Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Dj'lerimizi Tanıyalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dj-lerimizi-taniyalim/)
-   -   hayal'den inciler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dj-lerimizi-taniyalim/1838-hayalden-inciler.html)

25emel 05-08-2007 12:58 AM

hayal'den inciler

harikasın hayalimmm!!!!!!! super super gulensmiley gulensmiley

25emel 05-08-2007 12:59 AM

Ynt: hayal'den inciler

baktım hayalimin kendi program mekanı yok e lazım dimi smil56

hayalayaz 05-08-2007 01:50 AM

şimdi gördüm balım benim teşekkür ederim

derty happy6

25emel 06-08-2007 12:06 AM

evett bu günde yine harikaydı imgelemeler... hayal yanlız ben çiçek ek diyosun ya gül ağacı geliyor hep elime benim 44 onları ekiyorum 44

Bugle 06-08-2007 12:13 AM

Ben de eski elbiseleri çıkar deyince üstümdeki giysiler bir anda gri yırtık pırtık pis bir şekle dönüşüyor..yazık bana... 88a

25emel 06-08-2007 12:19 AM

Alıntı:

Bugle Nickli Üyeden Alıntı
Ben de eski elbiseleri çıkar deyince üstümdeki giysiler bir anda gri yırtık pırtık pis bir şekle dönüşüyor..yazık bana... 88a

ee ne duruyon çıkar sende 44

Bugle 06-08-2007 12:25 AM

Çıkarmada problem yok canıııım..ben o halimi ,eski giysili halimi görüyorum da üzülüyorum..yenileri giyince tanrıça gibiyim..maaşallah...sevgiler emelcim..

25emel 06-08-2007 12:28 AM

Alıntı:

Bugle Nickli Üyeden Alıntı
Çıkarmada problem yok canıııım..ben o halimi ,eski giysili halimi görüyorum da üzülüyorum..yenileri giyince tanrıça gibiyim..maaşallah...sevgiler emelcim..

çogu seyi geçmişte bırakmış gibi hissediyorum... kocaman bir bahçem var... ve daha biir sürü...

hayalayaz 06-08-2007 08:33 AM

arkadaşlarım
elbiseler yaşamımızdaki eski düşünce kalıplarımızı simgeliyor...sıkı sıkıya tutunduğumuz..hoşnut olmadığımız halde alışkın olduğumuz için değiştiremediğimiz davranış modellerini...
bir kitapta okudum..
bir bebeğe annesi şiddet uyguluyormuş...sosyal yardımdan geliyorlar..amaç bebeği anneden uzaklaştırıp...daha sağlıklı bir ortamda büyümesini sağlamak..bebek annesinin boynuna sarılıyor,canhıraş bağırıyor..gitmek istemiyor...
bizlerde böyleyiz...memnun olmadığımız şeylerden ayrılmak istemiyoruz..çünkü yeni alışkanlık modellerinin bize getireceğini bilmiyoruz..yeni 'nin rizikolu olduğunu düşünüp, rizikoyu göze alamıyoruz...ama içinizde ki güzellik arzusu aşikar...bakın biriniz yeni cicileri ile prenseslere benziyor...diğeriniz...her zaman değiştirilebilecek çiçekler yerine ,bulunduğu topraktan kolay kolay sökülmeden kalacak gül ağacı dikiyor..amacım psikanaliz değil...bu görevi psikoya, veya aramızda daha yetkin uzmanlar varsa...biz medi deneyimlerimizi yazalım onlarda bizim deneyimlerimizi yorumlasınlar..hepinize sağlıklı sevgiler..

25emel 06-08-2007 05:46 PM

ya peki hayalim bu gül ağacı ne oluyor? dusun

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:47 AM.