Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Forum Oyunları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forum-oyunlari/)
-   -   hangi şehirde yaşıyorsunuz ve nesi meşhur? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forum-oyunlari/12800-hangi-sehirde-yasiyorsunuz-ve-nesi-meshur.html)

cananderen 22-08-2008 11:14 AM

hangi şehirde yaşıyorsunuz ve nesi meşhur?

ben izmirde yaşıyorum.buranın kızları uy897meşhur bild,iğiniz gb. hismiley

bigci 22-08-2008 03:40 PM

Ynt: hangi şehirde yaşıyorsunuz ve nesi meşhur?

[b]

Dogma büyüme angaralıyım seymenleriyle meşhur yaprak döneriyle meşhur hıh kızmış asıl buranın kızları daha güzel

örner:ceren18 sevincli

ceren18 22-08-2008 09:45 PM

Alıntı:

bigci Nickli Üyeden Alıntı

[b]

Dogma büyüme angaralıyım seymenleriyle meşhur yaprak döneriyle meşhur hıh kızmış asıl buranın kızları daha güzel

örner:ceren18 sevincli

tesekkür ederim bigci tender45

Novos 22-08-2008 10:23 PM

genelde izmirin kızları güzeldir diye bilinir, ben daha izmire gitmedim, görmedim onun için o konuda yorum yapamayacağım ama ankaranın kızları güzel gerçekten. super

bigci 22-08-2008 10:45 PM

izmirin kızlarının güzellikle yakından uzakdan alakası yok ::)

ankaranında ama ceren18 gercekden guzelsın hemsom söle acıklayım

izmir istanbul ankara gibi büyük sehirlerde yada söyle deyim izmir genellikle maddi durumu yüksek ailelerin kaldıgı sehir
simdi izmir kızları hakkında bi yorum yapcam yapamıyorum izmirli bi cok kız var aramızda ama guzel degiller onu söyleyim . maddi durumu yüksek ailelerin bakımlı kızları agırlıkda oldugu için öyle bi dedikodu saçmalıgı cıkmısdır

güzel kızlar nerde söyleyimmi :
anadoluda elleri kınalı kızlar . saçları yosun kokan kızlar

örnek : mardinin kızlarının eline su bile dökemez izmir kızları (( zehrada mardinliydi o güzellik o gözler o saçlar ))

diyarbakır kızlarını gördünüzümü ? izmir kızları tırnagı bile olmaz
memleketim diye demiyom yozgat kızlarını gördünüzmü ? karadenize cıkmıyom bile

yaaa işte böyle smiliyface

izmire defalarca gittim ama bakımlı kızlar dısında güzel kız görmedim güzel kız dedigin dogusdan guzeldir sonradan guzel olana güzel demem ben :P

cananderen 22-08-2008 11:35 PM

türkiye de bilmeyen yok bunu ben demiyorum sadece.herkeşler diyooooo.zehraya laf yok ok.katılıyorum sana ark5 uy897

bigci 22-08-2008 11:38 PM

Alıntı:

cananderen Nickli Üyeden Alıntı
türkiye de bilmeyen yok bunu ben demiyorum sadece.herkeşler diyooooo.zehraya laf yok ok.katılıyorum sana ark5 uy897

[b]
zehramı salla gitsin onu sevincli istedini de atış serbest nişan al ateşşşş

umrumda degil guzelde guzel degil zehra

türkiye güzelden ne anlar saf güzel yok orda boyalı güzel cok yani bakımlı kız çok güzel dedigin saf kan güzel olacak

yaa şimdi izmirli kızlar okuycak burayı bana yaylım ateşi açıcaklar en başda hayal abla sevincli yaaa nasıl topasam kendimi

cananderen 22-08-2008 11:42 PM

yandın olum sen tuzağıma düştün s45apk

bigci 22-08-2008 11:45 PM

Alıntı:

cananderen Nickli Üyeden Alıntı
yandın olum sen tuzağıma düştün s45apk

[b]
offff cadi sila dicemde olmaz cadi degilsin sen
izmirli kızlar badanasızda güzel tamam badana makyaj oluyo bu arada sevincli help mee kurtarın erkekler beni erkek gücüü dersteginizi istiyorum

cedrus48 23-08-2008 12:06 AM

Hayal abla gerçekten izimirin kızları çok güzel ben şahit oldum ilk aşkım izmirliydi çok güzeldi hala unutamadım aman hanım duymasın sıcak345

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:33 PM.