Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ego(Güven)Güçlendirici (http://www.hayatimdegisti.com/forum/egoguvenguclendirici/)
-   -   Ego Güven Güçlendirici New Age (http://www.hayatimdegisti.com/forum/egoguvenguclendirici/572-ego-guven-guclendirici-new-age.html)

hayatimdegisti 06-01-2007 01:55 PM

Ego Güven Güçlendirici New Age

Ego Güven Güçlendirici Telkini New Age Müziği Eşliğinde Dinlemek İçin Sağa Tıklayıp Hedefi Farklı Kaydet Demeniz Yeterli Olacaktır.

New Age Telkinler Telif Sorunu Olabileceği İçin Kaldırılmıştır

Samed 03-02-2007 11:19 PM

Diğerlerini Dinlememiz Şartmı.mesela ben Ego güven güçlendirici NEw age dinliyorum.Diğerlerinii de dinlemem gerelirmii?????

hayatimdegisti 03-02-2007 11:22 PM

İçerik olarak Ego Güven güçlendirici size yeterli geldiyse sadece onu dinlemeyi seçebilirsiniz.
Müzik olarak soruyorsanız yani new age yukledim bunun yanında hem ney hem klasik hem sanat müziğini yüklemem gerekir mi diye gerek yok.
Sadece beğendiğiniz bir tanesini yüklemeniz yeterli.İçerikleri aynı zaten.

Samed 04-02-2007 12:07 AM

teşekkürlerrr

mostdream 12-02-2007 11:52 AM

Merhaba,
Hepsini ayrı ayrı dinlemeye gerek yok demişsiniz. Peki, ayrı ayrı dinlesek, mesela her gün birini dinlesek sorun olur mu?
Bir de günde kaç saat dinlememiz gerekli? Ve hepsini birden dinlemeye başlayabilir miyiz?

istanbullu 14-02-2007 11:34 PM

ben bildigim kadarıyla bilgi vermek isterim.
her gun birini dinlemek olmazmıs cunku burada onemli olan tekrar. haftada 10 ile gunde 10 arasındaki fark gibi yani. kendinize bir liste yapın ve gunde 10-12 saat dinleyin. gece icin ney versiyonları cok guzel oluyor ninni gibi :) gece zaten 8 saat dinlemis olursunuz. ama her gun her birini dinleyin derim.
mesela benim listemde ego guclendirici, sucluluk, kendine guven, kilo verme guven ve kilo verme ada var. siz de kendinize bu sekilde liste yapabilirsiniz..
sevgiler.

istanbullu 15-02-2007 10:06 AM

her zaman lerzan :)
yalnız dun gece basladım dinlemeye ama daha bir gelişme yok.
gelişme oldukca yazalım buraya deil mi

o_karakopru 27-02-2007 08:35 PM

Teşekkürler new age i daha çok sevdiğim için işime yaradı...İnşallah faydasını da görürüz u859

ohbeee 01-03-2007 06:17 PM

"o ise benim sevgi dolu derin sicacik bakislarimin yerine onu kizdiran buz gibi bakan dilsiz bir aynaya guveniyor" telkin diye buna derim şu saatten sonra içimin buzları çözülmüştür arkadaşlar, hakkattende bi sivilcenin yaptığını kanlı canlı bi anne yapamıyor yuh olsun o kendini bilemez sivilcelere :)

lalezar 01-03-2007 10:17 PM

Lerzancıımın o ifadesi beni de mestetti..sevgili Serhat ben de siteyi ilk dolaştıgımda aynını düşünmüştüm,kendi kendime bu kadar sorunun içinde sigarasız basedilmez diyodum,bunu dedikten bir haftadan biraz fazla geçti bişey ifade etmemeye başladı.bıraktım sonra da.. 26

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:31 AM.