Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Yaratıcı Yazarlar Edebiyat Tarih Felsefe Klubü > Yaratıcı Yazarlar Klubü > Eserekli Saatler Pisimbat'ın Mırıltıları

Uyarılar

pisimbatın Mırıltıları pati izleri(eserekli saatleri)

Yaratıcı Yazarlar Klubü ve Eserekli Saatler Pisimbat'ın Mırıltıları pisimbatın Mırıltıları pati izleri(eserekli saatleri) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız yaw ben resim eklemeyi becersem benim samur beyinde resmini gösterirdim beceremiyorum yahu safmıyım ben saf pisi ben şaşkın çok şeker allah uzun ömürler versin paşama (kızıma )...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Eserekli Saatler Pisimbat'ın Mırıltıları telkin cd indir izle İstanbul Eserekli Saatler Pisimbat'ın Mırıltıları nerededir kimdir Eserekli Saatler Pisimbat'ın Mırıltıları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Eserekli Saatler Pisimbat'ın Mırıltıları hipnoz Eserekli Saatler Pisimbat'ın Mırıltıları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Eserekli Saatler Pisimbat'ın Mırıltıları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Eserekli Saatler Pisimbat'ın Mırıltıları kuantum düşünce kitap haberi

pisimbatın Mırıltıları pati izleri(eserekli saatleri)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-07-2007, 12:19 AM   #11 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Ynt: pisimbatın Mırıltıları pati izleri(eserekli saatleri)

yaw ben resim eklemeyi becersem benim samur beyinde resmini gösterirdim beceremiyorum yahu safmıyım ben saf pisi ben şaşkın

çok şeker allah uzun ömürler versin paşama (kızıma )

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 05-07-2007, 01:40 AM   #12 (permalink)
hayalayaz
Guest

ben sana 9 yıl fark atıyorum (ablamın rivayetine göre 8) ben senden büyüğüm kızım çocuğum dememde ablalığı kimseciklere kaptırmam..şaka şakaaa siz beni neye layık görürseniz oyum..bakma sen buradaki anketa göre yaş ortalaması 25_30 ya eh bende anaç olduğum için hemen analığı benimseyiverdim..ben biraz daha gayret etseydim çocuğum 30 yaşında olurdu..bilinçli tembellik ettim..yaa ben ablam hakkında yazmasam iyi olur..kendisi yeni üyelerimizden olacak nasipse ilk iki girişimi başarısız oldu..sistemdeki benim aklımın ermediği herhangi bir şeyden dolayı...valla bir odada o bir odada ben pc başındayız..bide bakıyosunuz biz her şeyi forum üzerinden hallediyoruz..hayaaal kahve yaparmısııın..ablaaa bu gün ne yiyeliiim..hadi bakalım hayırlısı.
Alt 05-07-2007, 08:57 AM   #13 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
11 Mesajinıza toplam 34 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
berkeberk is an unknown quantity at this point

etraf pati izleriyle dolmuş. geçtiği yerde iz bırakan pisilerden birine ait bu pati izleri galiba sanırsam.

berkeberk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-07-2007, 12:46 PM   #14 (permalink)
Paşa Site Kedisi

976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
ben sana 9 yıl fark atıyorum (ablamın rivayetine göre 8) ben senden büyüğüm kızım çocuğum dememde ablalığı kimseciklere kaptırmam..şaka şakaaa siz beni neye layık görürseniz oyum..bakma sen buradaki anketa göre yaş ortalaması 25_30 ya eh bende anaç olduğum için hemen analığı benimseyiverdim..ben biraz daha gayret etseydim çocuğum 30 yaşında olurdu..bilinçli tembellik ettim..yaa ben ablam hakkında yazmasam iyi olur..kendisi yeni üyelerimizden olacak nasipse ilk iki girişimi başarısız oldu..sistemdeki benim aklımın ermediği herhangi bir şeyden dolayı...valla bir odada o bir odada ben pc başındayız..bide bakıyosunuz biz her şeyi forum üzerinden hallediyoruz..hayaaal kahve yaparmısııın..ablaaa bu gün ne yiyeliiim..hadi bakalım hayırlısı.
umarım benimde size hayal dememde sakınca yoktur siz bana canınız ne istiyorsa öyle hitap edebilirsiniz dream hnm ehhh ablanızıda bekliyoruz efendim
Alıntı:
berkeberk Nickli Üyeden Alıntı
etraf pati izleriyle dolmuş. geçtiği yerde iz bırakan pisilerden birine ait bu pati izleri galiba sanırsam.

ahh be berkeberk öyle oldu işte sızdım siteye heryerede benim pati izlerim burasınıda özel tasardadım gel buyur istediğinde wave
Alt 05-07-2007, 06:43 PM   #15 (permalink)
Paşa Site Kedisi

yahu ben nasıl resim eklicem yaa çıldırıcam zaten sıvaktan eridi beynim benim birisi bana yardım etsin
kedimin resmini koyucam yahu burcu ,hayal lerzan, yetişin bacılar
ne olur yalın bir dille anlatın ben teknoloji sorunluyum acık
Alt 05-07-2007, 07:12 PM   #16 (permalink)
Paşa Site Kedisi

Bugün hayata nasıl pati izlerimi bıraktım onu anlatayım bari zaman geçsin okuyan çıkar elbet wave
öğeln 11 de uyanan pisicik (ben oluyorum kazık kadar pisi) z bir kahvaltıdan sonra tamm öğlen sıcağının dışarda hüküm sürdüğü saatler olan 14:00 da samur oğlumun yanına gitmek üzre yola çıktım erimeden asfalta yapışmadan vardım orası şöyle bir yerdir : çimenler üzerinde piknik alanlarının bulunduğu deniz kenar sakin huzurlu bir ortamdır ehh aklını yiyip o saate giden 3-5 kişiden biriside bendim ,kendime ayran aldım bir bank(banka değil )oturulacak ağaçtan yapılmış üstü tahta ile kapatılmış insanlar piknik yapsın diye masa konmuş (odad tahtadan) oturdum efm ,benim haydut ki adı samur bey dir mawww mawwww ede ede koştu ağaç altında uyuyordu oysa kokumu almıştı anlaşılan ona evden hazırladığım yemeği verdim su koydum önce kucağıma geldi oynaştık biraz sonra yemek faslı sonra çimenlere devrildik oynadık gölgede sonra deniz kenarına indim kayaların oraya samurda peşimdebu arada oğlum gelme diyorum bide sana ne der gibi maww maww ediyor denize ayaklarımı soktum ,ellerimi kolarımı yıkadım başıma su serptim ıslandım yani atlıcaktım son anada samur yapma dedi durdum tekrra ölgeye geldik müzik dinledik samurla baktım saat 5 olmuşş ehh dedim tam çay saati samurla vedalaştık ordan çay bahçesine gittim bir büyük bardak çayı lüplettikten sonra keyfim yerine geldi ,mahalledeki bakkala uğradım bir iki alınacak şey vardı onalrı aldım eve geldim velhasıl günü böyle yaşadım huzurlu sakin kedili mutlu şekilde
pisimbattan mırıltılar pati izleri velhasıl eserekli saatler böyleydi ama gün bitmedi daha bakalım hayırlı şeyler olsunda yazayım bende yoksa öle içim kararıor pek çekilmez oluyorum duygusal olunca şaşkın
Alt 05-07-2007, 08:39 PM   #17 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

pisim çok güzel gün geçirmişsin bu samuru merak ettim bir ara resmini çekip gönderir misin birde çok merak ettim nerede yaşıyorsun yazdıklarından kafamda canlandırma yaptımda offf diyebilirim mükemmel olduğu kesin
Alt 05-07-2007, 08:56 PM   #18 (permalink)
Paşa Site Kedisi

Alıntı:
BURCU GELEGEN Nickli Üyeden Alıntı
pisim çok güzel gün geçirmişsin bu samuru merak ettim bir ara resmini çekip gönderir misin birde çok merak ettim nerede yaşıyorsun yazdıklarından kafamda canlandırma yaptımda offf diyebilirim mükemmel olduğu kesin
samurun bir sürü resmi mevcut zaten ben mesajlara ekleye bilsem göreceksin olmazsa saan mail atarım
ben bir sanayi kentinin kasabasında yaşıyorum sahil kasabasıdır ama pek denize girilmesede eski günlere dönüyor yavaş yavaş benim çoçukluğum gençliği burda geçti sakin ve huzurluyum burda babam memur olmasından buraya yerleşmiş bizimkiler bende onları (mezarları burda) terk edip gitmiyorum bir yere belki ilere kim bilir hayırlısı herşeyin ama mutluyum burda önemli olan bu

Alt 06-07-2007, 08:45 PM   #19 (permalink)
Paşa Site Kedisi

evet evet geldim eserekli saatler pisimbatın mırıltıları hayyatta bırktığı pati izleri
evet dün gece sabah ezanından sonra kapanna gözlerim mahalledeki çal çene komşular yüzünden 07:30 yüzünden hışım ile açıldı yataktan fırt diye kalkmam ve balkona bir adımda çıkmma ve komşu teyzelere yahu neden balkondan balkona konuşuyorsunuz bağıra çağıra demem ve onların ayy kızım seninde kulağın bizde uyuyyorsun pişkinliği ile gelen cevaba karşı sinir bastı ama lütfen bağrışmayın dedimkıkırdadılar her zaman ki gibi iyi günler dedim yatağa süzüldüm yine yaa sabır çektim uykuya döndüm zorda olsa
öğlene doğru gerinerek uyanmaya başladım saate baktım açılan tek gözümle hımm 11:15 ti eh kalkmam lazım dedim yüzüme vurduğum soğuksu iyice beni uyandırdı aygazın üstünde tıngırdayan çaydanlıktan bir bardak çay aldım ufak tefek peynir ekmek ikilisi ile kahvaltımı yaptım bilğisayarımdan gazeteleri okudum,.Hava kapalıydı telefonum çaldı sesi kadar yüreğide çok güzel olan bir dostum aradı uzun sohbet ettik,samur ve diğer kedilerim geldi aklıma üstümü değiştirdim kapalı olmasına rağmen şortumu giydim birde t-shirt yallah sokak kendimi sokaklarda özgür hissediyorum ,çarşıya dek bir sürü esnafla selamlaşarak yürüdüm ufak yerde yaşamnın güzellikleri alış veriş faslından sonra pisilerime ve mahalledeki pisilere yiyecek bir şeyler aldım ,yağmur başladı hiç istifimi bozmadan ağır aır yürüdüm eve doğru aldıklarımı bıraktım.Bu kez istikamet öncelikle mahalledeki kedicikleri doyurdum sonra piknik alanındaki samur bey ve diğer arkaşlarını doyurdum zaten beni bir görseniz beni gören tüm kediler peşimde vallaaa seçimlere girsem catland teki ve türkiyedki tüm kediler bana oy veriri eminim
devam eden yağmur eşliğinde çayımı yudumladım mis gibi toptrak kokuyor denizin yosun kokusuna karışıyordu birde kargalar peydah oldu onlarada verdim bişiler artıklarıda çimenlerde yerleşmiş olan karınca kolonisi süpürdü.yağmur dindi güneş saklandığı bulutların arkasından önce deniz'e vurdu martılar sevinçle havalandı ,samur kucağımda keyif yapıyordu ben dilimde tarkanın dudu şarkısını mırıldanıyordum,açan güneşle birlikte samurla birlikte deniz kenarındaki taşların üstüne serildik ellerime deniz suyu aldım yüzümü kollarımı serinlettimabartıp ayakkabilarımı çıkarıp ayaklarımıda soktum samur şaşakın şaşkın beni izliyordu
havanın açması ile balık tutmaya gelenler çoğaldı ellerinde oltaalrı çoçuk çoçuk doluştular hımm dedim burası kalabalıklaştı saate baktım 7 e geliyordu hadi samur ben gidiyorum dedim maawww dedi bir süre peşimden geldi baktı ki gidiyorum en hüzünlü başışını takınarak gözlerimin içine baktı yarın gelicem oğlum dedim mırrr dedi eve döndüm kahvemi aldım ve yazıyorum işte .
Alt 08-07-2007, 04:42 PM   #20 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

pisim anlattıklarını okurken resmen yaşadım ya harika bir insansın hayatın tadını çıkarabiliyorsun

Bookmarks