Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Radyomuz > Dj'lerimizi Tanıyalım

Uyarılar

güünnaayyydııınnnnn güne benle başlayanlar

Radyomuz ve Dj'lerimizi Tanıyalım güünnaayyydııınnnnn güne benle başlayanlar Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ggüüünnnaaayyydddıııınn hayatını değiştirmek isteyenlerin penceresi sabahları sizle güne bu sözlerle başlamak istiyorum, 40 yaşıma ramak kala daha yapacak çok şey olduğuna inanan birine eşlik etmek istermisiniz: ben artık güne böyle başlamak istiyorum erkenden gülümseyerek uyanmak istiyorum öyle çok yapılacak iş ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Dj'lerimizi Tanıyalım telkin cd indir izle İstanbul Dj'lerimizi Tanıyalım nerededir kimdir Dj'lerimizi Tanıyalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Dj'lerimizi Tanıyalım hipnoz Dj'lerimizi Tanıyalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Dj'lerimizi Tanıyalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Dj'lerimizi Tanıyalım kuantum düşünce kitap haberi

güünnaayyydııınnnnn güne benle başlayanlar

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-01-2008, 11:44 PM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about
Standart güünnaayyydııınnnnn güne benle başlayanlar

ggüüünnnaaayyydddıııınn hayatını değiştirmek isteyenlerin penceresi
sabahları sizle güne bu sözlerle başlamak istiyorum,
40 yaşıma ramak kala daha yapacak çok şey olduğuna inanan birine eşlik etmek istermisiniz:
ben artık güne böyle başlamak istiyorum
erkenden gülümseyerek uyanmak istiyorum
öyle çok yapılacak iş var ki
şükrediyorum ellerim gözlerim ve tüm vücudum bana ve yapmak istediklerime hizmet edebilecek kadar güçlü zamana meydan okuyorum
yüreğimde herkese yatacak kadar sevgi var
barışa, çocuklara, kadınlara verecek güzel ve değerli emeklerim var
sabah kalkar kalkmaz , bana 1987 den beri uçsuz bucaksız
bir huzur veren müziği sizle paylaşmak istiyorum,
sevgili tuluyhan uğurlunun türk kahvesini ikram edeceğim size.............
sonra hergün nefis bir şiir okuyacağım..........
ayrıcaaaaa
günün ufak bir hesabını çıkartacağım
neler yapacağımı anlatacağım ertesi sabahta yapacağımı söylediklerimin kaçta kaçını yaptığımın hesabını vereceğim, super
etkinlik takvimlerini vereceğim
nerede neler yapabiliriz
nerde neler yapmalıyız
ben öğreneceğim ve sizle paylaşacağım sabah programlarında djlik yapmayı bu yüzden istiyorum
beni kaç kişinin dinlediği veya dinleyeceği önemli değil
ben günlük değerlendirmelerimi size akşamları eve dönüncede kısaca buradan yazacağım
ben sevgimle size sarılınca sizde bana sarılacaksınız

yapacak çok iş var

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 20-01-2008, 11:57 PM   #2 (permalink)
cicek1973
Guest

Standart Ynt: güünnaayyydııınnnnn güne benle başlayanlar

selam

canım iyi yayınlar diliyorum.aramıza hoşgeldin.Bende gecelerin dj i:)ben çok isterim seni dinlemeyi ama sabah giremiyorum siteye ancak akşam girebiliyorum.eminim çok güzel proğram yapıyorsundur.Teşekkür ederim
Alt 21-01-2008, 12:09 AM   #3 (permalink)
suzzy
Guest

arkadaşlar hepinize başarılar...

ne güzel artık,sabah akşam radyomuz aktif şimdiden ellerinize sağlık...teşekkürler...
Alt 21-01-2008, 01:19 PM   #4 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

nurhanzacım yayınında başarılar diliyorum..
tüm kolaylıklar seninle olsun..

emeğine yüreğine sağlık...

sevgiler..
Alt 23-01-2008, 01:34 AM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about

Alt 27-01-2008, 01:04 PM   #6 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 0
26 Mesajinıza toplam 99 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
neseli is an unknown quantity at this point

Günaydın herkese.Herkes güzel bi pazar günü geçiriyordur umarım..İyi yayınlar..
neseli isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-02-2008, 11:39 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

ben kendi adıma adımımı atmaya yarın sabah 5 te başlayacağım,
forumda olursanız sabah telkinlerle size projemi anlatacağım, ama önce burdan yazmak istiyorum, sabahları uzunca bir süredir kendime bu iş için telkinde bulunuyordum, benim hayalim bu, artık durmak yok harekete geçme zamanıdır, yaşıyoruz, öğreniyoruz, eğer tüm duyargalar açıksa farkediyoruz, farkındalıklar farklılıklar yaratıyor,
ben farkettim ki kadınlarımız yapabileceklerinin farkında değil
farkettimki ülkem dış odaklı güçler tarafından bizleri, üretmesi gereken güçleri tüketiyor,
farkettimki okumuyoruz
farkettim ki içimizi boşaltıyorlar
farkettim ki fakirleşiyoruz
elimdeki imkanları yokladım
bir sürü dernek var faaliyetleri yok denecek kadar az
biz kadınlara çok iş düşüyor
evde oturan kadınlarımızın derhal üretime geçmesi gerek
bilinçlenmesi gerek
ben artık sabah 5 te kalkıp derneğimizin kapısını açıcam
ev kadınlarına haber salıcam
reçel turşu felan yaptıkları ürünleri getirsinler
bende işe gitmekte olan kardeşlerimiz için nefis kahvaltılar ve müzikler hazırlayacağım
ev yapımı yumurtalı ekmekler lokmalar
hoş sohbetler
güne gülerek başlayan insanlar, umut
ve aydınlık günler düşleyeceğiz hep beraber,
düşlemekle kaldım hep, hayata geçirme vakti o kocaman marketlerdeki fabrikasyon salçalar, turşular,
ruhlarını uykuya yatırmış insanlar
silkelenme üretme vakti
çok ama çok çalışma vakti
ben yatıyorum dostlar
biraz uzun yazdım galiba
çok heyecanlıyım
ben daha lise 1 e giderken çalışmaya başladım, hem okudum hem çalışarak üniversiteyi bile bitirebildim, şimdide çok yoğun bir tempoda çalışıyorum, teknik servisteyim, 70 e yakın firmanın servisliğini yürütüyoruz, bozuk ütüleriniz süpürgeleriniz vs. varsa bana danışın önce, çok yoruluyorum normalde de, ama hayalimi hayata geçirmeliyim, yıllardır üzerinde düşünüyorum, çocuklar için kadınlar için, doğal yaşamı korumak için, bir yerlerden başlamalı hayat akıp gidiyor, neyse daldım gene ben uyudum bile

Alt 28-02-2008, 12:45 AM   #8 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

sana ne diyebilirimki... canı gönülden tebrik ediyorum... harikasın... düşlerinin gerçek olması dileğiyle...
Alt 29-02-2008, 09:15 PM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

bu saat oldu hala çalışıyorum çalıştıkça ürettikçe büyüyorum
sabah 6- gecenin bilmem kaçı fark etmiyo
atakan saolsun
artık işyerimdende size yayın yapabilicem
hatta yayındayım nasıl ama

süppeeeerrrr gidiyorum
konuşamıyorum ama arada sizle olduğumu fark etmek ayrı bir doping oluyor
iyiki burdayım iyiki varsınız wave
yoksa ben napardım
iyi gidiyor mu sizce yayın
ne dersiniz istek alamıyorum ne çıkarsa bahtınıza
ama bilin sizin için seçmece hepsiiii
yorumlarınızı bekliyorum

Alt 01-03-2008, 04:02 AM   #10 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

canım benim evde olmadığım için çok az bir bölümünü dinleyebildim ama tek kelime ile enfesti diyebilirim..

seçiciliğin ve güzel enstrümantel parçaların için sonsuz teşekkürler...

Bookmarks

Seçenekler
Stil