Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > İş Dünyası ile İlgili Cd'ler

Uyarılar

İş Dünyası ile İlgili Cd'ler Genel olarak İş Dünyası ve Bu konuda kişiye özel cd'ler hakkında

Kariyer ve yüksek kazancın anahtarı: MBA

Kişisel Gelişim Klubü ve İş Dünyası ile İlgili Cd'ler Kariyer ve yüksek kazancın anahtarı: MBA Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Kariyer ve yüksek kazancın anahtarı: MBA Profesyonel yöneticilik için işletme bilgisinin yeterli bulunduğu dönemler mazide kaldı. Artık işletme bilgisini yanında "iş yönetimi" donanımına da ihtiyaç duyuluyor. Birçok genç insan, yurtdışında olduğu gibi Türkiye´de de kariyer planlarını yaparken MBA (master of ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İş Dünyası ile İlgili Cd'ler telkin cd indir izle İstanbul İş Dünyası ile İlgili Cd'ler nerededir kimdir İş Dünyası ile İlgili Cd'ler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İş Dünyası ile İlgili Cd'ler hipnoz İş Dünyası ile İlgili Cd'ler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İş Dünyası ile İlgili Cd'ler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İş Dünyası ile İlgili Cd'ler kuantum düşünce kitap haberi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-09-2008, 09:51 PM   #1 (permalink)
cicek1973
Guest

Standart Kariyer ve yüksek kazancın anahtarı: MBA

Profesyonel yöneticilik için işletme bilgisinin yeterli bulunduğu dönemler mazide kaldı. Artık işletme bilgisini yanında "iş yönetimi" donanımına da ihtiyaç duyuluyor. Birçok genç insan, yurtdışında olduğu gibi Türkiye´de de kariyer planlarını yaparken MBA (master of business administration) adlı yüksek lisans diplomasının peşinde.

Haksız da değiller. MBA diploması, yönetici konumuna geçişte önemli bir avantaj sağlıyor. MBA derecesi edinmek ciddi bir yatırım gerektiriyor. Ancak daha iyi ücret ve iş koşullarına sahip olmanın da ön şartı.

Yurtdışındaki üniversitelere başvuru süreci biraz yıpratıcı. TOEFL, IELTS, GMAT gibi İngilizce yeterlilik testlerinden yüksek puan almak, etkileyici bir mektup yazmak, hatta referans mektupları eklemek dosyanıza girecek evraklardan sadece birkaçı.

Programların çeşitliliği ve farklı maliyetler de kafa karıştırıcı nitelikte. Yarı zamanlı programlar düşük maliyetleriyle cazip görünse de tam zamanlı programların iş bulma sürecini hızlandırdığı bir gerçek.

Rekabetin çok keskin olduğu ülkemizde işe alımlarda MBA şartı tabii ki aranmıyor. Ancak global pazarlara hakimiyet, kriz yönetimi, takım çalışması gibi konularda sağladığı avantaj sayesinde tercih sebebi.

1990´lı yıllardan bu yana MBA diploması için yurtdışına gitmek gerekmiyor. Vakıf üniversitelerinin hemen hepsinde MBA programı mevcut. Ücretler yurtdışı eğitimlerine oranla çok daha makul.

Kısacası, vakıf üniversitelerinin MBA programları ve ücretlerine göz atıp kariyer planınızı yeniden şekillendirmeniz mümkün.

Kaynak:Sabah

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 11-09-2008, 11:44 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 9
115 Mesajinıza toplam 436 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pozitif is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Kariyer ve yüksek kazancın anahtarı: MBA

Bu kadar ciddi bir yatırım yapmak yerine insan kendi işini kurabilir

oldum olası bu kariyer merakını merak ederim insanların

yükselicem daha yükselicem süper müdür ultra müdür olucam amaç para kazanmaksa tamam gerisi teferruat bence
Gönlüm aranip dünleri feryat etme<br /><br />Kan almak için yarinlar icat etme<br /><br />Dünler düş olup gitti, yarinlarsa hayal<br /><br />Cahilce şu gerçek günü berbat etme<br /><br />Ömer Hayyam<br /><br />Kardesim sen düsünceden ibaretsin<br /><br />Geriye kalan et ve kemiksin<br /><br />Gül düsünürsün gülüstan olursun<br /><br />Diken düsünürsün dikenlik olursun<br /><br />MEVLANA
pozitif isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2010, 11:32 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 72
36 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ceps24 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ynt: Kariyer ve yüksek kazancın anahtarı: MBA

Alıntı:
pozitif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu kadar ciddi bir yatırım yapmak yerine insan kendi işini kurabilir

oldum olası bu kariyer merakını merak ederim insanların

yükselicem daha yükselicem süper müdür ultra müdür olucam amaç para kazanmaksa tamam gerisi teferruat bence
Kesinlikle sana katılıyorum... 8 yıllık kariyerimin sonunda gördüğüm kocaman bir '' sıfır '' , ekonomik olarak..
ceps24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2010, 12:56 AM   #4 (permalink)
Teğmen

parici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 376
132 Mesajinıza toplam 556 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
parici is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Kariyer ve yüksek kazancın anahtarı: MBA

ben de bir vakıf üniversitesinde mba yaptım hatta yarın projemi teslim edicem ve mezun olmuş olcam bazı meslek gruplarına indirimleri mevcut bende bundan yararlandım ve dursun bi yerde fazla diplomanın zararı olmaz diye düşündüm. iyiki de yapmışım bir gün ihtiyacım olur belki
Alt 15-08-2010, 11:52 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 72
36 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ceps24 is an unknown quantity at this point

Arkadaşlar 8 yıldır özel şirkette çalışıyorum, şuan orta düzey yöneticiyim ( İnş.Müh-Şan.Şf. ) geçimimi bi kredinin bitimi ardına bi kredi daha çekerek geçiriyorum, kariyerimin geri kalanı 5-10 yıl içinde proje müdürü olup daha az kredi çekerek geçinmek olacak. : ))) Ama benim planım bu değil, küçük bi şehire yerleşip ( Ankaradan bıktım ) maaşlı çalışmaya başlamadan önce yaptığım gibi küçük bi işletme açıp kendimin patronu olmak.. Galiba bunun için MBA ya ihtiyaç olmaz diye düşünüyorum.. Ama tabiki daha başarılı olacağını düşünen arkadaşlara saygım var, başarılar diliyorum...
ceps24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-08-2010, 12:10 AM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 96
221 Mesajinıza toplam 1,301 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
master8566 has a spectacular aura aboutmaster8566 has a spectacular aura aboutmaster8566 has a spectacular aura about

Türkiye'nin hemen akla gelen ilk iki grubundan birinde çalışırken gördüm ki MBA filan hikayedir... dayınız varsa herşeye sahipsiniz demektir, gerisi aldatmacadan ibaret... bu ülkede parayı bastırır ve ISO belgelerinin alayını alırsınız mesela, insan kaynakları şirketlerinin sertifikaları vardır hiçbir şeye yaramaz, ama çok büyük ihtiyaçmış gibi beyin yıkarlar durmadan... Hayata biran önce atılıp gerçeklerle tanışmak gibisi yoktur arkadaşlar...MBA vs bunlar ancak dayınız sayesinde biryere geldiyseniz birkaç puan daha kapmanıza vesile olur o kadar... Türkiye, dünyadaki hiç bir ülkeye benzemez, iş kriterleri filan da benzemez. Amerika'da master yapmış yavrucakları burada beş dakikada harcayıverirler. Bunlar benim deneyimlerime göre tabii, çekim yasası gereğince sizin çekimleriniz belki başka olacaktır... hayırlı MBA'lar dilerim...
master8566 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-08-2010, 07:11 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 5,442
239 Mesajinıza toplam 759 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
scouter will become famous soon enoughscouter will become famous soon enough

Alıntı:
masterphidias Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Türkiye'nin hemen akla gelen ilk iki grubundan birinde çalışırken gördüm ki MBA filan hikayedir... dayınız varsa herşeye sahipsiniz demektir, gerisi aldatmacadan ibaret... bu ülkede parayı bastırır ve ISO belgelerinin alayını alırsınız mesela, insan kaynakları şirketlerinin sertifikaları vardır hiçbir şeye yaramaz, ama çok büyük ihtiyaçmış gibi beyin yıkarlar durmadan... Hayata biran önce atılıp gerçeklerle tanışmak gibisi yoktur arkadaşlar...MBA vs bunlar ancak dayınız sayesinde biryere geldiyseniz birkaç puan daha kapmanıza vesile olur o kadar... Türkiye, dünyadaki hiç bir ülkeye benzemez, iş kriterleri filan da benzemez. Amerika'da master yapmış yavrucakları burada beş dakikada harcayıverirler. Bunlar benim deneyimlerime göre tabii, çekim yasası gereğince sizin çekimleriniz belki başka olacaktır... hayırlı MBA'lar dilerim...
Bu konuda malesef çok haklısınız... Türkiye'de bir yerlere gelebilmek veya iyi bir işe girmek için ya iyi bir çevrenizin olması veya bir siyasi kuruma müdahil olmanız gerekiyor...

Dönmektir sanırsın marifet. Arş dönüyor,yıldızlar dönüyor dersin : zahiridir gördüğün, zahirde dönersin. Marifet dönmek değil bulmaktır. Bilesin...
Hz.Mevlana....
scouter isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil