Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Ego(Güven)Güçlendirici

Uyarılar

Ego Güven Güçlendirici New Age

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Ego(Güven)Güçlendirici Ego Güven Güçlendirici New Age Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız hoşbulduk,sende saol.evet önerdiğinz şekilde başladım bile.şimdi uykuya dalma zamanı tekrar görşmek üzere......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ego(Güven)Güçlendirici telkin cd indir izle İstanbul Ego(Güven)Güçlendirici nerededir kimdir Ego(Güven)Güçlendirici çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ego(Güven)Güçlendirici hipnoz Ego(Güven)Güçlendirici olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ego(Güven)Güçlendirici hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ego(Güven)Güçlendirici kuantum düşünce kitap haberi

Ego Güven Güçlendirici New Age

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-03-2008, 12:51 AM   #31 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
8 Mesajinıza toplam 22 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ersinttL is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Ego Güven Güçlendirici New Age

hoşbulduk,sende saol.evet önerdiğinz şekilde başladım bile.şimdi uykuya dalma zamanı tekrar görşmek üzere...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ersinttL isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-03-2008, 08:27 PM   #32 (permalink)
blue jaloon
Guest

atakan kardes iki gündür Ego Güven Güçlendirici New Age dinliyorum emegine saglik dertlilere derman oluyosun sen cennetliksin yerinde olmak isterdim 96
hergünüm azap icinde idi 3 aydir sinirler cöktügü icin panik atak bas gösterdi neler cektim allah biliyo yani rabbim canimi al kurtulayim derecesindeydim
haftalik terapi görüyorum yararini gördüm ama o sikinti gitmiyo heleki sabahlari cok eziyo beni 2 gündür Ego Güven Güçlendirici New Age dinliyorum sabahlari o baski hali yok
gün ici geliyo ara sira ama huzur kapliyo icimi hissediyorum.
Alt 27-03-2008, 12:50 PM   #33 (permalink)
Yüzbaşı

teoman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 712
521 Mesajinıza toplam 2,173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud of

teşekkürler paylaşım için
bu müzik süper...

Karnımı besliyorum
teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-03-2008, 01:06 PM   #34 (permalink)
Yüzbaşı

521 Mesajinıza toplam 2,173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud of

eee telkin ne zaman başlayacak?
müzik bitti telkin yok ortalarda dusun

Karnımı besliyorum
Alt 27-03-2008, 01:13 PM   #35 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar teoman hoşgeldin yanımıza...

telkinleri müziklerle birlikte dinledin zaten...
burada hazırlanan telkinler subliminal kayıt teknikleri kullanılarak hazırlanmıştır...

daha fazla bilgi için rehber bölümümüzü inceleyebilirsin..

sevgiler..

ilgili linkler..

Telkinleri Duyulmuyor Sadece Müzik mi Var - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri
Alt 27-03-2008, 01:43 PM   #36 (permalink)
Yüzbaşı

teşekkürler
bende müzik çalarken fısıltılar duyacağım diye bekliyordum

Alıntı:
**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı
merhabalar teoman hoşgeldin yanımıza...

telkinleri müziklerle birlikte dinledin zaten...
burada hazırlanan telkinler subliminal kayıt teknikleri kullanılarak hazırlanmıştır...

daha fazla bilgi için rehber bölümümüzü inceleyebilirsin..

sevgiler..

ilgili linkler..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/..._mi_var-b12.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...rmayiniz-b8.0/

Karnımı besliyorum
Alt 28-03-2008, 11:24 AM   #37 (permalink)

0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
NoLeafCLoVeR is an unknown quantity at this point

arkadaslar ben siteye henüz yeni üye oldum..
sosyal fobim var kendime olan güvensizliğim var ilk önce nerden baslamamı neler dinlememi önerirsiniz pek inceleme fırsatım olmadı akşam eve gidnce dinlemeye baslıycam..
suan okuldayım:)
NoLeafCLoVeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-03-2008, 01:27 AM   #38 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar..

rehber bölümde önerdiğimiz gibi suçluk ve ego telkinleri ile başlamanı tavsiye ederim..
15 gün sonra kendine güveni ekleyerek devam edersin..
daha sonra kendindeki gelişmelerini takip ederek ihtiyacın oldukça
kişisel gelişimine katkıda bulunacak diğer telkinleri eklersin..

ama her yeni telkin eklerken arada bana göre 1 ay kadar zaman aralıkları bırakmak lazım..
yinede bu süreleri kendine göre ayarlayabilirsin..

sosyal fobi
sosyallik arttırıcı
topluluk karşısında konuşma
başkalarının düşüncelerini önemseme telkinleri
ilerlediğin yolda sana yardımcı olacak olan diğer başlıklar..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...bilirim-b10.0/
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...rmayiniz-b8.0/
http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne_yapmali-b18.0/

sevgiler..
Alt 01-04-2008, 07:50 AM   #39 (permalink)

cilekli is an unknown quantity at this point

Merhaba;Öncelikle böyle harika bir platfomda emeği geçen herkeze teşekkürü bir borç bilirim. 1 nisan 2008 itibariyle sitenizle tanışmış bulunmaktayım.Önce acaba bu 1 nisan şakasımı diye düşündüm ancak kısa süre sonra anladım ki bu bir şaka değil,gerçeğin kendisiymiş 44 Bu arada ''Hangi terapiyi dinlemeliyim'' diye düşünen arkadaşlarımızın olduğunu gördüm ve ben de aynı soruyu kendime sordum.Bütün türleri dinledikten sonra ''ego güven new age'' de karar verdim.Bana kalırsa bu kararı vermek anlamında kişilerin bugüne kadarki yaşam tarzlarının etkisi büyük! Mesela ''ego güçlendirici sanat'' ı dinlediğim zaman bende herhangi bir ''uyarı'' ya da ''terapi'' anlamında bir etki uyandırmadı,aksine beni hüzünlendirdi diyebilirim.Bunun yanısıra ''ego güven new age'' i dinlediğim de büyük bir coşku ve hayata tutunma eğilimi içinde hissettim kendimi.Kısacası ne dinliyorsak dinleyelim bize hitap eden bir tarzın olması çok önemli diye düşünüyorum.Henüz bu anlamda (Müzik terapisi) yeniyim ancak uzun yıllar önce new age tarzı müzikleri bilinçsizce dinliyordum ve her dinlememde ''neden bu kadar mutlu oluyorum?'' diye düşünüyordum.Demek ki benim beyin alıcılarım ''new age'' müzikler ile doğru orantıda işliyormuş Düşüncenin gücüne inanan bir insan olarak bu çalışmaların olumlu sonuçlarını alacağıma gönülden inanıyorum ve herşeyin aslında düşünceden ibaret olduğunu,düşüncenin maddeleşmiş dünyasında yaşadığımızın bilincindeyim...Sonsuz bir kainatta,sonsuz afiyet,huzur ve sevgi dolu gelecek ile hep birlikte olmak dileğiyle... Alper
Alt 11-04-2008, 02:41 PM   #40 (permalink)

LockeD is an unknown quantity at this point

merhabalar..ben buraya biraz evvel üye oldum..tesadüfen buldum burayı..şuanad ego güçlendirici ney dinliyorum..ilk defa..doğa , su ve sanat müziği de iniyor..yalnız birşey sormak istiyorum..ney i dinlerken gerçekten çok sıkıldım.. ama kapatmak da istemiyorum.. sizde bu sıkılmamın sebebi nedir..normal midir değil midir..yardımcı olun lütfen.. birde etkisini 10-12 günde görürsünüz günde 6-8 saat dinleyin diyorsunuz ben bilgisayarda bu kadar çok oturmuyorum.. cep telefonuna kaydet diceksiniz cep telefonum da bozuk ve maddi durum bu aralar iyi olmadığından yeni alamıyoruz.. sizce ne yapmalıyım.. teşekkürler..
LockeD isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks