Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Geri Dönüşüm > Geri Dönüşüm Kutusu

Uyarılar

Ynt: ÇOCUKLARIN YANLIŞ DAVRANIŞLARINI İYİYE NASIL DÖNÜŞTÜREBİLİRİZ???????

Geri Dönüşüm ve Geri Dönüşüm Kutusu Ynt: ÇOCUKLARIN YANLIŞ DAVRANIŞLARINI İYİYE NASIL DÖNÜŞTÜREBİLİRİZ??????? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: PSİKO Nickli Üyeden Alıntı bence çocuklarımızın hatalı davranışları onları çok kötü yaralıyacak davranışlarsa dinletilmeli aksi durumda ise bu hatalarının farkına varmaları ve önlerindeki hayatlarında bir türlü acizliğe iter onları Alıntı: nurhanza Nickli Üyeden Alıntı çocuklar dünyaya geldiğinde minicik bir ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Geri Dönüşüm Kutusu telkin cd indir izle İstanbul Geri Dönüşüm Kutusu nerededir kimdir Geri Dönüşüm Kutusu çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Geri Dönüşüm Kutusu hipnoz Geri Dönüşüm Kutusu olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Geri Dönüşüm Kutusu hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Geri Dönüşüm Kutusu kuantum düşünce kitap haberi

Ynt: ÇOCUKLARIN YANLIŞ DAVRANIŞLARINI İYİYE NASIL DÖNÜŞTÜREBİLİRİZ???????

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-03-2008, 03:14 PM   #1 (permalink)
Binbaşı

cent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 234
488 Mesajinıza toplam 2,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to all
Standart Ynt: ÇOCUKLARIN YANLIŞ DAVRANIŞLARINI İYİYE NASIL DÖNÜŞTÜREBİLİRİZ???????

Alıntı:
PSİKO Nickli Üyeden Alıntı
bence çocuklarımızın hatalı davranışları onları çok kötü yaralıyacak davranışlarsa dinletilmeli aksi durumda ise bu hatalarının farkına varmaları ve önlerindeki hayatlarında bir türlü acizliğe iter onları
Alıntı:
nurhanza Nickli Üyeden Alıntı
çocuklar dünyaya geldiğinde minicik bir bebek bakıma muhtaç diye düşünür insanlar.
halbuki o minicik bebek aslında en büyük öğretmendir
anneliği babalığı o en iyi şekilde bize öğretecek tüm donamıma sahiptir
eşsiz sevgi ile doğan tüm bebekler, acıktıklarında bir şeye ihtiyaç duyduğunda
hemen harekete geçer
duyarlı bir ebeveynde hemen görevlerini yerine getirir, ve karşılıklı etkileşimle uyumla her zorluğu başarabilirler, yeterki rahat olun işi doğasına bırakın,
ben şu anda anadolu lisesinde okuyan ve öss illetine muzdarip kızımla
herzaman doğal süreci yaşama yanlısı oldum,
biz değil olaylar sürükledi hayatımızın akışını
daha farklı olabilirdi belki, tüm imkansızlık ve zorluklara rağmen
biz başarmak üzereyiz,
daha 1. sınıfa giderken ona faturaları yatırması için görev verdim,
peşinden çaktırmadan takip ettim ama,
verdiğim her görevi kendi bilinciyle yerine getirmesini izledim,
kendi talip olmak zorunda kaldı çoğu kez,
ve hayatıyla ilgili çok önemli kararları tek başına verebilecek hale geldi,
ve veriyor artık, hayatına yönü o çizdi, beni deldi ezdi geçti, ama onunla gurur duymayıda öğretti bana,
hayattaki en akıllı öğretmenim o oldu,
ve sevgili alim oğlum daha 3 yaşındayken evden çıkıp, servise binip, kreşe gidip eve dönüp, kapıyı açıp, bana eve geldim annecim, diye telefon edebilen bir deha oldu, ben fabrikada full mesai ile çalışırken ablası okuldayken, kendine bakmayı öğrendi, şu anda 3. sınıfa gidiyor ve her sınavında tavan yapıyor,
türkiye 1. bile oldu,
ama onunla geçen her anımız bir oyun gibiydi,
çalışıp onlara bakmak zorunda olduğum için kısıtlı zamanlarda
ona en çok zeka oyunları getirdim, hayvanlar getirdim, ve kocaman adammış gibi konuştum, yada ben minicik bir arkadaş gibi oldum, birlikte büyüdük onlarla,her türlü etkinliğe götürdüm onları, saatlerce istanbulda yürüdük, konserlere(tuluyhan uğurlu) konserine bile gittik...
şimdi yanımda değiller 1 yıldır korkunç yanlızlık yaşıyorum,
ama yavrularım için dilediğim herşey gerçekleşti,
şu an güzel bir aileleri var, ve onlar döner bir gün diye
gurur duyabilecekleri bir anne olarak kalma mücadelesi veriyorum,
anca iyileşiyorum, onlarsız yaşamaya alışmak, ve hala dimdik durmak zorundayım,
ve aslında ben değil onların bana ne çok şey öğrettiğini anlıyorum,
kızım dil bölümünde okuyor, ikiside çok başarılı birer öğrenci...ve onlara tapan babaları, en az benim kadar onlara düşkün bir anneleri,
onlarla ilgilenen dedeleri var, kocaman bir AİLE içinde, sevgi dolu bir hayatları var,
onlar iyi ve mutlu olduğu sürece bu mutluluğu paylaşacağım,
18 yaşında ergenliğini en zor günlerde büyük acılar yaşayarak tamamlamak üzere olan bebeğim, öss ve yds gibi zorlu bir maratona hazırlanıyor, tüm yüreğimle yolu açık olsun diyorum........ öss ye inat yaşasın hayat diyorum
Alıntı:
l3eYaZ Nickli Üyeden Alıntı
tabi ki onların davranışlarının altında yatan nedenleri anlamaya çalışarak.çocuklar saftır temizdir.tabiatlarında ne varsa onları kullanmaya sergilemeye çalışırlar ki en doğru yol da budur.bu nedenle bize yanlış gelen davranışlar aslında çocuklarımızın asıl yapmak istediklerini engellediğimizden dolayı çıkardıkları problemlerdir.hatta buna çözüm bulmayıp kafaya takarsak hem çocuk hem de ebeveyn sinir hastası olabilir.dediğim gibi benim tespitim bu.çocuk neyi yapmak istiyorsa serbest bırakılmalı.hatta çocuğun tabiatındaki marifetleri keşfedebilmek için tiyatro sinema konser her ne varsa beraber götürülüp izletilmeli muhakkak ordan bi model bulacaktır kendine.bi enstrüman aletine ya da resim yapmaya ilgisi başlayacaktır ki yaramazlığa da gerek duymıcaktır böylelikle.

ama bunların yerine oturabilmesi için de önce çocuğun bilinçaltına yerleşen olumsuzluklar temizlense daha iyi olabilir.saygılar.

sevgili arkadaşlar görüşlerinize katılmaktayım ebebeyin olarak bazı konularda zorlandımız ve birçok çareler aradıgımız hallde çocuklarımıza yardım edemedigimiz durumlarda olmuyor degil biz bile kendi gelişimlerimizin en iyi olması çabasıyla telkinleri dinleme yönelimindeyiz zaman su gibi akıp geçmekte ebebeynlerin kendilerine sundukları hayatlarından memnunsuzlukları bir çok yönden çocuklarada aşılaması özellikle istemeyerek oldugunu düşünmekte ve telkinlerin biz yararı oldugu gibi çocuklarımızada yararlı olacagını düşündügümden çocuklarımla beraber dinlemekteyim atakan beyin önerdigi şekilde dinlemekteyiz atakan beye birdaha teşekkürlerimi bir borç bilir emeginim karşılıgını her yaşamda fazlasıyla almasını diler saygılarımı sunarım

sevgili arkadaşlar çocuklarla dinledigimiz telkinlerde çocuklar hiç bir tepkili davranışlar sergilemeden telkinlerin getilerini elde etmiş ve hayatlarında çok daha başarılı huzurlu ve daha bir çok iyi ve güzellikleri kazanacaklarına inanmaktayım evet bende çocuklarla telkinleri dinlemede tedirgin oldum ve bilenleri önerileri sonucunda 1 hafta denedim ve gözlemledim kendimden çok aile fertlerimin gelişimine baktım bir zararlı yan veya davranış olurmu düşüncesini şu anda kafamdan sildim neden derseniz gelişmeler iyi yönde oldu ailem ve benim en iyiyi elde etme çabamızın sonuçsuz kalmadıgını farkettim ve devam edecegi sonuna kadar ya hep ya hiç sevgiyle kalın

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dünyayı isterken de sus,
Bir dileğe kavuşmak isterken de.
Öylece seyre dal gitsin…
mevlana
cent isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks