Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-02-2008, 11:39 PM   #7 (permalink)
nurhanza
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about
Standart Ynt: güünnaayyydııınnnnn güne benle başlayanlar

ben kendi adıma adımımı atmaya yarın sabah 5 te başlayacağım,
forumda olursanız sabah telkinlerle size projemi anlatacağım, ama önce burdan yazmak istiyorum, sabahları uzunca bir süredir kendime bu iş için telkinde bulunuyordum, benim hayalim bu, artık durmak yok harekete geçme zamanıdır, yaşıyoruz, öğreniyoruz, eğer tüm duyargalar açıksa farkediyoruz, farkındalıklar farklılıklar yaratıyor,
ben farkettim ki kadınlarımız yapabileceklerinin farkında değil
farkettimki ülkem dış odaklı güçler tarafından bizleri, üretmesi gereken güçleri tüketiyor,
farkettimki okumuyoruz
farkettim ki içimizi boşaltıyorlar
farkettim ki fakirleşiyoruz
elimdeki imkanları yokladım
bir sürü dernek var faaliyetleri yok denecek kadar az
biz kadınlara çok iş düşüyor
evde oturan kadınlarımızın derhal üretime geçmesi gerek
bilinçlenmesi gerek
ben artık sabah 5 te kalkıp derneğimizin kapısını açıcam
ev kadınlarına haber salıcam
reçel turşu felan yaptıkları ürünleri getirsinler
bende işe gitmekte olan kardeşlerimiz için nefis kahvaltılar ve müzikler hazırlayacağım
ev yapımı yumurtalı ekmekler lokmalar
hoş sohbetler
güne gülerek başlayan insanlar, umut
ve aydınlık günler düşleyeceğiz hep beraber,
düşlemekle kaldım hep, hayata geçirme vakti o kocaman marketlerdeki fabrikasyon salçalar, turşular,
ruhlarını uykuya yatırmış insanlar
silkelenme üretme vakti
çok ama çok çalışma vakti
ben yatıyorum dostlar
biraz uzun yazdım galiba
çok heyecanlıyım
ben daha lise 1 e giderken çalışmaya başladım, hem okudum hem çalışarak üniversiteyi bile bitirebildim, şimdide çok yoğun bir tempoda çalışıyorum, teknik servisteyim, 70 e yakın firmanın servisliğini yürütüyoruz, bozuk ütüleriniz süpürgeleriniz vs. varsa bana danışın önce, çok yoruluyorum normalde de, ama hayalimi hayata geçirmeliyim, yıllardır üzerinde düşünüyorum, çocuklar için kadınlar için, doğal yaşamı korumak için, bir yerlerden başlamalı hayat akıp gidiyor, neyse daldım gene ben uyudum bile