Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

hızlı konuşuyorum:(:(:( nasıl giderebilirim:(:(:(yardım lütfne:(:(:(:(

Genel Kişisel Gelişim Cd'leri ve  Diksiyon   hızlı konuşuyorum:(:(:( nasıl giderebilirim:(:(:(yardım lütfne:(:(:(:( Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 3 . ilk defa hızlı konuşan birinin bu durumdan rahatsız olduğunu görüyorum çok şaşırdım neden diye soracak olursanız bende aksine yavaş konuşan biriyim ve bundan rahatsızlık duyuyorum ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   hızlı konuşuyorum:(:(:( nasıl giderebilirim:(:(:(yardım lütfne:(:(:(:( telkin cd indir izle İstanbul hızlı konuşuyorum:(:(:( nasıl giderebilirim:(:(:(yardım lütfne:(:(:(:( nerededir kimdir hızlı konuşuyorum:(:(:( nasıl giderebilirim:(:(:(yardım lütfne:(:(:(:( çekirdek inanç temizliği İzmir bursa hızlı konuşuyorum:(:(:( nasıl giderebilirim:(:(:(yardım lütfne:(:(:(:( hipnoz hızlı konuşuyorum:(:(:( nasıl giderebilirim:(:(:(yardım lütfne:(:(:(:(olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi hızlı konuşuyorum:(:(:( nasıl giderebilirim:(:(:(yardım lütfne:(:(:(:( hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 hızlı konuşuyorum:(:(:( nasıl giderebilirim:(:(:(yardım lütfne:(:(:(:( kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Diksiyon diksiyon, röpro diksiyon, diksiyon 2, diksiyon cd, diksiyon 1, diksiyon download, diksiyon org, diksiyon pdf, diksiyon test, diksiyon video, online diksiyon, dialog diksiyon, diksiyon be, diksiyon ppt, diksiyon vcd, diksiyon videosu, diksiyon testi, diksiyon spikerlik, kariyer diksiyon,

Reklam Alanı

hızlı konuşuyorum:(:(:( nasıl giderebilirim:(:(:(yardım lütfne:(:(:(:(

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 04-08-2009, 05:41 PM   #21 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,544 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: hızlı konuşuyorum:(:(:( nasıl giderebilirim:(:(:(yardım lütfne:(:(:(:(

ilk defa hızlı konuşan birinin bu durumdan rahatsız olduğunu görüyorum çok şaşırdım neden diye soracak olursanız bende aksine yavaş konuşan biriyim ve bundan rahatsızlık duyuyorum aslında yavaş konuştuğumu düşünen ben değilim nedense çevremdeki insanlar konuşmamın öyle olduğunu söylüyolar babamda dahil olmak üzere ağız eğip konuşmamı taklit edenler her yerde karşıma çıkar bu daha kötü bi durum bide üstelik çok kibar konuşuyosun diye gülüyolar o da ayrı bi saçmalık höykürerek mi konuşmak lazım bilmiyorum kibar konuşmanın nesi komikse aslında beni rahatsız edende insanların bu tavrı teomanın dediği gibi video ya alıp dinlemelisin demiş ben bunu bilinçli bi şekilde yapmadım ama arkadaş ortamında çektiğimiz videolarda konuşmamı dinledim ve bana çok normal geldi kısaca öyle sonuçsuz saçma bi msj oldu benimki
ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
Okunmamış 23-02-2010, 11:01 PM   #22 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
umudunoykusu is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: hızlı konuşuyorum:(:(:( nasıl giderebilirim:(:(:(yardım lütfne:(:(:(:(

bende hızlı konuşmaya bağlı harf yada kelime düşüsü ve ş harfi özürü var konusurken ben farketmiyorum ama
karsıda beni dinleyenler anlamıyor konusmamdan karsımdakinin beni anlamaz gözle bakmasını
sevgilimin benden konusmam yüzünden utanıp ayrılmasını artık kaldıramıyorum
kafayı yiyeceğim düzeltmek için çok uğrastım ama düzeltemedim yüksek sesle çok kitap oku
diyeceksiniz onuda denedim artık bütün kitapları öyle okuyorum konuşma olunca harf düşüyor
umudunoykusu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 07-03-2011, 04:48 PM   #23 (permalink)

Tesekkür: 2
5 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
av.hgs is an unknown quantity at this point

merhaba, ben de aynı dertten muzdaribim. ancak bu mesele ciddi bir uğraş gerektiriyor. sadece telkin cd'leri dinlemek, diksiyonla ilgili kitap okumak değil bir uzmandan yardım almak gerekli. ben 2 ayrı diksiyon kursuna gittim, psikiyatr'a başvurdum, hipnoterapi aldım ama bunların hiçbirisi tam manasıyla işe yaramadı. şu anda ankara'da bir kbb uzmanı konuşma terapistine gidiyorum, yeni başladım ama doktor çok ilgilendi ve değişik bir yaklaşım tarzı var. 4 ay süreceğini söyledi terapinin. ses egzersizleriyle işe başladık. bu konuda konuşma terapistleri derneğinin internet sitesinde her şehirde bulunan uzmanların isim ve iletişim bilgileri mevcut. mutlaka harekete geçip bir uzman desteği alın derim. geçmiş olsun.
av.hgs isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:

Bookmarks

Seçenekler
Stil