Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gercekten-birakmak-istiyor-musunuz/)
-   -   selam yardım ederseniz sevinirimm (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gercekten-birakmak-istiyor-musunuz/805-selam-yardim-ederseniz-sevinirimm.html)

sabun 04-02-2007 10:40 PM

selam yardım ederseniz sevinirimm

slm ben yasin yasımda 18 16 yasımda ark. baslamıstım sonra bıraktım 1 ve2 ay ara verdim sonra tekrar basladım ve su anda tek tük olmak beraber iciyorum bir yanım bırak diyor bir yanım ise bırakma sonra bırakırsın diyor ikisinin arasınsa kaldım ama bırakırsam tamamen bırakmak istiyorum sasırmıs durumdayım yardım ederseniz sevinirim sad456 sad456 sad456 sad456 MSN adresim: yasin_sabuncu@hotmail.com

hayatimdegisti 04-02-2007 10:58 PM

Hoşgeldin Yasin;
Sigara ile ilgili olarak elbette destek oluruz sana...Burada amaç zaten sigarayı bırakmak isteyenlerin birbirlerine destek olmaları..
Sen önce normal kişisel gelişim mp3 lerini dinlemeye başla.Bir temel oluşsun.
Onları dinledikten sonra sigara mp3'üne geçersin...

sabun 04-02-2007 11:37 PM

zaten bir iki tane indirdim kendine güven hakkında onu dinliyorum simdi ama ben nasıl yardımcı olacam ki veya siz bana nasıl yardımcı olacaksınız??

hayatimdegisti 04-02-2007 11:41 PM

Öncelikle acele etme...Kendine güven ile ilgili Ego Güçlendirici,Suçluluk gibi telkinleri dinle...Daha sonra ben siteye sigara mp3'ünün yeni versiyonunu yükleyeceğim.Onu da listene eklersin ve sigara bırakma kararını uygularsın.

lalezar 10-02-2007 12:32 PM

meraba.ben de bu ego ve güven telkinlerini dinledikten sonra sigara hafızamdan silindi gibi oldu..zaten önceden uzun bi süre bırakmıştım doğum falan..daha sonra çok sinirlendiğim bi gün yeniden başladım..o an aklımı devreye sokamadım,akıllıca düşünseydim yeniden başlamazdım..30 yaşındayım..cildim bozulur diye korkmaya başlamıştım zaten bu telkinler çok iyi oldu..biz bayanlar da biraz tuhaf mıyız ne kanserden korkmuyorum da cildim bozulur mu diye düşünüyodum..yalnız sinirlenince yine canım istiyo ama açıkçası madde bağımlısı olmayı kendime yediremiyorum bu kadar aciz olamam...en başta benim özgürlüğümü cidden kısıtlıyordu,mesela gecenin bi vakti sigara yook sen de bağımlısın,napıcan dışarı çıkıp alıcan mı,işte özgür ve bağımsız kişiliğe bi darbe...bilinçaltında yaşamayı reddetmek gibi bi durum olabilir bir de yavaş yavaş tabi.sigarasızlık özgürlük demek,çünkü köle oluyorsun ona,onun emri altındasın...kimi,leri gönüllü köle...kendine ve etrafa zarar vermek dinde de kitapta da yok...bir de süpergüç denen utanılası varlıklar seni tamamen ortadan kaldırmaya ugraşıyor,haberin olsun,insan sırf bunun için bırakmalı.. utananadam....onun yerine daha etkili birşey koyarsak bu iş olur olmaması için bi neden yok..beynin kimyasını da bozuyor...sigara içilmediğinde eksikliği duyulan mutluluk hormonunu 21 gün içinde başka sebeple harekete geçirirsek sigarayı unutacagiz inşallah..

skorpy 10-02-2007 02:39 PM

şu illetten bende bi kurtulabilsem ne güzel olacak 9 senedir içiyorum artık zararını görmeye başladım sabah kalkıyorum ağzım leş gibi iğrenç bir durum

lalezar 10-02-2007 03:56 PM

teşkkür ederim Lerzancım..sizleri tanımak çok güzel..14 şubatta isteyen herkes burdan bıraktıgını ilan etsin bence..kendimizi sigaradan çok seversek bu iş olur..dikkat ettim ben sigarayı hep bi arkadaş yerine koymusum,sanırım çogumuz bunu yapıyoruz...Atakan Bey burd bi başlık açarsa her sigara nöbeti gelen,içinden geldiği gibi burdan haykırabilir,anlatabilir,biri düşecek gibi oldugunda biri kaldırabillr... 98569.birbirimizn aynası olursak sonsuzlugu görebiliriz.sevgiler herkese..

ohbee 10-02-2007 06:17 PM

siragayı bırakmak isteyenlere bi gün zaman ayırıp hastanelerin onkoloji servislerini(kanserle ilgili bölüm) gezmelerini öneririm, 10 sene kadar içtikten sonra kardeşimin anlattıklarını dinleyince bırakmaya karar verdim(kardeşim hemşire).

ohbee 10-02-2007 06:23 PM

yazmayı unuttum 1 senedir de içmiyorum bide aklıma geldi şöyle bişey var yani sigarayı bırakırken insan o "sigaradan yoksunluk" halini sürekli yani hayatlarının gerikalanında hissedeceklerini sanıyor, bırakmaya en büyük engel bu galiba, ve en büyük yanılgı, bu yoksunluk halini yani bu "canın sigara isteme" halini bikaçgün hissedeceksiniz hepsi bu

etterna_ 14-02-2007 08:07 PM

ben cok çok guldum paylasayım dedim uy897

Sİgara Paketİ Uyari Mesajlari:::)))

çorabına sokma şunu

"sigara otlakciligi adami öldürür"

bos yazilardir. yazilmasi gereken iki uyari vardir. bayanlar icin:
"sigara icmek evde kalmaniza neden olur"
erkekler icinse:sansur

sigara içersen bülent ersoy ruyana girer sırtına osurur

"sigara gay yapar"

evet, ben senin iradenden daha guclu bir bitkiyim.

- kalbiniz gecersiz bir islem yuruttu, akciger fonksiyonlari durdurulacaktir. tekrar baslatmak icin sigarayi birakiniz.

''domuz osuruğu tozu kattık ona biz''

"zıkkım iç"

"günde bi paketten ayda 120, yılda 1500 ytl harcıyorsunuz.

"çoluk çocuğun rızkını yine bu zıkkıma yatırdın değil mi? allah belanı versin. karın"

"nüfus planlamasına katkıda bulunmak için düşünmeden tüketiniz"(ANLAYANA)

korkarim yakinda sigara paketlerinin ustune sadece yazi degil resimde yapistirilarak .. kucuk bir kiz cocugunun
aglayan ifadesiyle

" baba icme ne olur "

milliyetci kesimler icin ..
bizim irkimiz gucluyse sigara icmedigi icindir

dini kesimler icin

allah sigara iceni sevmez

smil56 smil56 smil56

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:53 AM.