Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Eserekli Saatler Pisimbat'ın Mırıltıları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/eserekli-saatler-pisimbat-miriltilari/)
-   -   pisimbatın Mırıltıları pati izleri(eserekli saatleri) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/eserekli-saatler-pisimbat-miriltilari/1544-pisimbatin-miriltilari-pati-izlerieserekli-saatleri.html)

pisimbat 04-07-2007 07:20 PM

pisimbatın Mırıltıları pati izleri(eserekli saatleri)

sung66
yahu baktım bir günlük furyası var sitemizde ehh ben eksik kalırsam olmaz çat diye çatlarım
sevgili 'hayatım değişti üyeleri' siirokul koca sitedeki tek kedi olmam vede şımarık arsız hırçın müssübet kıskanç bir pisi olmam sebebi ile benimde günlüğüm olsun istedim bakalım hayırlısı u859 f678h
ehh pati yazısınıda yazmaya başladım artık sırtım yere gelmez hoş şimdiye dek hiç gelmedi ya öyle bir özelliğim var bilirsiniz ayrıca 9 tane canım vardır kıskanmayın ayy yakan top oynasakta birkaç tane daha canım olsa şaşkın
hani birkez dediniz ya yazdıklarını beğeniyoruz diye hayatınızın hatasıydı bu ama geç kaldınız musallat oldum işte başınıza blook
artık kah neşeli kah çoçuksu,kah hüzünlü, gün içindeki hayatın içindeki debeleşmelerimi sizlere aktaracağım clapping yazılarımın sezen aksu eşliğinde okursanız pek bir güzel olur diyorum ben
derty
yu89 idea3 işte sizlere ilk pisimbat mırıltıları pati izleri ( günlük ) gssmile 44 sapkal89

hayalayaz 04-07-2007 08:35 PM

Ynt: pisimbatın Mırıltıları pati izleri(eserekli saatleri)

çocuğum sen yaz ya..ama sevinçli ol..hayatına güzel şeyleri çek..bunu yerden göğe kadar hak ettiğine inanıyorum..seni hem takdir ediyorum hemde benimsedim kızım, napayım seviyorum..

pisimbat 04-07-2007 08:45 PM

Alıntı:

hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
çocuğum sen yaz ya..ama sevinçli ol..hayatına güzel şeyleri çek..bunu yerden göğe kadar hak ettiğine inanıyorum..seni hem takdir ediyorum hemde benimsedim kızım, napayım seviyorum..

taktirin için teşşekür ederim hayal yanlız tek sorun var ben senden daha büyüğüm sanırsam yani istersen çoçum de ister kızım ama bakma sen ben 12389(100-70+10) yaşındayım haaaaa ne ruhum ne yazdıklarım böyle ama ehhh fiziksel olrakta hiç göstermeme rağmen budur olay
ama canın ne istiyorsa içinden ne geçiyorsa öyle seslen sen bana sung66

pisimbat 04-07-2007 09:13 PM

valla herkes günlük diyor benim ki ise anlık olacak galiba zaten adı benim gibi acayip pisimbatın mırıltıları pati izleri
şu an şu andan kastım nefes alıp verdiğim andır yani insani olarak saat dilimi eklersek ki 21:08 diyor benim pc(pi si) 8977illaki bir kedilik yapıcam yahu pes artık sen kalk pc yi pi-si diye oku yuff bana
teyzemle balkonda oturmaktayız o inatla haydar haydar diyor haydar rüzgar efendinin adıdır bilmeyenlere efm sodamı içiyorum candan erçetin dinliyorum siteyi karıştırıyorum anlık günlük kedice catçe kelimeler işte sevincli

BURCU GELEGEN 04-07-2007 10:43 PM

hahahah kıskançlık tavana vurmuş bakıyorum khkh56 ben kedim Papiye söyliyeyimde o da kendine günlük açsın 44

pisimbat 04-07-2007 11:06 PM

yaw bilmemzmisin biz kediler oldum olası kıskanç varlıklarızdır tabi yaaa ne eksiği var kedin papide açsın hem o hızlı yazar yahu gulensmiley

BURCU GELEGEN 04-07-2007 11:17 PM

uyanınca sana bi kendini gösterecekmiş beklesin şimdi şekerleme yapıyorum dedi blissy

BURCU GELEGEN 04-07-2007 11:46 PM

en hırçın hali budur 44 http://img405.imageshack.us/img405/2549/resim568pr9.jpg

pisimbat 05-07-2007 12:03 AM

Alıntı:

BURCU GELEGEN Nickli Üyeden Alıntı

valla yerim ben o dişlerini çok şeker yahu tombişte biraz hee burcu? kaç yaşında

kedi bumudur bumudur BUDUR smiliyface

BURCU GELEGEN 05-07-2007 12:12 AM

ehh kilomuz yok aslında çok hafifiz tüy yumağı sıpa 2 yaşında ablası allah uzun ömürler versin

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:08 PM.