorum bile. Şimdi sadece gülümsüyor, meleklerin
hediyelerini, onların tavsiyelerini başkaları ile paylaşmak istiyorum. Hayatın
akışına, bereketine ve güzelliğine kendini bırakmak bu olsa gerek…

Dileğim, meleklerin mucizelerinin hepimizin
hayatının bir parçası olması.

doris 23-06-2011 10:40 PM

Cevap: MELEKLERLE YAŞAMAK

arkadslar bu kitabı okudum ve ardından bir çok deneyim yasadım .. hepsi aslında minik minik mücizelerdi...
herkese tavsiye ediyorum.. ve okuyan baska arkadslarımda varsa meleklerimizle ilgili deneyimlerimizi bu baslık altında paylaşabilirz diye düsündüm...
umarım artık sizlerinde meleklerle tanışma vaktiniz gelmiştir...
hoşçakalın..actionsmile

sweeet 23-06-2011 10:59 PM

Sevgili doris ilginç bir kitaba benziyor. Bence ilk deneyimi sen paylaşmalısın. Kitabı okumak isteyenlerin isteğini pekiştirecektir eminim (en azından benim için öyle). :))

Sevgiler...

_roxie_ 24-06-2011 01:35 AM

bi arkadaşım denemiş kilo aldığı için artık bacağından bile geçmeyen bi pantolonunu ertesi gün giyebildiğini söylemiştiii gerçekten mucizeler yaratabiliyolar bence denemeliyiz =)

prenses1 24-06-2011 11:08 AM

ben okudum bu kitabı çok beğendim.
sevgi ve ışıkal kalın

meleğin 24-06-2011 01:35 PM

arkadaşlar benim bir meleğim var onu çok ama çok seviyorum,umarım son nefesime kadar hep yanımda olur..

elisya 24-06-2011 02:37 PM

Kitabı ben de okumadım.. Bir arkadaşım okumuştu ve sürekli bahsedip duruyordu. Bende ondan öğrendim. Aslında ilk başta pek sicak bakmadım. Bu meleklerin işi değildir başka varlıklar karışır araya diye korktum önceleri.
sonra ufak denemelerden sonra bana meleklerin sinyallerini özellikle baş meleklerin ve koruyucu meleğimin işaretlerini çok sık almaya başladım. Hatta kitabın yazarı Beki Erikli nin Meleğinizle meditasyon seansına bile gitmiştim. :))

ben Baş Melek Mikail ile yaşadığım bir olayı anlatayım.

O gün dişçiye gidecektim. Normalde dişçiden korkmam ve dişçimiz de ailemizin yakından tanıdığım bir abimiz gibi bize yakındır. Gayet gönül rahatlığı ile güle oynaya gittim. Koltuğa oturdum.
Tedavi sırasında sorun çıktı. Endişelenmeye başladım. Tamda o sırada Baş melek Mikaili yardıma çağırdım. Kısa bir sürede dişimdeki sorun geçmişti. :))
Baş melek Mikal in rengi mavidir ve sayısıda 1111 dir.
Ben dişçi koltuğundan kalkarken ilk gördüğüm şey masmavii bir fil biblosu idi. Direk bana bakan bir biblo..
Sonra dişçiden çıktım ve Mikail e bol bol teşekkür ettim. Birden gözüm bir arabaya, sonrada plakaya takıldı. Arabanın Plakası 34 XX 1111 idi. :))
Baş Melek Mikail in yanımda olduğunu ve bana yardım ettiğini o zaman anladım.
O zamandan beridir de onların her zaman yanında olduklarını biliyorum ve yardım isterim.

Sevgiler..

kuzzen 24-06-2011 04:01 PM

kitabın adı meleklerle yaşamakmı956k

_roxie_ 24-06-2011 06:04 PM

evet meleklerle yaşamak ben de en kısa sürede edinicem =)

_roxie_ 30-06-2011 02:02 PM

Arkadaşlar meleklerle yaşamak ı okudum bir çırpıda ve hayatım daha okurken değişmeye başladı kendimi harika hissediyorummm dün sanırım Başmelek Mikail'i gördüm burnumun ucunda mavi bir ışık olarak vardı ve beni uykuya o uğurladı =)))

size bir internet sitesi tavsiye etmek istiyorum ücretsiz melek kartı okumaları yapabiliyorsunuz ben bugün denedim çok tutarlıydı ve bana önemli tavsiyeler verdi mutlaka deneyin =)

Free Angel Card Readings :: Angel Messenger with Rev. Sheri Kozdron

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:06 PM.