Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Geçici Baş Ağrısı

Uyarılar

Başda ağırlık hissi...

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Geçici Baş Ağrısı Başda ağırlık hissi... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: gulerk Nickli Üyeden Alıntı Sigara bırakma telkinini sublimal mesages adlı programla birlikte iki gündür dinlyorum. Mp3 'ü yüklemeden önce sublimal message adlı programını kurdum ve sigara ile ilgili mesajları ekrana veriyorum sürekli. bugünde mp3'le birlikte dinliyorum. Gece uyurken de ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Geçici Baş Ağrısı telkin cd indir izle İstanbul Geçici Baş Ağrısı nerededir kimdir Geçici Baş Ağrısı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Geçici Baş Ağrısı hipnoz Geçici Baş Ağrısı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Geçici Baş Ağrısı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Geçici Baş Ağrısı kuantum düşünce kitap haberi

Anketimiz: Telkinleri Dinledikten Sonra Geçici Olarak da Olsa Başınız Ağrıdı mı?
Başımda Ağırlık Hissi Oldu! 378 45.00%
Başım Ağrıdı! 219 26.07%
Başım Çok Ağrıdı! 162 19.29%
Baş Ağrısı Olmadı 81 9.64%
Katılımcı sayısı: 840. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Başda ağırlık hissi...

Like Tree2Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 31-05-2008, 10:05 PM   #121 (permalink)

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zizuzu87 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Başta ağırlık hissi...

Alıntı:
gulerk Nickli Üyeden Alıntı
Sigara bırakma telkinini sublimal mesages adlı programla birlikte iki gündür dinlyorum. Mp3 'ü yüklemeden önce sublimal message adlı programını kurdum ve sigara ile ilgili mesajları ekrana veriyorum sürekli. bugünde mp3'le birlikte dinliyorum. Gece uyurken de dinledim. Bendeki etkileri; dinlemeye başladığım ilk saatten beri, mide bulantısı, baş ağrısı, boyun ağrısı ve halsizlik. Kendimi halsiz hissediyorum. Uykum varmış gibi süreki. Sigara içerken midem bulanıyor ve içmek istemiyorum. Hahi grip olursunuz da sigara canınınız çekmez ve içerken mideniz bulanır, başınız döner. onun gibi aynen.
Bu belirtiler insan ilk defa reki aldığın da da olur. blokajlar çözülmeye başladığında, belli bir direnç oluşur. ve belirtiler birkaç gün veya bir hafta gibi değişen sürelerde problem neyse daha fazla ağırlaşır. vucüt ve bilinç yeni olan şeye bir çeşit tepki gösterir.
Ben aynı durum olduğunu düşünüyorum. Olanı olduğu gibi kabullenmeye ve durumu kutlamaya başladığımızda belirtiler hafifler. Ben şöyle bir mantra tekrarlıyorum bu gibi durumlarda. ''dirençlermi görüyor ve onları kabulleniyorum. direnç burada, korku burada, onu kabulleniyorum ve seviyorum. Onun bir yere gitmesi gerekmiyor. o benimdir. benim bir duygumdur. O duygunun fiziksel bedenimde dolaşmasına izin veririm. Engellemem rahatça istediği yere gitsin. Daha sonra duyguyu kalbime getiririm. Kalbimin pembe parlak sevgisi içinde eridiğini hayal ederim. Daha sonra Yüksek benliğimden ‘’Hazır olduğumda onu salıvermesini’’ isterim. Salıverin gitsin.
Hiçbirimiz mükemmel varlıklar değiliz. Mükemmel olmak zorunda değiliz. Sedece yapabileceğimizin en iyisini yapmalıyız. Mükemmellik tanrıya mahsustur. Bu yüzden kendimizde ne varsa. Sosyal fobi, kilolu, toplum karşısında konuşamayan, suçluluk duygusu, sosyal fobi bağımlı, vs. vs . Her ne olursak olalım. Her şey ilk önce kendimizi olduğu gibi kabullenmek ve sevmekten geçer herşey. Kendimizi çok ama çok sevmeliyiz ki diğer insanlarıda sevebilelim. Yargılamadan, koşullandırmadan Sadece var oldukları için. Gerisi gelecektir zaten.
Sen neye hazırsan,
O da senin için hazırdır.

Gelişmeleri daha sonra yazacağım yine.
sevgilerimle
güler
sublimal mesages adlı programı neredn bulabilirim

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

zizuzu87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-05-2008, 10:10 PM   #122 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Başda ağırlık hissi...

Alıntı:
zizuzu87 Nickli Üyeden Alıntı

sublimal mesages adlı programı neredn bulabilirim
[/quote]

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...k-t7415.0.html

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-06-2008, 06:17 PM   #123 (permalink)

1 Mesaja İyi ki varsın denildi
ridvankajmeran is an unknown quantity at this point

eğer baş ağrısı olmayan telkin dinlemek istiyosanız mozart Re major largo ritimli yani ağır tempoda seyir eden müzikler dinleyin ben dinliyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum .bu sitedeki telkin müzikleri klasik olanlar hızlı tempoda ve yayarlı olucağını sanmıyorum olanlar varsa sadece olduğuna inandıkları için müziklerin katkısı olmaz
ridvankajmeran isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2008, 08:35 PM   #124 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar ridvankajmeran..

önerin için çok teşekkürler re major ritimler gerçektende çok leyiflidir.. tartışma götürmez..

lakin burada dinlediğimiz müziklerin içerisinde gömülü olan telkinler var.. yani müzikler örtücü unsur..
bunlara subliminal yolla kaydedilmiş telkinler diyoruz..

konu ile ilgli daha detaylı bilgiler rehber bölümümüzde mevcut..

ortaya çıkan başağrısı gibi durumlarda bilinçaltımızın telkinlere karşı verdiği tepkilerdir..
burada müzik.. 2. hatta 3. sırada kalıyor..

sevgiler..
Alt 10-09-2008, 12:45 PM   #125 (permalink)
Teğmen

elifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

9 Mesajinıza toplam 23 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elifi is an unknown quantity at this point

iki gündür günde üç saat kadar dinliyorum başımda ağırlık hissi başladı

geçiciymiş geçsin lütfen
elifi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-10-2008, 06:45 PM   #126 (permalink)
Üsteğmen

86 Mesajinıza toplam 358 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
demetcool is an unknown quantity at this point

size bı oneride bulunmak ısterım başınız ağrıyınca başınızı sevgili başımmm dıyerek okşayınn ve bu ağrı bana ait değil geçmesine ızın verıyorumm deyinnn bütünn samımıyetınızlee . deneyın görecesınız baş ağrınız kalmayacak .
demetcool isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-10-2008, 12:29 AM   #127 (permalink)
Teğmen

2 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
myguleryuz is an unknown quantity at this point

baş ağrısı ego suçluluk ve kendine güveni dinlerken hiç olmadı diyebilirim ... yalnız sigara için olanı dinlerken çok sıkılıyorum sinir basıyor dinlemek istemiyorum daha fazla dinlemek istiyorum ama bilinmeyen bir şekilde dinlemek istemiyor zorla dinliyorum sanırım direnç gösteriyorum fakat sigara içme konusuna gelince dahada çoğaldı gibi, aslında bırakmak istiyorum
myguleryuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-10-2008, 01:34 AM   #128 (permalink)
Teğmen

1 Mesaja İyi ki varsın denildi
taylan11 is an unknown quantity at this point

slm arkadaşlar bu başağrısı ve diğer vücut için belirtilerle ilgili birçok arkadaşın yorumlarını okudum ve hepsine katılıorum.Ben de de aynı şey oldu.Şöleki bilg.karşsında gezinti yaparken mp3 formatlı telkini dinliordum yklaşık 1 saat bounca dinledim.Yalnız kendimi fazla vermemiştim ne bileyim normal bi ses olarak algılıordum sıradanmış gibi fakat beynim bunu bana sölemedi 1 saat sonra şiddetli bir baş ağrısı yalnız sağ tarafım olmak üzere birde mide bulantısı başladı.uyuyamadım.Bir ağrı kesici içtim.Uyuya kalmışım.En önemlisi de şu idi.Ertesi sabah uyandığımda ve şöle bi dışarıda gezmeye başladığımda kendimde bi farkındalık olduğu idi.Nasıl olduğunu bilmiorum.Gözlerim daha ii görüo ve kulaklarım birçok sesi aynı anada sentezleyerek yakın ve uzak ii duyuyor.Hala anlıyamıorum.Sıradan bir dinleme ve ve farkında olmadan ani bir değişim...........
taylan11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-11-2008, 11:31 PM   #129 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 8
39 Mesajinıza toplam 220 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
henna is an unknown quantity at this point

Telkinleri dinlemeye başladığımda bende hafif baş ağrısı hissettim,
bu ağrılar telkinlerden mi kaynaklanıyor?
Açıkcası ben dinlediğim versiyonu değiştirdiğim zaman baş ağrısı hissetmedim,o yuzden bu baş ağrısını dinlediğim telkinin versiyonuna bağladım dusun dusun dusun
henna isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-11-2008, 12:34 AM   #130 (permalink)
Üsteğmen

Sensible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 54
70 Mesajinıza toplam 326 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Sensible is an unknown quantity at this point

Başımda Ağırlık Hiss Oldu...Ama zamanla azalmaya başladı...
Sensible isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks