Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Radyomuz > Dj'lerimizi Tanıyalım

Uyarılar

hayal'den inciler

Radyomuz ve Dj'lerimizi Tanıyalım hayal'den inciler Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Dinleyemeyenle icin boyle bisey yapmak cok iyi olmus Atakan Bey, Tesekkurler...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Dj'lerimizi Tanıyalım telkin cd indir izle İstanbul Dj'lerimizi Tanıyalım nerededir kimdir Dj'lerimizi Tanıyalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Dj'lerimizi Tanıyalım hipnoz Dj'lerimizi Tanıyalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Dj'lerimizi Tanıyalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Dj'lerimizi Tanıyalım kuantum düşünce kitap haberi

hayal'den inciler

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-08-2007, 10:21 AM   #21 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
15 Mesajinıza toplam 36 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dennise is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: hayal'den inciler

Dinleyemeyenle icin boyle bisey yapmak cok iyi olmus Atakan Bey,

Tesekkurler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

dennise isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-08-2007, 11:32 AM   #22 (permalink)
Çevirmen

90 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tresor is an unknown quantity at this point

hayalcım ben de sımdıden dogumgununu kutluyorum, iyi kı varsın, ıyı kı varsınız, uykuya artık senı dınledıkten sonra cok rahat dalıyorum, şifanıda alıyorum opucukler tresor
tresor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-08-2007, 12:29 PM   #23 (permalink)
csk
Üsteğmen

64 Mesajinıza toplam 194 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
csk is an unknown quantity at this point

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
http://rapidshare.com/files/47392555/rec08_6-230404.mp3
Hayal'in bu gece ki programini dinleyemeyenler buradan indirebilirler...
güzel bir fikir teşekkür ederiz. kaçırılan programları bulabilecek olmakumarım bizi tembelliğe sevk etmez . hayal ablamın canlı canlı dinleyenleri, mesajlaşanları olsun isterim.
Alt 07-08-2007, 01:20 PM   #24 (permalink)
hayalayaz
Guest

evlatlar bu gece meditasyonu özel kaydedicem...tam yayın sırasında torun geldi...başını acıtmış...ablam arkasından...bağırıyor gitmee..gel ben öpeyim diye..koptum ben tabii.....torunu sonradan çok çok öptüm..nedense acıları ben öpmeden geçmez köftehorun...tam acıyan noktayı buluncaya kadar öptürülmedik yeri kalmaz.. torun gitti ... uçak sesi başladı, sanki herzamankinden daha fazla gürültü yaptı uçak...sanıyorum gece 2 den sonra temiz bir kayıt yapabilirim..hepinize saygılı sevgiler anlayışınıza teşekkürler..
Alt 07-08-2007, 04:20 PM   #25 (permalink)
Teğmen

7 Mesajinıza toplam 24 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
angel2030 is an unknown quantity at this point

Programı indirdim ve dinledim inanılmaz rahatladım hayal abla harikaydı sağol. Bu ilk dinleyişim her gece farklı bir meditasyonmu var eğer öyleyse bunları sırayla yükleyebilirsek harika olur çünkü ben akşamları dinleyemiyorum
Alt 07-08-2007, 04:37 PM   #26 (permalink)
hayalayaz
Guest

ARKADAŞLAR
BU AKŞAM YAPACAĞIMIZ MEDİTASYONDA,HEP BERABER ÇEKİM YASASINI DEVREYE SOKAN ENERJİ PATLAMASINI GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ...HEP BERABER AYNI ANDA MEDİTASYON YAPMAMIZ ÖNEMLİDİR..SAAT TAM 23 TE BULUŞMAK ÜZERE..
Alt 07-08-2007, 04:42 PM   #27 (permalink)
hayalayaz
Guest

angelim
çok acele hazırladığım meditasyonu dün telkinlerle, bu günde çekim yasassına enerji vermek , bir birimizin isteğine/ dileğine güç vermek için son haline getirdim...bu çalışma temel imgeleme çalışması...bunu iyice pekiştirdikten snra yerine çakra meditasyonunu koyucam..ama bunu artık çakra meditasyonu davreye girinceye kadar değiştirmiycem veya başka bir şey eklemiycem saygılı sevgiler..
Alt 07-08-2007, 05:58 PM   #28 (permalink)
Teğmen

7 Mesajinıza toplam 24 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
angel2030 is an unknown quantity at this point

Alarmları ayarladım yüzüğümü yer değiştirdim tam 23 te umarım evde uygun olurda sizinle birlikte olabilirim ablacım
Alt 07-08-2007, 08:47 PM   #29 (permalink)
Pınar Akgüç

pakguc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
176 Mesajinıza toplam 519 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pakguc isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

hayal süpersin, her geçen gün daha da iyi oluyor...
ellerine yüreğine sağlık
pakguc isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-08-2007, 02:11 PM   #30 (permalink)
hayalayaz
Guest

dün gece bir prova yayın yaptım...bügün yine bir tane yaptım..begüm yönlendirdi sağolsun...şimdi nerelere bakacağımı biliyorum..ses gitmeyince...dün yapılacak olan, meditasyon bu gün başarıyla olacak innnnnşşşşallllahh...yoksa sizlerle beraber yükselteceğim enerjiyi tek başıma ben yükseltip kendi kendimi imha edicem..yok yapmiiim banada yazık

Bookmarks