Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Geliştiren Yazılar

Uyarılar

AFFETMEK ÖZGÜRLEŞTİRİR

Serbest Kürsü ve Geliştiren Yazılar AFFETMEK ÖZGÜRLEŞTİRİR Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız En zor sınav – Kendimi Affediyorum… Hayatlarımızı sağlığımızı hiçbir zaman kaybetmeyecekmiş, başkasına hiç muhtaç kalmayacakmış gibi yaşarız. Sanırız ki bize hiçbir şey olmaz, hep güçlü, hep ayaklarının üzerinde duran kişiler olacağız. An gelir evrenin bir imtahanı zor bir sınav sorusu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Geliştiren Yazılar telkin cd indir izle İstanbul Geliştiren Yazılar nerededir kimdir Geliştiren Yazılar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Geliştiren Yazılar hipnoz Geliştiren Yazılar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Geliştiren Yazılar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Geliştiren Yazılar kuantum düşünce kitap haberi

AFFETMEK ÖZGÜRLEŞTİRİR

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-10-2013, 05:04 PM   #141 (permalink)
Üsteğmen

bird of paradise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,195
311 Mesajinıza toplam 914 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bird of paradise will become famous soon enoughbird of paradise will become famous soon enough
Standart Cevap: AFFETMEK ÖZGÜRLEŞTİRİR

En zor sınav – Kendimi Affediyorum…

Hayatlarımızı sağlığımızı hiçbir zaman kaybetmeyecekmiş, başkasına hiç muhtaç kalmayacakmış gibi yaşarız. Sanırız ki bize hiçbir şey olmaz, hep güçlü, hep ayaklarının üzerinde duran kişiler olacağız.

An gelir evrenin bir imtahanı zor bir sınav sorusu gibi kapınızı çalıverir. Görünmez bir kaza ya da bir haber bir anda pamuklar içinde sakladığınız hayatınızın tüm düzenini alt üst eder.

Düşünün bir kere, bir anda normal rutin olarak kullandığınız bir uzvunuz is göremez hale gelirse, o çok güvendiğiniz sağlığınız, bütünlüğünüz elinizden saniyeler içinde kayıp giderse ne olur?

Hastaneye giderken ve sonrasında yanınızda kim olsun istersiniz?
Önce kime haber verirsiniz? Kim sizin kara gün dostunuzdur? Bu soruların cevaplarını bulmak için derin bir nefes alın ve kalbinizden yanıtlamasını isteyin.
Eşiniz mi? Çocuğunuz mu? Kardeşiniz mi? Anne veya Babanız mı? Yoksa tüm sırlarınız paylaştığınız arkadaşınız mı?

Hayatınızın içinde o veya bu şekilde vakit geçirdiğiniz, onsuz yapamayacağınızı hissettiğiniz ve aynı zamanda uzun birlikteliklerden dolayı tolerans ve tahammül seviyenizin azaldığı kişi, aslında okyanusun ortasında düşmüş olduğunuz durumdan sizi çıkartacak ve o meşakkate girecek tek can simidinizdir. Birden onun değerini idrak eder ve varlığına şükredersiniz.

Kendinize yeterli iken birden bire yetersiz ve çaresiz kaldığınız, hep başkalarına yardım ederken, yardıma muhtaç duruma geldiğinizi idrak etmek, çoğunlukla kendinizi, hayatınızı, ve nereden gelip nereye gittiğinizi sorgulamanıza sebep olur. Neden herşey hep benim başıma geliyor? Neden hep yeniden başlamak güçlü olmak zorundayım? Ne zaman mutlu olacağım? V.s.

Kuantuma meraklıysanız farklı biçimde sorarsınız, Evren bana neyi deneyimletmeye çalışıyor? Neyi idrak etmem lazım? Ne konuda kendimi değiştirmem veya düzeltmem lazım? Uyanmam farkına varmam için yeterince sarsıldım mı? Hangi enerjileri kendime çekiyorum. Acaba Evrene doğru mesajlar veremiyor muyum?

Aynı zamanda, ” hayatta tek başıma yaparım sandım ama en ufak bir olayda gerçekten yalnızlığın ne demek olduğunu anladım ve yalnızlık sadece Yaradan’a mahsusmuş” diye düşünürsünüz.

Sizi arayan, soran ziyaretinize gelen, geçmiş olsun diyen ya da bir an olsun koruyucu kanatlarını üzerinizden ayırmayan yakınlarınızı arkadaşlarınız ve ailenizi gördükçe ve onların sıcak enerjilerini hissettikçe, sevildiğinizi ve değerli olduğunuzu her bir hücreniz idrak eder, mutlu olursunuz.
Hayatınız boyunca kontrolü elinizde tutmaya çalışsanız da ne oldu? Farkında mısınız ki artık kontrol sizin elinizde değil.

Hani sizden başkası başaramazdı, beceremezdi? Siz çaresiz durumdayken her şeyi tıkır tıkır halleden bir arkadaşınız, eşiniz, kardeşiniz, çocuğunuz varmış değil mi?

Bunca zaman, sadece kendinizi ve çevrenizi kontrol etmek için ne kadar çok enerji harcadığınızın ve bu enerjinin aslında sizden kopan önemli bir değer olduğunun farkına varmanın zamanı gelmedi mi?

Ne yaparsanız yapın, hayatı, çevrenizi, ilahi akışı ve yaşadığınız imtahanları kontrol edemiyorsunuz değil mi?? Bilin ki edemeyeceksiniz de.

Yaşamakta olduğunuz herşey, Evrenden size, deneyimlemek istediğiniz ve bunu isterken yaydığınız enerjiyi, cevaplayacak şekilde, güzelce paketlenmiş ve önünüze sunulmuş olarak akmaya devam ediyor. Yaydığınız enerjinin gerçekten istediğiniz ve arzu ettiğiniz enerji olabilmesi için ne yapmalısınız?

Kendi içinize dönerek önce kendinizi Affedin. Sonra Hiç affetmeyeceğinizi söylediğiniz kişileri içinizden affedin. Affedin ki oralara harcadığınız gereksiz enerjileri artık yaşam kalitenizi, huzurunuzu, mutluluğunuzu arttırmak için kendinize doğru yönlendirin. Bırakın bu enerjiler gereksiz yere başkalarına değil, ait olduğu kişiye yani size hizmet etsin.

Dengede olmaya çalışın.

Zor da olsa hayatınızdaki dengeyi yakalayın.

Yaradan’ın en güzel parçası olarak diğer en güzel parçaları da sevin ki akışın en güzel mucizeleri size doğru gelmeye başlasın.

“ Ben Kendimi şu anda olduğum gibi kabul ediyorum ve onaylıyorum.

Kendimi gerçekten çok seviyorum.

Dengede olmayı seçiyorum

Bugüne kadar yaşadığım her sınavı, her olayı, her anı, tüm deneyimlerimi, bunlarla ilgili tüm kararlarımı ve tüm seçimlerimi şu an itibari ile kabule geçiyorum.

Ne yaşandıysa yaşandı ve bitti. Artık kendimi Affediyorum.

Bütün bu yaşadıklarım, deneyimlediklerim şu an ki iyi, doğru sevgi dolu insan olmama yardım ettiği için Yaradan’a şükrediyorum.

Doğduğum günden bu güne kadar beni üzen, beni kıran, bana kötülük yapan herkesi Affediyorum.

Kendi iyiliğim için, daha önce hiç affetmeyeceğim dediğim herkesi de koşulsuz şartsız affediyorum.

Artık,

Mutlu ve huzurlu olmayı hak ediyorum.

Sevmeyi ve sevilmeyi hak ediyorum.

Sağlıklı olmayı hak ediyorum.

Bolluk ve Bereket içinde olmayı hak ediyorum.

Güzel olan her şeyi yaşamayı ve deneyimlemeyi hak ediyorum.

Hayatımın akışına güveniyorum.

Yaradanım dan bana gelecek tüm mucizelere kendimi açıyorum ve bu mucizeleri yaşamayı hak ediyorum.

Kalbi güzellikler ve iyilikler dolu insanların artık mutlu olma ve başarılı olma döneminin geldiğini kabul ediyorum.

Elimde olan her şey için, sevdiklerim yanımda olduğu için aklım yerinde olduğu için, tüm organlarımla sağlıklı olduğum için, bana bahşedilen tüm nimetler için

Yaradanıma şükrediyorum.

Şükürler olsun….

kaynak Kuantumdaben.com

sevgiyle bird of paradise , her şey gönlünüzce olsun,

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 24-10-2013, 11:02 PM   #142 (permalink)
Yüzbaşı

pinky9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,738
484 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinky9 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
bird of paradise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayatınızın tatmini için çok önemli gördüğünüz bir şeyden mahrum kaldığınızda iki seçeneğiniz olur:
Ya diğer insanlara ve Allaha karşı kızgın,kendisine acıyan bir kişi olurusunuz; ya da daha derin bir seviyeye ilerler olursunuz.

Çünkü hayatınızda önemli bir delik oluşmuştur. Ve bu deliğin içine gittiğinizde bu sizi forumsuz olana götürür. Onun içine gitmek demek, teslim olmak demektir. Olanı kabul etmektir. Ve bütün olumsuzluklar, şikayetler yok olur gider.

Sizi eksik kılan, mutululuk ve tatminden alıkoyan mahrumiyet, sizi daha derin bir boyuta taşıyan bir giriş noktası olur.

Eckhart Tolle

http://youtu.be/noERV75foYc
bu yazıya bayıldım çok doğruu.. Bu başıkta harikaymış daha sonra ayrıntılı inceleyeceğim bende bi kaç bağ kesme çalışması ekleyim notlarımı bi karıştırayımda:)

Lavinya'nın Güzel Günler Günlüğü

pinky9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-05-2014, 10:35 PM   #143 (permalink)
Üsteğmen

311 Mesajinıza toplam 914 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bird of paradise will become famous soon enoughbird of paradise will become famous soon enough

Hepimiz Birbirimizle, Bağlantılıyız... - Dailymotion video
Alt 07-05-2014, 10:29 PM   #144 (permalink)
Üsteğmen

Hatalı, düşüp kalkmalı hayatlarımızın normalliğini ve sıradanlığını gösteren bir video, izlemeye deger...

hata yapmak normaldir, normal olmayan bunlara takılıp kalmaktır...

"Kendi profilime uygun bir iş bulamadım." | Mete Güney - YouTube
Alt 07-05-2014, 11:18 PM   #145 (permalink)
Üsteğmen

Kim bu bizi "başarısız" olarak niteleyenler?

Kendini "başarısız" gördüğün bir şeyin hiç mi katkısı yoktur sana?

"Ben kurdum; çok da güzel batırdım!" | Ömer Ekinci - YouTube

Konu bird of paradise tarafından (08-05-2014 Saat 12:35 AM ) değiştirilmiştir.
bird of paradise isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-05-2014, 12:21 AM   #146 (permalink)
Üsteğmen

Başarısızlık nedir?

Var mı öyle bir şey?

Kim bu bizi 'başarısız' olarak niteleyenler?

Başarısızlık para kazanamamak mıdır?
Alt 08-05-2014, 12:47 AM   #147 (permalink)
Üsteğmen

"O pozisyonu kabul etmemek enayilikti ama..." | Alper Akcan - YouTube
Alt 08-05-2014, 12:56 AM   #148 (permalink)
Üsteğmen

"Hiç gülmediler..." | Ömer Harmankaya - YouTube
Alt 08-05-2014, 01:00 AM   #149 (permalink)
Üsteğmen

"Yaşadığım çok başarısızlık var!" | Tunç Kılınç - YouTube
Alt 22-04-2016, 11:19 PM   #150 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esmerrapunzel is an unknown quantity at this point

"Affetmek özgürleştirir" doğru; itirazım yok. Ama ne onun bana yaptıkları için onu, ne benim ona yaptıklarım için kendimi affedemiyorum :(

Konu esmerrapunzel tarafından (22-04-2016 Saat 11:22 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: imla
esmerrapunzel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil