Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-10-2008, 11:16 PM   #33 (permalink)
nurhanza
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about
Standart Ynt: güünnaayyydııınnnnn güne benle başlayanlar

evet sevgili radyo dinleyicilerim en başta ben kendim çalıp kendim dinliyorum, bu müzikler varyaaaa, beni hakikatten çokk rahatlatıyor. koca gün hiç yorulmadan çalışmamı sağlıyor. uykularımda düzenli hale geliyor, radyoyu açık bırakıp yatıyorum, kazara foruma giripte radyoyu duyanlara iç huzurum eşlik etsin, artık acemi değilim. ilk günler nasılda heyecanlanıyordum, itiraf edeyim hala heyecanlıyım, ilk günkü kadar, sevdiğim müzikleri, fikirlerimi burada beni anlayan insanlarla paylaşmak ne mutluluk. yalnız değilim. kendimi dopdolu hissediyorum. gittikçede sakinleşiyorum, fırtınalar duruldu, yerine bir sakinlik bir huzur. barış içindeyim, babamı çok seviyorum, iyi olması için kendimi paralamıyorum, bu hayat onun seçimi, olduğu gibi seviyorum onu, kızımı çoook seviyorum, bana tarhana yollamış, salça yollamış, anneler kızlarına yollar genelde böyle şeyleri, o artık bir ev kızı, akıllı çalışkan, huzurlu bir aile ortamında yaşıyor. gene günlüğüm sandım galiba döktürüp duruyorum, radyom hakkında konuşacaktım nerelere geldim yaaa. neymiş hayat bazen savurur ama sen nasıl davranırsan hayatta sana öyle davranırmış, artık hayata kendime çok iyi şeyler hissediyorum....