Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Geçici Baş Ağrısı

Uyarılar

Başda ağırlık hissi...

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Geçici Baş Ağrısı Başda ağırlık hissi... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız sevgili boo önce hoşgelişler olsun..iyiki geldin yanımıza...ben telkinleri dinlemeye 18 nisan 2007 de başladım..ilk haftalarda değişim gördüm..dinlemeye başladığımda yatak odam hatta yatağımdan çıkmıyordum..16 mayısta mitinglere katılacak kadar iyiydim..en önemlisi kimseyle kavga etmeden ev döndüm..bunu daha önceleri başaramıyordum..ben telkinlerin içeriğini hiç ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Geçici Baş Ağrısı telkin cd indir izle İstanbul Geçici Baş Ağrısı nerededir kimdir Geçici Baş Ağrısı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Geçici Baş Ağrısı hipnoz Geçici Baş Ağrısı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Geçici Baş Ağrısı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Geçici Baş Ağrısı kuantum düşünce kitap haberi

Anketimiz: Telkinleri Dinledikten Sonra Geçici Olarak da Olsa Başınız Ağrıdı mı?
Başımda Ağırlık Hissi Oldu! 378 45.00%
Başım Ağrıdı! 219 26.07%
Başım Çok Ağrıdı! 162 19.29%
Baş Ağrısı Olmadı 81 9.64%
Katılımcı sayısı: 840. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Başda ağırlık hissi...

Like Tree2Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-02-2008, 07:18 AM   #101 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: Başda ağırlık hissi...

sevgili boo önce hoşgelişler olsun..iyiki geldin yanımıza...ben telkinleri dinlemeye 18 nisan 2007 de başladım..ilk haftalarda değişim gördüm..dinlemeye başladığımda yatak odam hatta yatağımdan çıkmıyordum..16 mayısta mitinglere katılacak kadar iyiydim..en önemlisi kimseyle kavga etmeden ev döndüm..bunu daha önceleri başaramıyordum..ben telkinlerin içeriğini hiç öğrenmedim..çünkü telkileri değiştirme gibi bir istikrarsızlığım vardı..isterse plesebo etkisi olsun dedim..şimdi kendi gelişmem bakıyorum..tabiiki telkinlerin içeriğinide öğrendikten sonra plesebo etkisi değildi yüzde yüz telkinlerin etkisiydi.bizde durup durup atakanımıza teşekkür ediyoruz..ben işi biraz daha ileri götürdüm..onun hayat yolunun kolay olması için şifa gönderiyorum..fazla sorgulamadan dinleyin..hiç kimse on binlerden fazla insana kötülük etmek için bu işi yapmaz..
hele atakan hiç yapmaz..emin olun..şimdi ben size referans olcak linkleri veremiyorum, çünkü pc özürlüyüm..ha aklınıza sen nasıl bir moderatörsün link veremiyorsun diye bir şey gelirse..onunda cevabı var..ben mesaj durumundan moderatör oldum..bu işten anladığımdan değil..benim eksik bıraktığımı şamanım tamamlar zaten..kendinize bir günlük açın adresiniz beli olsun ..ilerleyen dönemlerde sorularınız olursa biz can'ı ciğerden vede gönülden yanınızdayız saygılı sevgiler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 25-02-2008, 07:59 AM   #102 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhaba boo.. hoşgeldin yanımıza..

sormuş olduğun sorular ile ilgili olarak daha önceden verilmiş olan cevaplarımzın linklerini veriyorum..
inceledikten sonra takıldıkların olursa yine cevaplarız..

sevgiler..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...ir-t776.0.html
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...uvenli-b269.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...21419#msg21419

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...j-t4476.0.html

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...rmayiniz-b8.0/
http://www.hayatimdegisti.com/portal...sk=view&id=350
Alt 25-02-2008, 08:10 AM   #103 (permalink)
boo

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 11 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
boo is an unknown quantity at this point

duyarlılığınız için teşekkür ederim arkadaşlar inceleyeceğim gönderdiklerinizi.Bu arada ikonlara bayıldım ya
boo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-03-2008, 01:09 AM   #104 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
54 Mesajinıza toplam 263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
matlatari is an unknown quantity at this point

bende de telkinleri dinlemeye başladıktan 1 hafta sonra aşırı yoğun baş ağrısı başalmıştı biraz ürktüm açıkçası benim hayatım boyunca toplasam belki 3 defa başım ağrımıştır ama ilk olduğunda o gün ara verdim bir kaç saat ertesi gün yine oldu yine ara verdim ama bu sefer 2 saat kadar daha sonra her oluşunda daha da düşürdüm bu ara verme süresini artık başım yine ağrıyo ama etkisi azaldı her geçen gün azalıyo bu gün 22. günüm olmalı yanılmıyorsam ve ego ile suçluluk telkinini dinliyorum aslında işe yaradığını biliyorum ama devam edeceğim dinlemeye yarın sabahtan itibaren de 3 bir telkine geçiş yapıcam bu baş ağrısı konusunda tavsiyem benim yaptığım gibidir belli bir süre sonra zaten alışıyorsunuz ve zaten bu baş ağrıları beni motive ediyo telkinlerin işe yaradığını düşünüyorum ve bu bana bi şevk veriyo bende paylaşmak istedim umarım işinize yarar
Alt 04-04-2008, 11:00 AM   #105 (permalink)
Teğmen

12 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
smyrna is an unknown quantity at this point

herkes merhaba
ben yaklaşık 2 aydır telkinleri dinliyorum. kendimi çok daha iyi hissediyorum. yalnız bu kadar zaman sonra yeni yeni bi ağırlık hissi başladı bende. sabah gayet enerjik oluyorum ama telkinleri dinlemeye başladıktan sonra 3-4 gündür başım ve bütün vücuduma bi ağırlık çöküyo sanki çok iş yapmışım yorulmuşum gibi bütün enerjim çekiliyo sanki. sadece su sesi ile dinliyorum ve ağırlıklı olarak ego, kendine güven ve bikaç tanede erteleme ve suçluluk var. ilk zamanlar böyle şeyler olmamıştı sadece 1 gün bi baş ağrısı olmuştu o da telkinlerden mi yoksa öylesine bi başağrısı mı bilmiyorum dayanılmaz değildi zaten. ortalama 4-5 saat dinliyorum. mümkün oldukça geceleri de dinlemeye çalışıyorum ama gece dinlemek sıkıntı veriyo biraz. kafam çok yoruluyo gibi ve uyumakta zorluk çekiyorum böyle olunca.
neyse çok uzatmıyım şunu merak ettim bu kadar zaman sonra böyle bi etkinin olması normal mi? bana garip geldi. acaba biraz azaltsam veya ara mı versem? tabi herkeste etkileri farklı oluyo mutlaka. buna benzer şeyler yaşayanlar varsa yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.
sevgiler
smyrna isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2008, 11:47 AM   #106 (permalink)
hayalayaz
Guest

smyrnacığım ben sana kendini nasıl enerjiyle şarj edeceğini anlatayım...
evrenden gelen enerjinin başının üzerinden bedenine dolduğunu imgele...enerji başının içini dolduruyor, beyninin tüm kıvrımlarına akıyor..başının içi enerjiyle dolduktan sonra, enerji bedeninin içini tamamıyla ve tümüyle dolarken, bu arada baş ağrısı, içsel sıkıntı , o sırada ne hissediyorsan, bedenini terk ederek, ayaklarının altından dünyanın merkezine akıyor, bu çalışmayı yap bakalım faydalı olacağını düşünüyorum..
Alt 04-04-2008, 07:50 PM   #107 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

evet smyrna bu tarz etkilerin olması gayet normal.. ben bir yıldır dinliyorum..
yanı sıra yaptığım bir çok sprütüel çalışma var.. ama derinlerde bie yerde bir blokajım
yada güncel bir sorunum varsa ve içsel olarak mücadeler veriyorsam başağrısı etkisi ile karşılıyorum..

bu dönemlerde olumlama çalışmalrına ayna çalışmalarına ve rahatlatıcı egzersizlere ağırlık verirsen
daha rahat geçiş yaparsın..

hayal ablanın anlatmış olduğu yöntemi uygula.. etkilerini kısa sürede pozitif olarak yaşayacaksın..

sevgiler..
Alt 06-04-2008, 03:40 PM   #108 (permalink)
boo

4 Mesajinıza toplam 11 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
boo is an unknown quantity at this point

telkinleri dinlemeye başlayalı bir ay olmuş ve ben bu bir ay içinde iki tane hayatımda daha önce hiç karşılaşmadığım baş ağrıları geçirdim!Gerçekten çok şaşırtıcı ama hala acaba bu telkinlerle alakası yok mudur diye kendime sormadan da edemiyorum.Belki başka birşeydir.Bilmiyorum yanii ama şunu biliyorum ki daha önce hiç böyle baş ağrılarım olmamıştı :) aslında hassas oldugum(yorgun,uykusuz vs) her zaman basım agırır ama bu kadar ağrımazdı hiç.Bende o yüzden sebebinin telkinler olduğunu düşündüm.Birinci baş ağrımda hiç birşey yapmaya mecalim yoktu ve devamlı mide bulantısıyla birlikte o gün hep istifar ettim baş ağrım bu kadar şiddetli oldu yani :) kusmaya kadar gittim. ehehe İkinci şiddetli baş ağrımda dün oldu bugunde var hala ama genelde ertesi gün azcık ağırıyor sanki şiddetli baş ağrısının devamıymış gibi daha sonra geçiyor.
Telkinleri hergün dinlemeye çalıştım bazı günler dinleyemediğim de oldu ama genelde dinledim bu zamana kadar.Bu arada şunu da söylemeden geçemeyeceğim telkinleri dinlemeye başladıktan sonra teyzemlere gitmiştim ve laptobumuda yanımda götürmüştüm dinleyecem diye:) ve kuzenim var 16 yasında o zamanlar da sadece ego ve suclulugu dınlıyordum.Kuzenim cok takar baskalarını arkadasları ıcın fılan.Biraz insanların yerine kendini fazla koyuyor bu aslında iyi bir özelliktir empati kurmak çok güzel ama herseyde oldugu gibi bununda dengelisi lazım neyse diyeceğime geleyim ben uzatmayım :) işte bir süre sesli dinledim ben telkinleri ve kuzenımde yanmda oldugu ıcın dogal olarak oda duyuyor daha sonra cok kotu basım agrıyo dedi bana.Kendisi diyor sanırım bu dinlediğin müzikler başımı ağrıttı diye:)yani heralde gerçekten bu telkinler baş ağrıtıyor sonuc itibariylaa.:)Haa birde aklıma geldi 2 yasımdaki kuzenımde bu muzıklerı duyunca hıc kıprdamadan dınlıyor wave ilginc buda 44 fazla gelemedim siteye başladım başlayalı ama bundan sonra daha fazla gelecem insallah.Cunku gelmenin daha faydalı oldugunu dusunuyorum.saygılar ve sevgıler efenım gorusmek dılegıyle hosca ve dostca ve mutluca kalınız
boo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-04-2008, 04:12 PM   #109 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Sesli Dakikalar is an unknown quantity at this point

Çok değerli arkdaşlar ben dün akşam saatlerinde siteyle tanıştım...

Kişisel gelişim kitapları ve fon müziği seven bir kişiliğim var...

Lakin bu fomlarda açıkçası süper...

Ney bir başka içimi ferahlatıyor....

Bu gün ikinci günüm hafif bir baş ağrısı elbette var...

Ama bunu noral karşılıyorum...Çünkü sürekli bir müziği dinlediğim zamanda yada fazla müzik dinlediğindede bu başş ağrıları olur diye düşünüyorum..Tabiki bu benim düşümcem...

Siteniz çok güzel...

Başarılarınızın devamını diler...

Saygılar sunarım..
Alt 18-04-2008, 02:29 PM   #110 (permalink)
Teğmen

25 Mesajinıza toplam 62 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
seramoni is an unknown quantity at this point

Ben de iki aydır dinliyorum,uzun süredir bu başta ağırlık hissi bende de var,dinlerken de oluyor,sanki kafamın için bir şeyler doluyor ve ben ağırlığını hissdiyorum.Kafamda,beynimde bi uyuşma oluyor,ne kadar sürer acaba bu durum ?
seramoni isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks