Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Gizemli Konular (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gizemli-konular/)
-   -   MELEKLERLE YAŞAMAK (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gizemli-konular/619046-meleklerle-yasamak.html)

gülücan 03-07-2011 02:56 PM

Cevap: MELEKLERLE YAŞAMAK

arkadaşlar ne güzel deneyimler bunlarr..bende meleklerimle iletişime geçebilmek istiyorum ama bunu nasıl yapıcam yani nasıl dilemem lazım nasıl istemem lazım bunu...birisi daha açıklayıcı bilgilendirici bişeyler yazabilirmi lütfen..birde bahsettiğimiz 4 büyük melek mi..ve sağ ve solumuzdaki yazıcı melekler onlarda dahilmii..bilgilendirirmisiniz lütfeeennn:)

doris 03-07-2011 07:48 PM

bu hafta sonu yine yanımdaydı meleklerim.. sınavım vardı, calışamadım ve kursa gitmek hiç istemiyordum üstelik ilk derse geçte kalmıştım yani cumartesi sabahı hiç iyi sinyaller yaymıyordum. metroya doğru yürüken frekansı değistirmeyi sectim ve meleklerimden yardım istedim, nolur çok beklemiyim hemen gelsin ben gittiğim gibi metroya binmek istiyorum ve alsancak güzegarhını karıştırmıyım yanlış yöne gitmek istemiyordm sonra zaman istedim kısa bi tekrar yaparsam kur atlaıyabilirdim dua ede ede yürüdüm tren sesi geldi geç kaldım sandım tren durdu karsıdan diğer izbanı bekledi ve ben tam merdivenlerden indiğimde metronun kapıları acıldı ve bindim sonra ayaktaydım ben ve basım dönüyo gibi hissettim oturma ihtiyacı duydum ve melekler su çoçuk kalsada ben otursam dedim ve yolcu kalktı ben oturmuş oldum :) y789sonra birde hiç utanmadan geç kaldığın halde zaman istiyosun bukadarınıda bekleme yuh yani sen çalışma meleklerden iste olurmu hiç diye kendi kendimi azarlarken kursa vardım ve tam 17 dakika geçikmiştim içeri girdim ve ders daha baslamamıştı veee asıl bomba hocamızın arabası arızalanmış yolda kalmış tabi kursa gelmemiş.. ( buna üzüldüm tabi ama hersey güzel işliyordu. herhalde benim melkelrim gidip bozmadıya arabayı diye aklımdan gecirdimy789)
biz bir tekrar yaptık rahat rahat sonra sınav olduk süre sınırsız ve sohbet esliğinde ayrıcaaaaaaaa erken çıktım kurstan 11,30 da işim bitmişti.. şükür halinde çıktım kurstan hoplaya zıplaya sonra üstümdeki kıyafetlerden kurtulma isteği geldi bir anda, bana yakışmadığını hissediyordum ve sürekli alışveriş yaptığım bi mağazaya girdim ve meleklerime dedim ki melekler ben tam 20 tl ye bir pantolon ve bir buluz istiyorum lütfen yardımcı olun!!!(daha fazlasını veremezdim) vee gezintiye başladım 20 dakkika sonra üzerinde 59 ve 39 yazan pantolumla ve bluzuma 20 tl ödeyerek ayrıldım mağazzdan :)sevincli( süper indirim varmış)
meleklerim bana bu hafta sonu bu süprizleri yaptılar ne istediysem gerçek oldu....
tesekkür edrim tesükkür ederim tesükkür ederim
hoşçakalın........

doris 03-07-2011 07:52 PM

Alıntı:

gülücan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 802014)
arkadaşlar ne güzel deneyimler bunlarr..bende meleklerimle iletişime geçebilmek istiyorum ama bunu nasıl yapıcam yani nasıl dilemem lazım nasıl istemem lazım bunu...birisi daha açıklayıcı bilgilendirici bişeyler yazabilirmi lütfen..birde bahsettiğimiz 4 büyük melek mi..ve sağ ve solumuzdaki yazıcı melekler onlarda dahilmii..bilgilendirirmisiniz lütfeeennn:)

sevgili gülücan eğer kitabı edinirsen sende güzel deneyimler yasaybilirsin burada bizim anlatmamız ne kadar işe yarar bilemiyorum...sevgiler

gülücan 03-07-2011 08:43 PM

doris kitabı hemen edinemem..merka ettim birazcık yazsan:(

yelda_k 03-07-2011 10:10 PM

doris inanılmazzsın kıskandım yahuu benim meleklerimlede iletişime geçsen ne güzel olurr :(

evde yalnız kalıcam yakında vede korkuyorumm .karanlık korkumda cabasıı

off offf

busesu 04-07-2011 11:51 AM

bende meleklerden zaman zaman yardım istiyorum mesela bu günlerde içimdeki hoşuma gitmeyen beni yıpratan kıskançlık gibi duygulardan kurtulmak için baş melek mikailden yardım istedim özellikle gece yatarken bunu yaptım ve benimle gece boyunca çalışmalarını istedim tabii teşekkürü asla ihmal etmeden şükrü asla ihmal etmeden ve inanın yavaş yavaş kurtulmaya başladım meleklerden sadece istememiz yeterli nasıl gerçekleşeceği bizim işimiz değil siparişimiz verip bekleyeceğiz inanın işe yarıyor melekler bize yardım etmek için bir şeyler istememizi bekliyor..

sevgiler herkese

meleğin 04-07-2011 12:09 PM

arkadaşlar bende bu deneyimlerden yaşamak istiyorum ama henüz nasip olmadı,sabırla bekliyor ve meleklerimden bana bir işaret vermelerini istiyorum,inşallah en kısa zamanda bende sizlerin arasına katılmış olurum bu konuda

nerimanturutgen 04-07-2011 12:48 PM

evet arkadaşlar bu kitabı bende olkudum ve ufak tefek deneyimlerim oldu süper bişi herkese tavsiye ederken birde Işık elçi nin ema-ül hüsna ve melek kartları nı alın hayatınız dahada iyi olacak sevgiyle kalın

doris 04-07-2011 02:09 PM

Alıntı:

nerimanturutgen Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 802070)
evet arkadaşlar bu kitabı bende olkudum ve ufak tefek deneyimlerim oldu süper bişi herkese tavsiye ederken birde Işık elçi nin ema-ül hüsna ve melek kartları nı alın hayatınız dahada iyi olacak sevgiyle kalın

tavsiyene uycam.. aramıza hoşgeldin... tesekkür ederim....

doris 04-07-2011 02:12 PM

Alıntı:

yelda_k Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 802040)
doris inanılmazzsın kıskandım yahuu benim meleklerimlede iletişime geçsen ne güzel olurr :(

evde yalnız kalıcam yakında vede korkuyorumm .karanlık korkumda cabasıı

off offf

kıyamam melekler yanındayken kendini yanlız hissetmezsin yeldacım korku morkuda kalmaz meleklerine güven... hoşçakallly789

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:53 AM.