Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sigara Bırakma Klubümüz > Sigara ve Sağlığnıza Etkileri > Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz?

Uyarılar

Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? Gerçekten Bırakmak İstiyormusunuz?

selam yardım ederseniz sevinirimm

Sigara ve Sağlığnıza Etkileri ve Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? selam yardım ederseniz sevinirimm Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız slm ben yasin yasımda 18 16 yasımda ark. baslamıstım sonra bıraktım 1 ve2 ay ara verdim sonra tekrar basladım ve su anda tek tük olmak beraber iciyorum bir yanım bırak diyor bir yanım ise bırakma sonra bırakırsın diyor ikisinin arasınsa ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? telkin cd indir izle İstanbul Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? nerededir kimdir Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? hipnoz Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? kuantum düşünce kitap haberi

selam yardım ederseniz sevinirimm

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-02-2007, 10:40 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 4 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sabun is an unknown quantity at this point
Standart selam yardım ederseniz sevinirimm

slm ben yasin yasımda 18 16 yasımda ark. baslamıstım sonra bıraktım 1 ve2 ay ara verdim sonra tekrar basladım ve su anda tek tük olmak beraber iciyorum bir yanım bırak diyor bir yanım ise bırakma sonra bırakırsın diyor ikisinin arasınsa kaldım ama bırakırsam tamamen bırakmak istiyorum sasırmıs durumdayım yardım ederseniz sevinirim MSN adresim: yasin_sabuncu@hotmail.com

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

sabun isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-02-2007, 10:58 PM   #2 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Hoşgeldin Yasin;
Sigara ile ilgili olarak elbette destek oluruz sana...Burada amaç zaten sigarayı bırakmak isteyenlerin birbirlerine destek olmaları..
Sen önce normal kişisel gelişim mp3 lerini dinlemeye başla.Bir temel oluşsun.
Onları dinledikten sonra sigara mp3'üne geçersin...
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-02-2007, 11:37 PM   #3 (permalink)

3 Mesajinıza toplam 4 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sabun is an unknown quantity at this point

zaten bir iki tane indirdim kendine güven hakkında onu dinliyorum simdi ama ben nasıl yardımcı olacam ki veya siz bana nasıl yardımcı olacaksınız??
sabun isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-02-2007, 11:41 PM   #4 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Öncelikle acele etme...Kendine güven ile ilgili Ego Güçlendirici,Suçluluk gibi telkinleri dinle...Daha sonra ben siteye sigara mp3'ünün yeni versiyonunu yükleyeceğim.Onu da listene eklersin ve sigara bırakma kararını uygularsın.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2007, 12:32 PM   #5 (permalink)
Çevirmen

lalezar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

109 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lalezar is an unknown quantity at this point

meraba.ben de bu ego ve güven telkinlerini dinledikten sonra sigara hafızamdan silindi gibi oldu..zaten önceden uzun bi süre bırakmıştım doğum falan..daha sonra çok sinirlendiğim bi gün yeniden başladım..o an aklımı devreye sokamadım,akıllıca düşünseydim yeniden başlamazdım..30 yaşındayım..cildim bozulur diye korkmaya başlamıştım zaten bu telkinler çok iyi oldu..biz bayanlar da biraz tuhaf mıyız ne kanserden korkmuyorum da cildim bozulur mu diye düşünüyodum..yalnız sinirlenince yine canım istiyo ama açıkçası madde bağımlısı olmayı kendime yediremiyorum bu kadar aciz olamam...en başta benim özgürlüğümü cidden kısıtlıyordu,mesela gecenin bi vakti sigara yook sen de bağımlısın,napıcan dışarı çıkıp alıcan mı,işte özgür ve bağımsız kişiliğe bi darbe...bilinçaltında yaşamayı reddetmek gibi bi durum olabilir bir de yavaş yavaş tabi.sigarasızlık özgürlük demek,çünkü köle oluyorsun ona,onun emri altındasın...kimi,leri gönüllü köle...kendine ve etrafa zarar vermek dinde de kitapta da yok...bir de süpergüç denen utanılası varlıklar seni tamamen ortadan kaldırmaya ugraşıyor,haberin olsun,insan sırf bunun için bırakmalı.. ....onun yerine daha etkili birşey koyarsak bu iş olur olmaması için bi neden yok..beynin kimyasını da bozuyor...sigara içilmediğinde eksikliği duyulan mutluluk hormonunu 21 gün içinde başka sebeple harekete geçirirsek sigarayı unutacagiz inşallah..
lalezar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2007, 02:39 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

111 Mesajinıza toplam 419 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
skorpy is an unknown quantity at this point

şu illetten bende bi kurtulabilsem ne güzel olacak 9 senedir içiyorum artık zararını görmeye başladım sabah kalkıyorum ağzım leş gibi iğrenç bir durum
Alt 10-02-2007, 03:56 PM   #7 (permalink)
Çevirmen

lalezar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

109 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lalezar is an unknown quantity at this point

teşkkür ederim Lerzancım..sizleri tanımak çok güzel..14 şubatta isteyen herkes burdan bıraktıgını ilan etsin bence..kendimizi sigaradan çok seversek bu iş olur..dikkat ettim ben sigarayı hep bi arkadaş yerine koymusum,sanırım çogumuz bunu yapıyoruz...Atakan Bey burd bi başlık açarsa her sigara nöbeti gelen,içinden geldiği gibi burdan haykırabilir,anlatabilir,biri düşecek gibi oldugunda biri kaldırabillr... .birbirimizn aynası olursak sonsuzlugu görebiliriz.sevgiler herkese..
lalezar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2007, 06:17 PM   #8 (permalink)

7 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ohbee is an unknown quantity at this point

siragayı bırakmak isteyenlere bi gün zaman ayırıp hastanelerin onkoloji servislerini(kanserle ilgili bölüm) gezmelerini öneririm, 10 sene kadar içtikten sonra kardeşimin anlattıklarını dinleyince bırakmaya karar verdim(kardeşim hemşire).
ohbee isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2007, 06:23 PM   #9 (permalink)

7 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ohbee is an unknown quantity at this point

yazmayı unuttum 1 senedir de içmiyorum bide aklıma geldi şöyle bişey var yani sigarayı bırakırken insan o "sigaradan yoksunluk" halini sürekli yani hayatlarının gerikalanında hissedeceklerini sanıyor, bırakmaya en büyük engel bu galiba, ve en büyük yanılgı, bu yoksunluk halini yani bu "canın sigara isteme" halini bikaçgün hissedeceksiniz hepsi bu
ohbee isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-2007, 08:07 PM   #10 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1
152 Mesajinıza toplam 344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
etterna_ is an unknown quantity at this point

ben cok çok guldum paylasayım dedim

Sİgara Paketİ Uyari Mesajlari:))

çorabına sokma şunu

"sigara otlakciligi adami öldürür"

bos yazilardir. yazilmasi gereken iki uyari vardir. bayanlar icin:
"sigara icmek evde kalmaniza neden olur"
erkekler icinse:sansur

sigara içersen bülent ersoy ruyana girer sırtına osurur

"sigara gay yapar"

evet, ben senin iradenden daha guclu bir bitkiyim.

- kalbiniz gecersiz bir islem yuruttu, akciger fonksiyonlari durdurulacaktir. tekrar baslatmak icin sigarayi birakiniz.

''domuz osuruğu tozu kattık ona biz''

"zıkkım iç"

"günde bi paketten ayda 120, yılda 1500 ytl harcıyorsunuz.

"çoluk çocuğun rızkını yine bu zıkkıma yatırdın değil mi? allah belanı versin. karın"

"nüfus planlamasına katkıda bulunmak için düşünmeden tüketiniz"(ANLAYANA)

korkarim yakinda sigara paketlerinin ustune sadece yazi degil resimde yapistirilarak .. kucuk bir kiz cocugunun
aglayan ifadesiyle

" baba icme ne olur "

milliyetci kesimler icin ..
bizim irkimiz gucluyse sigara icmedigi icindir

dini kesimler icin

allah sigara iceni sevmez

Bookmarks

Seçenekler
Stil