Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Forum Oyunları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forum-oyunlari/)
-   -   hangi şehirde yaşıyorsunuz ve nesi meşhur? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forum-oyunlari/12800-hangi-sehirde-yasiyorsunuz-ve-nesi-meshur.html)

yeni bir hayat 23-08-2008 03:44 AM

Ynt: hangi şehirde yaşıyorsunuz ve nesi meşhur?

Oooo, burası sıkıbir tartışma alanı olmuş arkadaşlar, geç kalmışım..

bigci kardeşim, fena sıkışmışsın İzmirliler arasında girlhaha
sen İzmirlilere niye laf atıyorsun. Hem de Hayal abla İzmirliyken girlhaha

Arkadaşlar, ben de Kocaeli' deyim.Biliyorsunuz buranın pişmaniyesi meşhur. Hepinizi beklerim. Pişman olmazsınız... actionsmile

bigci 23-08-2008 05:08 AM

Alıntı:

yeni bir hayat Nickli Üyeden Alıntı
http://img162.imageshack.us/img162/3863/hidetaggdb7.png
Oooo, burası sıkıbir tartışma alanı olmuş arkadaşlar, geç kalmışım..

bigci kardeşim, fena sıkışmışsın İzmirliler arasında girlhaha
sen İzmirlilere niye laf atıyorsun. Hem de Hayal abla İzmirliyken girlhaha

Arkadaşlar, ben de Kocaeli' deyim.Biliyorsunuz buranın pişmaniyesi meşhur. Hepinizi beklerim. Pişman olmazsınız... actionsmile

[b]
hadiiiiii tühhh ben yeni kocelideydim yarışım vardı bilseydim davet ederdim seni pınarbasına sevincli ne ise rovalsı eylülde gelirsin artık beni izlemeye destek olmaya demii kapp cocukları gell guzel bi hafta sonu olur onlar içinde sevincli

askinsofi 23-08-2008 06:34 AM

Ben Eskişehirde yaşıyorum.Çerkezim.Daha başka birşey söylememe gerek varmı.Çerkez kızlarını bilmeyen varmı?güzellik,ssadakat,saygı daha yazayımmı

ceren18 23-08-2008 11:40 AM

bigcicim senn nekadar karsı çıkarsan çık izmirin kızları allah tarafından torpilli güzellik bakımından ben dogma büyüme izmirli kimi tanıdıysam dogal bir güzellikleri var gerçektende erkek gibiler girlhaha ama ılıman yer insanı oldukları içinde çok cana yakınlar buyüzden izmirde okumayı çok istemiştim ankaranın kızları bu bir gerçekki gerçekten kabalar buarada ben ankaralı degilim hemen kendimi kurtarıyım girlhaha ben izmire sonradan gidip makyj ve kıyafetle kamuflaj olanları degil ama dogma büyüme izmirli olanların güzel oldugunu düsünüyorum mlk34

melodiss 23-08-2008 11:44 AM

[b]burda bi güzellik yarışıdır gidiyor.... sevincli

son noktayı koyuyorum...;
Ev yaparsan tuğladan kız alırsan MUĞLAdan.... girlhaha

sevilay can 23-08-2008 11:58 AM

Alıntı:

melodis Nickli Üyeden Alıntı
[b]burda bi güzellik yarışıdır gidiyor.... sevincli

son noktayı koyuyorum...;
Ev yaparsan tuğladan kız alırsan MUĞLAdan.... girlhaha

bildigim kadariyla mugladan kiz alinmak istenmesinin sebebi kiz evlatlara ekilemeyen deniz kenari arazisinin verilmesi veya miras birakilmasi.tarim acisndan degersiz ama turizmin gelismesiyle bu kizlari almak cok avantajli oluyormus.bunu ilginc oldugu icn soyledim yoksa muglali kizlar cokk da guzel gordugum kadariyla.

melodiss 23-08-2008 12:16 PM

Alıntı:

sevilay can Nickli Üyeden Alıntı
[q
bildigim kadariyla mugladan kiz alinmak istenmesinin sebebi kiz evlatlara ekilemeyen deniz kenari arazisinin verilmesi veya miras birakilmasi.tarim acisndan degersiz ama turizmin gelismesiyle bu kizlari almak cok avantajli oluyormus.bunu ilginc oldugu icn soyledim yoksa muglali kizlar cokk da guzel gordugum kadariyla.

smiliyface yanlış biliyorsun sevilay can Muğla diyince akla deniz kenarı gelmesi alışıldık bişey artık yadırga mıyorum ama Muğla sadece deniz kenarından oluşmaz hatta hiç deniz görmemiş insanları bile vardır ... söylediğin konuyu kimseden duymadım izlediğim bi dizi hariç smiliyface kulaktan dolma yargılarla geneli zan altında bırakmazsak daha sağlıklı düşünmüş oluruz super o sözü espiri olsun diye söyledim ve asıl söyleyende deniz kenarındaki arsaları düşünüp söylememiştir heralde utananadam aslında şuan buruk bi kırgınlık içindeyim ne deniz kenarında arsam var nede deniz kenarında arsası olan tanıdığım bi kız arkadaşım sanırım topluca evde kardık... neutrali5 hismiley

cedrus48 23-08-2008 12:50 PM

Sevilay sen konuyu yanlış biliyon deniz kenarı meselesi muğlaya ait değil Antalyaya ait muğlada öle bişey yok lütfen yanlış şeyler yazmayın "ev yaparsan tuğladan kız alırsan muğladan sözü muğlanının kızlarınn güzel olmasından dolayı söylenmiş bir söz bu

ceren18 23-08-2008 12:52 PM

Alıntı:

cedrus48 Nickli Üyeden Alıntı
Sevilay sen konuyu yanlış biliyon deniz kenarı meselesi muğlaya ait değil Antalyaya ait muğlada öle bişey yok lütfen yanlış şeyler yazmayın "ev yaparsan tuğladan kız alırsan muğladan sözü muğlanının kızlarınn güzel olmasından dolayı söylenmiş bir söz bu

insallah antalyalı yoktur aramızda girlhaha

cedrus48 23-08-2008 12:56 PM

Hayır antalyalılara ben bişey söylemedim sadece bu deniz kenarından toprak verme muğlaya ait değil Antalyaya ait ama bunun sebebide eskiden turizm yoktu deniz kenarları hep sazlık ve bataklıktı değrsizdi değerli yerler ekilen yerler oğlanlara değersiz bataklık sazlık olan deniz kenarları kızlara verilirdi.Bu kızlarının güzel yada çirkin olmasını anlamını vermez Bence her kadın güzeldir.Çirkin kadın yoktur.Bakımsız kadın vardır.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:40 PM.